Kad Bilotaitę užreitingavo į topo viršūnę – manęs nestebina.

Taip visada nutinka balsuojant “už asmenybes“. Jei koks Razma ir nuogas išsirengtų, tai daugiau nesurinktų, o va Bilotaitė jei nuoga… na, nesvajokim, nes užteko ir taip. Juolab, kad krikdemai gi čia – galėtų šis žingsnis ir atstumti, kaip dievą myliu!

Padarykite balsavimus internetu – balsuos už geriausio dizaino svetainę. O manote, kodėl antikos laikais visi herojai ir žymūs valstybės žmonės nuogi vaizduoti? Beje, juos dar ir 3D formate darydavo. Kad galėtum ne tik akimis čiupinėti.

Bet aš nesuprantu dviejų dalykų:

1. O tai Puteikio dar neištėškė iki šiol lauk iš partijos? Ar tikrai Klaipėdai reikia atskirų miesto ir rajono skyrių? Kuo minėta Bilotaitė negali pavadovauti visiems pajūrio ir pamario krikdemams? Vytauto Didžiojo motina iš ten, o čia net tokio reikalavimo dabar kandidatui/-ei nebereikia (kurių Puteikis, net ir būdamas Naglis, nepraeitų).

2. Kodėl nereitinguota Degutienė? Kas ji tokia? Vykdomoji viešojo intereso derinimo biržos direktorė? Ir ką? Vykdomasis Lietuvos direktorius yra jos partijos sąraše Nr.1, ir dar netgi jai formaliai vadovauja (kad ir ką ten Konstitucija rašo apie vieną iš trijų).

Tad kuo teta Rasa prastesnė, dirbusi realų darbą už du, kad tą reitingavo, o Irenos – ne? Gal Jurgis Razma ne mažiau nuveikė partijos labui, nei ten kažkas deleguotas į kočėlo trankytojus prezidiume?

carved-relief-by-peter-lenk-with-naked-german-politicians-grabbing-each-others-genitals-hans-eichel-gerhard-schroder-angela-merkel-edmund-stoiber-guido-westerwelle-492x555

Įtakingieji politikai visame gražume (iš omglog.com)

Nes dėl Andriaus tai ir taip aišku: partija gi lyderiu pripažino, kvaila žaisti populizmą dar kartą vertinant (būtų juokingiau už referendumą dėl VAE arba praeitus prezidentės išrinkimus). O tas Irenos nereitingavimas tai dabar kvepia negerai, iš šalies negražiai atrodo ir suteikia progą rėkti tik “aaaa, Kūbyliaus tai nereitingavo, aaaaa!“

Nors, visumoje, atkreipkite dėmesį, kad kitos partijos demokratija nesivargina pažaisti partijos viduje. O juk, priminsiu, tikra demokratija ir galima tik tarp lygių… Tad – krikščionys demokratai yra didžiausi demokratai Lietuvoje?