Jei kam dar įdomu, tai šiandien yra devintoji (!) diena, kai policija vis dar nesugeba pradėti tyrimo po to (nežinau, nei kuris komisariatas, nei kas tyrėjas, nei koks bylos numeris, nei manęs kas klausė ar apklausė), kai protokolų rašytojai (ne Užkalnis – su tuo būtų liksmiau ir, net neabejoju, efektyviau tyrime) atvažiavo užfiksuoti į įvykio vietą nusikaltimo fakto.

Dauguma žmonių nepamena, ką vakar pietums valgė, tai kaip bus su galimų liudininkų apklausa?

Aš liudininkas! Viską mačiau! Kas čia buvo?“ (Ilfas ir Petrovas “Aukso veršis“)

Ir skverneliai dar papildomų 20 mln. Lt nori, aha (oh, cry me a river, baby!). Sako, o tai bus gražu po du mentonautus džipuose po kaimus paleisti patruliuoti, kad budulius prigąsdintų (o ne paprasčiau iškart įvesti kariuomenę ir komendanto valandą paskelbti? Gi turim du pulkus goblinų, vadinamų VST!).

Aš net nebesivarginu inventorizuoti, ką tę da mažum nukniaukė i da po kiek, ba tyngiu jau. Ir taip daugmaž žinau, o tas žinojimas daiktams kojyčių nepritaiso ir jie namolio nepareina patys (padangos tai parriedėtų, o į kalną joms padėtų gervė nuo visureigio).

Ši visuomenė nusipelnė tokios teisėsaugos, už kurią moka.

Ši teisėsauga nusipelnė lygiai tiek pagarbos iš visuomenės, kiek jos ir verti pagal tai, kaip jie atlieka pareigas, kurioms samdyti (aha, “kaip man moka, taip aš dirbu“).

Gal ir ne taip Luka Pačiolis suformulavo, bet va tokia ta yra buhalterija plačiąja prasme. Arba, šiuo atveju, melo ekonomika – kaip sąvoką sugalvojo ir išpopuliarino dr. Aušra Maldeikienė.

Sulčių dar nematėt?

Viena viltis – į jus, brangioji mano virtuali visuomene.

Du sekliai ieško pirštų antspaudų