Autorius žinomas kaip #9. Metų pankas

—–

Žmogus su uniforma – pareigūnas, ir visas savo asmenines nuomones jis dažniausiai laiko namuose, arba persirengimo kambaryje, kur, prieš išeidamas į gatvę gali užsivilkti marškinėlius FCUK, ar ružavus kokius nors Dolce Gabana. Uniforma yra su antsiuvais, kurie pabrėžia jo statusą, kaip Lietuvos valstybės, tai yra mūsų visų teisinės sistemos įgaliojimus naudoti prievartą (priversti paklusti įstatymui) pagal įstatymo raidę (įvairiems tikintiems „teisingumo matrica“ bylojantiems apie smurtą – tai sinonimai, nors anaiptol taip nėra), o taip pat ir atpažinimo ženklas, suteiktas Lietuvos valstybės.

Asmenys, kurie puola Lietuvos Policiją, ima ją vadinti stribais yra mažų mažiausiai ufonautai – stribai niekados nebuvo uniformuoti. Speciali strukūra – VST yra sukurta tam, kad kritiniais momentais suvaldyti minias, o ką gali įsisiūbavusios minios, aiškinti tikiuosi nereikia. Pradedant Šv. Baltromiejaus ir Ilgųjų Peilių naktimis ir baigiant įvairaus plauko pogromais. Kai mąstantys žmonės tampa sporadiškai judančia biomase, juos pačius reikia saugoti nuo pačių savęs.

(iš takepart.com)

Pakelti ranką prieš uniformuotą žmogų reiškia pakelti ranką prieš valstybę ir įstatymus.

Uniformos paskirtis – žmogų paversti aiškiai atpažįstamu statutinės tarnybos pareigūnu. Kaukės skirtos apsaugoti nuo neadekvačių kaimynų ir paklaikusių tipų asmeninės vendetos prieš savo darbą dirbančius pareigūnus. Ir neapsigaukite – kurdami valstybę jiems mes patys delegavome teisę panaudoti ginklą idant sužalotų ar atimtų gyvybę, apsaugodami kitus.

Tam yra nustatytos sąlygos – ginklai turi būti matomi, kad visi suprastų – jei yra ginklas, jis gali būti panaudotas. Ir ne vien kaip spaudimo priemonė, o tikrai taip iššautas. Jei kas slepia ginklą – jis yra potencialus pavojus, kuris turi būti neutralizuotas.

Nu bet kiek reikia prisidirbt, kad pas tave atvažiuotų 240 uniformuotų pareigūnų?