Prašau pagalbos pričiumpant vagis.

Š.m. spalio 31 dieną (per Helovyną) Vilniuje apie 5 valandą ryto raudonu mikroautobusiuku (numerio kaimynė, aišku, nepamena, ir jai kažkaip įtartina buvo, bet va nekliuvo, ką tokį ankstyvą rytą ką kažkas veikia garažuose po daugiabučiu, kai tas garažas priklauso buvusiam bendrijos valdybos pirmininkui, tai kaip ir puikiai žinomam gyventojų – savininkas vat miega, o “jo žmonės“ šeimininkauja, aha; bet aš nuklystu) išvežta šisbeitas™ iš garažo, išlaužus jo spyną (kurios nevėkšloms ir laužyti nereikėjo, spyna yra daugiau dėl garbės žodžio, bet sugebėjo sumaitoti ir dar du grąžtus užlaužti šerdelėje – policijos ekspertui buvo daug džiaugsmo).

Aišku, tų pavogtų daiktų neidentifikuosit, o ir tikėtina, kad vogtų daiktų ir taip neperkat. Tačiau yra tai, kas padėtų pričiupti – mat vagys išsivežė virš 300 butelių (virš 40 pakuočių) sulčių Valensina mango-ananasai ir multivitaminai (galioja iki lapkričio 18 ir 19 dienų atitinkamai). Tiek jie neišlaks – eis pardavimui. O daiktas, matosi, geras, kad tris dviračius paliko (arba tie dviračiai tiek ir teverti, kad už ačiū nereikia?).

Vaizdas garaže po vagystės

Todėl ir prašymas: jei užmatysite turguje, mažose provincijos parduotuvėlėse ar smulkaus urmo bazėse Valensina išpardavimą, žvilgterėkite į lipduką su lietuvišku etiketės vertimu – ant jo nurodyta įmonė Goldberger OU (oficialus atstovas Baltijos šalyse).

Plius, tie lipdukai yra bemaž nenulupami net ir pamirkius – lieka klijų žymės (PakMark rūlz!). Gali būti, kad nulupus bandoma bus užlipinti ant senos vietos, bet spynos niokojimas veikiau rodo, kad Prietaisas yra jų vadas, o Atvėsaitė – idėjinė mokytoja.

Jei iškart skambinsite 112, gali vietiniai pareigūnai ir neatplėšti pasturgalio, tad skambinkite man (618-79923) arba dėkite žinutę privačiai čia arba į komentarus – aš iškart per išmanųjį pranešimą gaunu, todėl imsimės veikti.

Kas dėl tyrimo, tai, žinote, tyrimui nelabai padės ta “svarbi“ informacija krūvoje popierių, kuriuos pusvalandį pildė pareigūnas, apie mano išsilavinimą, darbo vietą ir pareigas bei šeimyninę padėtį, ir formalus tik kai kurių pavogtų daiktų įvardinimas, pradedant iš tiesų tyrimą (?) ne anksčiau, kaip po savaitės, kai bylą gaus “tikras“ kriminalistas ir va jau tada, tai jis ir pasidomės, ir pradės, ir gal ne tik Puteikio stiklinei apsaugą paskirs, aha.

Ką galima bus rasti po savaitės, aš net nežinau, bet žinau, kad su jumis per Valensiną greičiau ir realiau bus galima vagis pričiupti. Pakartosiu šią žinutę dar pirmadienį.

Atkuntam su Valensina!

Iš anksto dėkoju talkinant vagių atidavime teisėsaugai.