Amžinąjį atilsį Borisui Nemcovui.

Ir visai nesvarbu, prie kokios išvados prives oficialus tyrimas. Kadangi velionis buvęs vienu ryškiausių, nors visiškai neįtakingu, politinio establišmento požiūriu, Rusijos “kontroliuojamoje demokratijoje“ opozicijos lyderiu, tai visi ir taip a priori pirštais beda į Huilo.

Tik jam iš šito nužudymo absoliučiai jokios naudos – galėjo tiesiog įgrūsti į kalėjimą, ir tiek. Bet iki šiol net to neprireikė, tai taip nebūna, kad konfliktas peršoktų iki maksimalių priemonių, nebent mes kažko tikrai nežinome, tačiau tokiu atveju, vargu bau žmogus ramiai sau su merginomis vakarėjančiomis gatvėmis be apsaugos vaikštinėtų.

Tad, mano galva, čia toks tikėjimas tiek tuo, kad Huilo kaltas, tiek tuo, kad Huilo išvis niekuo dėtas, nes “neapsimoka“. Maskvoje kriminogeninė padėtis niekada nebuvusi arti to, ką mes turime Vilniuje netgi Piliofkėje (ironiška, kad saugiausi yra Kirtimai, o daugiausiai registruota nusikaltimų būtent Pilies gatvėje).

nemcov

Boris Nemcov (iš Pauliaus Gritėno facebook)

Laikas parodys.

Arba ne. Rusija yra gerokai iškrypusio mentaliteto šalis, besivadovaujanti ne teisės normomis, o kalinių paniatkėmis. Tada ir žmogų galima nušauti, nes “nu o ko jis, tipo?“.