Publikuota gyvžurnalyje 2006-02-07

Prireikė kažko Delfyje netikėtai, o čia, pasirodo – minties perlų lobynai! Ir kodėl aš jo neskaitau? Kas tai – snobizmas ar intelektinis apsileidimas? Juk reikia tik mokėti perskaityti, kas rašoma!

Štai kad ir čia. Ir dabar citata kaip yra, nieko netaisant. Pabandykite ramiai, o ne probėkšmais, kaip įprasta Delfį (ir ne tik) perskaityti (kam sunku, padedu dėl metodo: perskaityti pastraipą ir suprasti jos mintį, paskui kitą – analogiškai, paskui jas sujungti į minčių grandinę):

Premjeras pasakojo važiuodamas prisiminęs jaunystę, kada važinėdavęs vienas. Anot A. Brazausko, jam Sartų žirgų lenktynės labai patinka ir yra graži Lietuvos tradicija.

„Ne, dabar jau neleidžia, neleidžia, kodėl tai neleidžia, – nežinau. Bet galėčiau, galėčiau dar“, – į klausimą, ar ir šįkart Dusetose ryšis vadelioti, atsakė A. Brazauskas. Jis pridūrė, kad dar šiek tiek skauda praėjusią savaitę išsisukta koja.

Žurnalistams užklausus, kas jam vadelioti neleidžia, už premjerą atsakė žmona Kristina: „Aš neleidžiu. Todėl kad dabar ne žirgus, o mane reikia valdyti“.

„Graži lietuviška tradicija“, – taip varžybas apibūdino pagrindinės šventės organizatorės ir rėmėjos Žemės ūkio ministerijos vadovė K. Prunskienė.

Na, nesakykit: taip gražiai ir intymiai pakalbama apie Brazauskų šeimos santykius bei tradicijas, kad net Šatrijos trečiokas tinka, sujungdamas pradinę pastraipą su paskutine…

O jūs dar nesuprantate, ką Gensekas Bufetavoje rado ir kodėl jų šeima tokia darni?