Dukart Vinkaus ir iniciatyviojo Andriukaičio medicina (liaušiams iš LSD – paskutinis Tėvynės Sąjungos ministras Alekna kadenciją baigė prieš 14 metų, tad užsitvokite į sieną Kubyyyyyliaus kaltės labui) sparčiai progresuoja.

Pirmas natūralios atrankos etapas, norint užsiregistruoti į Santariškių kliniką, yra atkratymas visų, kas neturi interneto.

A huliš, kai šitų (epitetą įsirašykite patys) patronas AMBalas sakęs, jog jam e-mailas gi maišo. Internetus, matyt, kibirais matavęs, ir iš viso nelindęs, kur pačiupinėti negalima – žinia, senas “praktikas“ beigi “ūkiškas žmogus“, ir tada, kai “prie ruso buvo geriau“, “dirbęs Lietuvai“ ©.

Sugrojo į makintošą, tad ir jo pasekėjams e-paslaugų nereikia. Taigi, neprisiskambinsi ir neužsiregistruosi – bet jei turi internetą (arba vaikai turi), tada pereini į kitą natūralios atrankos etapą, kuris vadinasi “kaip atkratyti tokius praprususius, rupūže, naudotojus (matyt, liberalų ir progresyvių krikdemų pakalikai, ir jų tėvai už Landsbergį)“.

Aš nekalbėsiu apie dizainą – frontpeidžiniais laikais geresnius puslapius darė, galop, pereinam prie mobilių aplikacijų, tad viskas paprastėja, aha. Apie sprendimus aš irgi patyliu, nes gi nieko nenusimanau kaip lameris, sulaukęs penktojo dešimtmečio. Ir kam tuomet reikėjo e-mail, jei yra tik mobilaus telefono ir dar SMS (!) funkcija dabar palikta pakartotinai bandant registruotis?

Bet vis tiek reikia interneto. O tavo slaptažodžiui už pusę lito būtinai įdės kur nors tarpą neatsiklausę, tad prisijungti – čia jau raktas į trečiąjį etapą, jei tą niuansą pastebėsi (pastabumas, žinia, irgi prie darvinizmo).

Kadangi sveikatos sistemos paslaugomis dažniau naudojasi paprastai ne gykai, o žmonės amžiuje, tai sistema sėkmingai sprendžia eilių problemas. Na, bus blogai – skambink 112, kol dar baudos nepripaišė, nes grasinosi (vat negalėsiu daugiau paskambinęs patrolinti dėl kokios ekologinės katastrofos Gariūnų valymo įrenginiuose).

O gal ir yra toks Andriukaičio planas – nėra čia ko provincialams į Santariškes važinėti, tegul nusigydo namie. Svarbiausia – žmogus™.

Amen.