VRK duomenimis, 2014 metų prezidento rinkimų pirmąjį turą laimėjo kandidatas Žymėjimo Pavyzdys – už jį pasirinkta 47,86 proc.

Antroje vietoje liko Dalia Grybauskaitė, surinkusi 23,93 proc., o trečioje – Zigmantas Balčytis – 7,11 proc.

Bet, skaitau, kad vis tiek politiniai klanai laimėjo, nes vat derėtų patikrinti, ar Dalios ir Zigmo biuleteniuose neužbraukta po du skrituliukus! Juk parašyta, kad galiojančiais laikomi tik tie biuleteniai, kur pažymėtas vienas kandidatas, tai kodėl tie, kur pažymėta dar kažkas po Žymėjimo Pavyzdžio, priskaičiuoti kažkam kitam, o neišmesti, kaip netinkami?

Platinam!!!!11

Jei rimtai, tai kuris iš tų dviejų komunistų geresnis, kad rinktis? Už Dalią aš nebalsuoju dėl asmeninių įsitikinimų. Už Zigmą – neleidžia politiniai įsitikinimai.

“Nori ko nors, Zigmai? Nebenorėk.“ (foto iš Delfi)

Iš viso, mielieji jūs mano renkami vis Tėvynės Sąjungos strategai, taigi prisistrategavot su tuo planu, kad Dalytė vėl tik pyst – ir pirmame ture prasmunka, nes Zigmukas tep sau išsikels, nes jis tenori tai tik į Europarlamentą, kadangi yra net ne reklaminis bedarbis, o iš tiesų nevykėlis, pralaimėjęs ir premjero rinkimus Seime, turint politinę daugumą, ir netgi savo partijoje, kur postas atiteko kaip grūdas aklai vištai Prietaisui, ir dar antrąkart taip nukrito premjero portfeliukas.

Nu lotuliukas iš tokių strategijų, nebent rinkėjus iš viso lochais laikyti.

Kad ir daug nukosėjo balsų nuo Balčyčio Paulauskas su Puteikiu (nuo Dalios jis būtų tik antrame pasiėmęs), o bet tačiau kadangi – vis tik pašlemėkų partijos kandidatas dabar bus priverstas norėti jau laimėti. Ar ir vėl apsimes, kad nenori?

Bet, Zigmai, nemyšk į kamašą – Daliai susirinkti balsų II turui nėra iš ko, dar gerai, jei tą patį pakartos, o tau atiduos visi protestuotojai:

  • Puteikio – nes prieš Dalią;
  • Paulausko – nes už darbą ir koalycyją, o ir prie kirkilinės vyriausibes™ geriausiai sekėsi juodų buhalterijų bylas marinuoti;
  • Tomaševskio – nes Jedinstvo su “daragoj tovarišč Butkevičius“™ kalbą randa;
  • Ropės – nes irgi “paprastas žmogus“™ svarbiausia © ;
  • Zuoko – nes žmona svarbiausia, o toji yra LSD.

Man tai erkė pernai įkando, tačiau, ačiūdie, encefalito nepasigavau, kad už LSD balsuočiau.

Tai man kaip ir rinkimai pirmu turu baigėsi – kaip ir Daliai, ką ji skausmingai suvokė praėjusią naktį, nebent tolimesnę agoniją laikyti rinkimais.

Farsas baigėsi.

Dabar bus rinkiminis faršas, o laimės didesnis paršas (eilėraščius gal pradėti rašyti, ar ką?…).

Tarp kitko, nereikia manęs verbuoti į savo tikėjimo bažnyčią, gerai? Man visai dzin, ar už mane prezidentą išrinks durnelis budulis ar intelektualus pupulis. Lemingams reikia to, ką jie išsirenka, o aš ir praeituose gavau ne tai, ko norėjau.

Iš viso, tai manau, kad parlamentinėje ir iš tiesų demokratiškoje respublikoje šalies vadovas turėtų būti renkamas ne burtų keliu nacionalinėje loterijoje, o išrenkamas įstatymų leidžiamosios valdžios bei politinių viešųjų interesų derinimo biržos, vadinamos Seimu – tik ne paprasta, o 3/4 balsų dauguma (kiek ten reikia Konstitucijai keisti?), tuo būdu suderinant kandidatą ir opozicija, kaip daro latviai ir estai (bet tai durni tie estai, o latviai yra žirgo galvos, ane?). Romos Katalikų Bažnyčia taigi popiežių kažkaip išsirenka – mokykitės, katalikai ir nelabai.

Kadangi taip nėra, o žaidžia siauri politiniai interesai, kuri partiją kurią išdurs, taip iš esmės metant kortas ar lošimo kauliukus į tą kazino, kur kiekviena kucharka sprendžia, kokio gražuolio reikia šaliai atstovauti, tai politinių idėjų kovos ir nesulaukiat.

Netgi JAV, kuri yra prezidentinė respublika, jų vadovą renka rinkikai, o ne rinkėjai – ko gero, šalies tėvai-kūrėjai buvo pragmatiškos nuomonės apie vidutinį šalies rinkėją, nors anuomet dar ir turto bei sėslumo cenzas galiojo ir turėjai registruotis, jei norėjai dalyvauti demokratijoje, o ne gauti kvietimą ir turėti teisę padefaultu, kaip pas mus.

Taip, rinkimai yra teisė, o ne pareiga. Tai tėvynės gynimas yra pareiga, o ne teisė, bet lietuvio makaulėje viskas aukštyn kojomis: į rinkimus eina kaip į karą (“Tikiu Lietuva!“, my ass), bet į karą – tai kaip rusas Jemelia ant krosnies, jei lydeka palieps, o jis užsinorės dar, bailiams ir padugnėms atitariant, kad “su kuo kariausim“ arba “kas mus puls“. Jei būtų pareiga, tai gautumėt bent jau administracinę baudą pagal ATPK.

Tad šiuose rinkimuose aš ir pasinaudojau savo teise balsuoti už Žymėjimo Pavyzdys – Dalia man netinka, o visi šeši balčyčiai, įskaitant Zigmą, gali eiti šunims per blakstienas trankyti, mano balso neverti. Nors buvo sunku – tarsi kažkokia pareiga šaukė (neskaitant žmonos, kuri irgi… bet ji buvo už stabilumą).

Jo Ekselencija Zigmantas Balčytis… tada nafig ©.

Bet jei jums LSD šutvė yra legitymi ir laikoma teisėta partija po 2012 metų Seimo rinkimų, tai turėkitės dar vieną elitinį pašlemėką nuo jų.

Man tik dvi partijos yra Lietuvoje – TS ir LS, bet ir tai imu abejoti, ar nereiks kituose rinkimuose nusižengti savo įprastiniam balsavimo metodui “už Landsbergį“ kaip 1991 metų savanoriui, nes jau dabar net Remigijus Šimašius į šaulius įstojo (ir šiaip jis banditas – ir traukiniuose su kareivukais muštis eina, ir už ginklus civiliokams pasisako, ir ant visų vertuchajų buvo ministru).

Ar jūs manote, kad 1795 metų Respublikos ir 1940 metų Respublikos žlugimas buvo tik dėl blogo ruso?

Tai va, tas rusas ir vėl baladojasi (nors kažkaip jį atbaladodavom ir Oršoje ar Maskvoje, nekalbant jau apie Livoniją, ir 1918-1920 metais davėsi atbaladojamas, ir 1944-1953 metais gerai pribaladotas, tad nereikia inkšti dėl mūsų menkumo, gerai?).

Jūs nuoširdžiai manote, kad su tokiais valstybės institutais (demokratija yra vienas jų – tai tikrai ne vien prezidentas siaurąja prasme) tam rusui šįkart nepasiseks? Kad vėl atbaladosim? Oi, pamiršau – NATO už mus atbalados, aha. Nes tėvynės gynimas gi yra teisė, ane?…

Na, tai žaiskite II prezidentinių rinkimų turą. Aš, tiesą sakant, tiek nebeišgeriu, o popkorno jau atsiėdžiau.

Gal net iš tiesų išsirinkite Zigmą – bus ką kaltinti dėl valstybės saulėlydžio. Taip iki kito karto, kurio ne visi sulauksim, idant ilgoje perspektyvoje, tai mes visi esame mirę.

Komunistai Seime, Vyriausybėje ir Prezidentūroje… dieve dieve, koks tu kūdas.