Facebook savo nustatymais pakišo kiaulystę – tikrai ne visi matote 29 dienos įrašą, nes jam yra nuoroda į kitą FB įrašą jau ne pas mane, o ten savi nustatymai.

O gaila. Diskusija verta dėmesio, nors vietomis ir karšta:

Vietoje to tuos, kas nemato nieko pagal šią nuorodą, aš palinksminsiu citata iš kandidato į Seimą rinkiminio pranešimo:

“A kategorijos vairuotojo pažymėjimą gavome su draugu Alytuje, kai dar buvau 16 metų. Turėjo tėvas tokį “Voschod” motociklą, su kuriuo važinėdavome žvejoti, perkaitinom cilindrą, tada jį archyvavome kaime malkinėje, iš kurios jį vėliau kažkas pavogė.“

Motociklistas po to teigia savo tikslus ir politinę programą (citata iš jos, nenustebkite) susietai:

“Matavimai. Norint suprasti kur esi ir kaip tau sekasi – būtina matuoti. Bet koks progresas turi būti vertinamas remiantis šiais matavimais.“

Manote, blėnys ir kliedesiai?

Deja. Tik ironiška ne tai, kad pats nepasimatuoja, bet kad sutampa partija ir apygarda – jei kas dar pamenate sekso ekspertę Mildą, nes šventa vieta tuščia nebūna, kaip matote.

tumelis

Ką gi, grėbliai laukia, lipkite. Jei toje apygardoje tik tiek vertinamas rinkėjų nuovokumas – tiks ir Voschod motociklas, vogtas iš malkinės. Puikiai atstovaus jūsų viešąjį interesą nacionalinėje politikoje. Matavimais. Dėl kitko, aišku, jis pritaria, ką ten jau partija prirašiusi savo programoje, bet šiaip, sako, esantis dar ir nepriklausomas. Nuo-sta-bu.

Čia mano anksčiau rašyta nuomonė apie išmintingus ir protingus politikus, kad tuščiai burnos neaušinčiau – panašu, kad šiuose rinkimuose teks dar nekart pagal šituos kriterijus tikrintis visokius voschodinius motocilininkus su matavimų siekiais.

Nykuma.