Gurkšnoju rausvą vyną (va per tą Paryžių tai ir prasilakti galima – ten įnikau į tokią buržujišką pramogą, liumpeniškas alus nebetraukia!), pažiūrėjęs per nacionalinį teleruporą, kaip Viktoras Grabauskas granatą atima iš girto savi-teroristo, ir sekantis siužetas vėl eskaluoja kelintą dieną iš eilės temą apie blogėjančią eismo situaciją, girtuoklius kelyje (na, pagavo gi kriminalinį Matonį?) ir kaip reikia net minimalų promilių pripūtimą uždrausti, atsižvelgiant į burnos skalavimo skysčių paklaidas (kad nepamiršus – pasižymiu: reiks ir man naują į automobilį nusipirkti, o ir dantų krapštukai baigiasi).

Bet kažkaip man visas tas soušelinis rūpestis įtartinai atrodo.

Ir ministeris, kuris ne nuo sveikatos (šitas kažkokį irgi baltą triukšmą suvibravo, bet aš dar tiek neišgėriau, kad neartikuliuotas, čia ne kalambūras, nors Vytenio Iljičiaus atveju ir gaunasi, pasiutmintes suvokčiau – galop, esu tik menko protelio meškiukas pliušine galva, kimšta pjuvenomis, kur jau čia man suvokti minties galiūnus iš kliedėtojų partijos), o nuo susisiekimo, taigi ir sako:

– Oi ne, suprask, miestuose situacija tai pagerėjusi – čia tik provincijoje, tuose vietinės reikšmės keliuose, varinėja vis girti ir prisiploja.

Na, jei vyktų rinkimai į Seimą, tai rėktų svarbiažmoginiai rūpintojėliai, kad čia Kubyyyyyyylius, matai, patruliams liepė Ingridai pinigų neduoti, nors ta su Jos Puikybe ir sau (o tai ne – gal su vargOliais ir pencinYkais dalintis turi?) nusnorino iš leudiez banką, anot praskrendančio tarsi fanera virš aukščiau minėtojo miesto Sakalo, tai vat, suprask, ir visai pablūdo, kaip cinikas manyje sako, tie tikrieji LSD pašlemėkų ir visokių totoškių bei kokoškių padugnių rinkėjai – prisilakę užsimušinėja.

Tai ne taip ir gaila būtų, atleisk man, Viešpatie, kad runkeliokų sumažėtų, bet tai kas paskui už 1509 (kažin, yra toks trumpasis numeris?) ar rausvai šviesų AMBalinį atminimą balsuos? O gi miestuose, matai, rinkėjų gausėja, jie blaivėja ir dar išgyvenamumo rodiklis avarijose šitų, rupūžių, didesnis – tikra socialistinė prapultis (arba atgaiva liberalams su krikdemais, nelygu kaip skaičiuosi).

Zapukai zapojukai iš Raškos (youtube vaizdelis)

Kita vertus, jei patrulių reidai į kaimukus ir miesteliukus sumažinti, dėl ko varžteliai socialistiniams rinkėjams ne tik makaulėse atsišriubinę, tai per tą laiką jau čia nebe Kubiliaus plikė, o iš viso šito rūpesčio jau murzinos Brudausko ausys kyšo. Arba smilksantis Broniaus dvivamzdis (kad ir ką Gražulis dabar pagalvojo). Nes kokia medžioklė be gramuko, o gal ir kelių?

Aišku, grasinosi, kad gaudys visokius lakstytojus su keturračiais (gi siaubas, kai liudininkai balose skęsta, a-ne?), bet jei pričiups senąją nomenklatūrą netyčia, tai negi pyksi? O ir politiškai labai sveika, kad valdantieji būtent savo rinkėjus paterorizuos (nors šiems tikrai padėtų tik kūno bausmių grąžinimas į ATPK, ir dar buduliai be papirkinėjimų pusbuteliais abiem rankom už tokias pataisas prabalsuotų).

Mums gi mieste, visokio plauko laivamaniams laisvarinkininkams ir krikščioniškai demokratiškiems (neskaitant poros mano bendravardžių muzikoje ir politikoje), tai nuo to nei šilta, nei šalta – įpratome taksi sugrįžti, miesto transportas irgi kursuoja, girti seniai nebevažinėjam, nes teisėsaugos korupciją su kairiąja save vadinančia partija ir jos kremliofskais sėbrais siejam. Tad gali būti ir 0,15 promilės vietoje 0,4 (su paklaida burnos skalavimo skysčiui).

Užkąsime spragėsiais – bus smagu pasekmes prie balsadėžių pamatyti. O ir Lietuva prablaivės.

Už tai ne griekas ir išgerti (šiukštu – ne už vairo!).