Tommy Hilfiger parduotuvėje jaunuolis klaikiu suvalkietišku akcentu labai garsiai (kad visi girdėtų?) skaldo lėkštus juokelius.

Jie Sauliaus Poškos nežiūri? Ten ne vien turčių parodija, beje.

Tiksliau, ten nelabai turčių parodija iš viso.

* * *

Geriausias uniformas arba tam skirtus drabužius civiliams bei teisėsaugai siuva JAV. Kala į vienus vartus – didžiausias dėmesys (ir supratimas!) kiekvienai siūlei, kišenei, detalei.

5.11 Tactical naujos serijos kelnės kainuoja tiek pat, kiek Tommy Hilfiger džinsai. Netgi truputį daugiau. Net nežinau, ką maloniau mūvėti (turiu abu). USA kala į klyną, kas yra practical ir casual.

Aš jau sakiau, kad smokingas, mano galva, yra pats praktiškiausias kasdienis drabužis vakare?…

tuxedo

* * *

Baltman neturi normalių dydžių marškinių su sąsagomis. Čia tik man atrodo, kad marškinių rankogaliai su sagomis, o ne sąsagomis, yra tas pats, kas poliesterinis kaklaraištis, ir tinkami tik po megztiniu?

* * *

Lietuvoje (net toji “kuo rengsitės šiandien?“ – treningiukais, ane?) drabužių pardavėjai įsitikinę, kad “tikri vyrai“ (čia tie, kurie centneriniai trisdešimtmečiai, nors atrodo dešimtmečiu vyresni, su pilvais, nuplikę ir su patrontašu per petį) apsipirkinėja Gariūnuose (must die, odnoznačno), o “dūdelės“ ir “netradicinė orientacija“ tai kaip “padrūškės“ tik palaiko kompaniją moterims (barakudoms?), nes parduotuvės _pavalnaj_ užverstos slim trim, ir regular straight (čia apie fasoną, nors dabar jau nesu tikras) sunkiai surasi.

Aiškinu ant pirštų valstiečio kalendorių gaunantiems su nuolaida: išmatavimas coliais (čia kai “du pirštus apmyžti“) nenurodo pasiuvimo pagal kūno konstituciją, t.y. liemuo 36 ir ilgis 36 slim trim ir regular SKIRIASI! Tie dydžiai tie patys, bet _siluetas_ gali būti visiškai kitoks! Ir slim (kuo užversta lentynos) – čia kūdenoms (dažniausiai vaikšto apsirūkę, pasišiaušę, purvinais nuo gamybos sportbačiais ir su šalikėliais aplink kaklą, pabrėžiančiais jų feminiškumą, griūna nuo sprigto – napalmu juos kartu su vegetarais).

Aš nesu storas (hence, Gariūnuose nėra ką veikti), bet į dūdelių kelnes nors ir įlendu, tačiau man jos netinka (ir ne vienam, manau, irgi). Ir net kalba ne apie mavašį į galvą! Lemon’s Joy – ne mano kūno sandara.

Ypač liūdna, kai XL yra didžiausias dydis, o švarkas ar striukė per pečius yra ankšta (patetiška, jei būtų per juosmenį, o per pečius tinkama).

Ai, gana čia apie emocinį šopingą ir mano feministinę pusę (lesbian porn rules, but not in this tread).

* * *

Įdomi nominacija Darwin’s Award. Visą treniruotę atidirbinėji sparinge reakcijas ir kontratakas bei atakas į kontratakas (sen sen-no sen ir pan.). Išlendi taip į lauką visas toks įkvėptas ir staiga iš greta stovinčio prie tavojo automobilio išlenda girtas gezas, tiesia ranką ir sako ”Priviet“…

…Ilgai dievagojosi, kad mašinos net nepalietė (tikiu – mašina balta nuo druskos, matytųsi). Nors ne mašinoje, matyt, esmė.

Žmonės, lakit atsakingai, ypač jei atsiduriate menkai apšviestose automobilių aikštelėse prieš 22 val., gerai? Nes aš esu geras ir taikus žmogus (giliai širdyje, todėl niekas nemato).

* * *

Vaikis (du su puse) išmoko darželyje (dieve dieve, ir ko ten jų moko?…) spirti į bauzdikaulį.

Dabar mokosi savo blauzdikauliu, kad ne į visus blauzdikaulius yra saugu ir smagu spardyti.

* * *

Prajuokino žinia, kad Švarcas su Stalone pakliuvo į ligoninę po pirmos dienos filmavimosi su… Chuck Norris!

Ne, čia ne anekdotas.

Antra, o ar žinojote, kad Elas Bandis iš “Vedęs ir turi vaikų“ – turi BJJ (Brazilian jiu-jitsu) juodą diržą? Dėstęs ir Grace Academy.

Ne, ir čia ne anekdotas!

Pasigūglinkit ir pasijūtubinkit.

* * *

Dėl Mozūrų kaip ir aišku, belieka tik užsakyti. Baltija – aišku, kad sponsoriaus biudžetas ribotas, o lūkesčiai “atvirkščiai proporcingi“. Solenizantas vis dar nedavė atsakymo (a gyrdž, Bitlas?), kiek kainuotų lietuviškų. Opcija yra nuomotis komerciškai bareboat, bet tada reikia ir įgulą samdytis, o biudžetas ribotas. Kas norėjo plaukti flotile – nebekibina (matyt, laiko marios?).

Aš mieliau traukčiau per Jonines į Dodekaneso šiaurę vietoje Baltijos. Tačiau Jo Eminencija Bačkis Apokalipsės uolos, kur Jonas Apreiškėjas gliukus matė, lankymo nemecenuoja. Beje, į tas apylinkes ne vien Bizantijos imperatoriai, bet ir Diučė bei graikų chunta psichus siuntė.

Tai gal nesu psichas, kad niekas nepasiunčia?

* * *

Baigiau pagaliau skaityti tokio vieno privataus tinklaraščio archyvus. Kaip knyga suėjo.

Va jūs man, kalės vaikai, leteną prie savo tvaksės pridėję išpažinkite – juk neskaitote mano skipper.lt ne vien archyvų, bet ir naujienų, ar ne?

Ir daryk čia po to jums gerus darbus.