Bet tai kaip tas Raškos imperializmas susmulkėjo: anksčiau taikdariais būdavę ir telniaškes ant krūtinių herojiškai ir su aplombu draskę, besipuikuodami ant makufelių atsmauktomis žydromis beretėmis.

Dabar gi putinjugendui tenka klonuoti savo zadornoviškai nekenčiamų pindosų šalmus, mažiausiai 20 metų pasenusį kamufliažą kurti kaip Waffen-SS raštų, bet iš Rambo filmų nužiūrėjus pasiuvimą, slėpti veidus po slidininkų kaukėmis ir netgi gėdytis skiriamųjų ženklų.

Samooborona, my ass.

Gynėjai pavergėjai (iš wyborcza.pl)

Nevykėliai jūs, o ne savigyna – su jumis netgi maidanizmo paralyžuota kazokų kariuomenė kariauti nebenori, nes pakanka tik mokomojo dalinio vadui riktelėti prie praėjimo, kad šitie kareivos nešdintųsi – ir jau spūdina pabrukę uodegas, kad čia jiems įsakė, matai, o jie tai broliškai draugauja, aha.

Specnaz, ūraaaa!

Ir, delfinuoti filadelfijai, gal nustokite šikti plytomis, stengdamiesi bauginti antraštėmis apie pasaulinį karą? Koks dar pasaulinis??? Vienas kretinas su potiomkiniška kariauna išsitraukęs per e-bay užsisakytą berluskoniškai nudrožtą bronzinį linksmakotį mosikuoja prieš likusį pasaulį – tai ne pasaulinis karas!

Čia iš viso kvazi-karas, kuris dar neprasidėjo, o vien pagrasinus sankcijomis visa Raškos ekonomika su finansais rieda į tartarus (ir totoriai, Krymo, Tatarstano, Mongolijos ar Trakų rajono čia net niekuo dėti, jei ką). Tai kas bus, kai persiutę oligarchų žmonos ir dukros, išvytos iš jevropeisko šopingo, į brangią tėvynę sugrįš, nes vizos baigsis? Tas botoksu užlietais smegenais kabajevinis gnomikas gal dar su jais pakariaus?

Aha, iš žemo starto – tik klausimas, kuria puse į juos atsisukęs.

Bet šiaip gera proga juk dabar ir mums susitvarkyti savo nacionalinį saugumą (Mano Tėvo gatvėje, kur rusai “surado“ ruošiant maidaniškus smogikus, Jos Ekselencija CŽV kalėjimo neieškojo dar?) bei gynybą (2 proc. BVP tiksliniams pirkimams, 3 brigados, KASP ir šaulių plėtra, dalinis privalomasis šaukimas, NATO bazės mūsų teritorijoje, žemė parduodama užsieniečiams iš NATO ir ES lengvatinėmis sąlygomis, euras ir t.t.).

Ir gal metas pravalyti politiką nuo visų tų “daragoj tovarišč Butkevičius“ bei likusio prorusiško brudo?

Gal gana jau mums rusiškų kanalų?

Gal balvonus be kvailų diskusijų jau galima į Grūtą (o dar geriau – į savartyną) išvežti?

Nors be reikalo čia rusofiliją įvardino: rusai su ukrainiečiais nekariauja – sovokai ten perdiot. Sovokai ir čia žemelę gina bei nustekentą Lietuvėlę aprauda.

Nors galima ir nieko nedaryti, aišku. Maža agrarinė šalis gi esam, ne?

Vat akurat tinkama Kaliningrado karinei apygardai šerti.