Kai pastarosios dienomis žiūriu, kokius blėnis skiedžia daragoj tovarišč™ Butkevičius ir Lioleko bei Boleko trečiasis brolis™ Olekas, tai džiaugiuosi, kad vietoje pirmojo į ES susitikimą važiavo Jos Puikybė Dalia, o ir antrojo niekas NATO susirinkime nesulaukė.

Liūdna ne tai – skirtingai nuo jų partinio bičiulio Arkadijaus Vinokuro, aš neturiu ir neturėjau jokių iliuzijų apie šios LSD pašlemėkų viršūnėlės pažiūras. Ir mane juokino tie, neva, socdemiški (iš turtingiausios partijos ir nuprichvatizuotos pramoninės nomenklatūros – tai skamba ironiškai), paistalai apie rūpestį paprastu žmogumi™.

Liūdna, kad šiomis dienomis dėl Krimlino marsiečių™ (atėjo ginkluoti ne į savo namus, su kaukėmis ir be skiriamųjų ženklų, atiminėdami Ukrainos valstybės turtą ir imdami įkaitais jos piliečius – čia šitoms padugnėms, kurių net Putleris išsižada, yra politkorektiškesnis žodis?!) labai daug kaukių nukrito ir išryškėjo takoskyra Lietuvos politikoje.

Rašizmo kaukė (iš ABC News)

Praėjo 24 metai (be 4 dienų), o visa politika ir vėl yra tik tokia: už rusus arba už savarankišką Lietuvą be nuolankumo Rusijai. Ir šnekėk kiek nori apie ekonomiką, gerovės valstybę, laisvę verslui ir kūrybai, socialinę politiką, emigracijos problemą, BVP ir t.t. – jokio skirtumo!

Arba tik už ruskius, arba dar turi kažkiek sąžinės.

Ir gal tuomet iš tiesų dera pasirinkti, su kuriais ir kuriuos nori matyti politikoje? Gal iš tų, kurie ne už ruskius, ir galima tikėtis politikos, sprendžiančios mūsų ekonomikos problemas?

O tuos visus prietaisus: butkevičius, olekus, sysius (aš jau nekalbu apie Viktoro įkaitus politikoje – LoLetos man nuoširdžiai gaila, ir liūdna dėl Artūrėlio) – į sąvartyną.

Nes jau GANA. Ir tik paprastai sumesti savo balsavimo biuletenius į urną eiliniuose rinkimuose jau per mažai.

Šiandien per Laisvąją Bangą radijo laida po 16:00 val. su dr. Aušra Maldeikiene – tema apie feministinę ekonomiką (nes Kovo 8 dienos išvakarės), bet ir apie Žaliojo tilto (aš pasakyčiau – plačiau) balvonus, kur ir aš ateisiu pasisakyti (nors mano nuomonę žinote)

Junkitės.