Kaip penki pirštai – blėnys glaustai:

  • 1)

Vilniaus oro uostas yra nedraugiškas ir nesvetingas – jei vaikas norėtų pažiūrėti į lėktuvus, tą jis galėtų padaryti tik dėdulės Protingas Chamas FB, nes pro kitur taip architektūriškai ir interjeriškai padaryta, kad jokių lėktuvų atvykusiems iš miesto nesimato (o Lituanica maketas nuo 10 Lt banknoto yra netikras, kaip buvo pastebėta).

Vienintelė vieta yra nors kiek pažiūrėti – tarp išvykimo terminalo rampos ir CAA pastato stiklo tvoros gabalas, kur vaikščioti draudžiama!

Antra vieta – už puskilometrio grotuoti vartai į private jet terminalą, jei apsauginis draugiškas.

Epic fail, VNO.

  • 2)

Parkingo mokestis kiek virš valandos prastovėjus (nes lėktuvai vėluoja) 12 Lt turėtų būti minimalus Vilniaus Senamiestyje už pusvalandį. O va kodėl VNO prieigose negalioja savivaldybės nustatyti tarifai, kaip ir negali apmokėti iš m.Parking apps – paaiškins gal tik į valdybą įsitrynęs dušmanų mentaliteto vadovas, nuo kurio sprendimo tai ir priklauso.

Beje, Zuokavaldybės savigyros leidinyje paskelbtas apps susimokėti už važiavimą miesto transportu m.Ticket banaliai Google Play parduotuvėje nerastas.

O kadangi išvis nėra kaip legaliai ir nemokamai pasiimti savo atvykstančius keleivius (sustojimas – laikas, reikalingas keleiviams ir kroviniams pakrauti arba iškrauti), tai suprantu, kad pagal KET logiką VNO skatinama tik emigracija ir išvykimas, nes tą padaryti gali (paprastai to mažiausiai reikia: arba atvyksti taksi, arba palieki automobilį ilgiau parkinge).

Ai, neieškokite logikos ten, kur socdemai valdo.

  • 3)

Kristijonas Bartosevičius nėra Saulius Poška netgi savo Milijonieriaus stovykloje.

Gaila.

O gal ir gerai?

Mėslitos direktorius Saulius Poška (iš FB)

  • 4)

Nuomavausi krovininį mikroautobusą “Veži Pats“ – pasirodo, kad pakliuvau į ne tik Gintarui Rumšui žinomą citroligoninę (UAB Aeromobilis – visumoje viskas yra konspiracijos teorija praktikoje).

– Citrolavoninė… – niūriai pakomentavo vienas jų, gurkšnodamas arbatą.

Chebra neskuba po darbo namo pas žmonas, nes gi – futbolas!

Na, galop, o kam tikras garažas dar reikalingas?

  • 5)

Kauniečiams derėtų nutiesti atskirą aplinkelį Vilnius-Klaipėda kelyje, nes tik čia rasi daugiausiai eismo trukdžių, važiuojančių lėčiau leistino greičio kaire juosta, esant dešinei laisvai (o dar sako, kad jie už dešiniuosius balsuoja?) arba sugebančių važiuoti ištisus kilometrus susigretinę vienas su kitu (pvz. dvi fūros arba dvi cisternos, greitis 80-90 prie 130 km/h leistino, aišku), nes dešiniam pristabdyti, o kairiam nelįsti į “lenkimą“ prie intensyvaus eismo proto Vytenis Iljičius neįdėjo.

Beje, o tiesa, kad Kaune nėra nei vienos Lukoil degalinės, nes tikras kaunietis ruskių benzakalonkėj kuro nesipila?

A, ir savo dujų balioną sename bemse ar merse, ko gero, irgi ne Gazprom produkcija užsipildo?

Šiaip svarstau, ar Kauno klinikos (sic!) yra ne hiperbolė.