Pradžia čia.

* * *

Krašto apsaugos ministeris

Dieve dieve, koks tu kūdas…

Šiaip ką pirmiausia reikia padaryti, tai šitą lioleką nuimti, ir kuo greičiau. Ir prie KAM jokio tipo iš LSDp ar satelitinių partijų neprileisti nei per šūvio atstumą.

Aš rimtai.

juozas-olekas-60976621

Iš JCS rokoperos: zis džyzas mast dai (iš paliokas.blogspot.com)

Kada kariuomenę baigė griauti lapinas Kirkė, apsivogęs diplomais ir medaliais, tai šitas antrąkart ministeriu patapusio šundaktario stripinėjimas ant griuvėsių yra ne šiaip makabriškas, bet ir nusikalstamas.

Jis, matai, pasipiktino parėjęs antrąkart, kad viskas taip griežtai ir skaidriai sudėliota KAM po Rasos, nu.

Ir šauktinių jam nereikia. Ir kariuomenės aprūpinimo problemų jis nemato. Ir tušti etatai batalionuose jam nėra žinomi? Ar jums neatrodo farsu jo tapimas šauliu Kovo 11 dieną, kai iki tol dėjo pastangas neutralizuoti ir kone likviduoti šaulius įstatymu? Čia tipiškas lietuviškasis socdemiškasis šventeiviškumas ar begalinis jų šutvei būdingas cinizmas, nesuprantu?

Šiaip išvis – ką jis ten veikia be to, kad sabotuoja bet kokią iniciatyvą padėtį pakeisti? Laukia, kol susimaus generolas Žukas, kurį pagaliau bus galima nukirsdinti ir pastatyti kažką panašaus į mėmę Andriškevičių ar tuščią karjeristą Pocių?

Dar, aišku, mokesčių mokėtojų pinigus gerai papylavoti – ar atkatais už pirkimus, ar investicijomis (sic!) į kokios nors griūvančios karinės infrastruktūros atnaujinimą (dabar, kai prigaudys šauktinių, taigi reikia patalpas renovuoti ir gal netgi plėsti, ar ne?).

Jei kadrai lemia viską, anot LSDp, tai LSDp tikrai LSD prisivartojusi, kad tokį kadrą paskyrė.

O gal iš tiesų tai yra ne kadrų problemos partijoje, o partijos nuoseklios politikos išraiška – kenkėją pastatyti į krašto apsaugos ministerijos vadovo postą, kad būtų paralyžuota bet kokia komunikacija ir tarpusavio sąveika tarp kariuomenės ir prezidentūros?

Hetman wielki litewski, my ass.

* * *

Šešėlinis krašto apsaugos ministras.

Iš visos opozicijos vieninteliai TS-LKD įsijungė į iš tiesų demokratinį politikos žaidimą, kuomet priešpastatomas opozicinis spykeris kažkuriai vienai valdžios pozicijai.

Deja, kiek puiki Rasa buvo KAM, kada neformaliai iš tiesų vykdė URM šefo pareigas (kuo, ironiška, užsiimdavęs ir LDK didysis etmonas taikos metu), tiek partija turi kadrų problemą, kada užėjo kalba apie šešėlį KAMui.

Man vienų pastangų komunikuoti reikiamą žinutę apie krašto apsaugą ir kritikuoti netinkamus KAM sprendimus yra maža. Šiaip iš šalies žiūrint, tai ir kaip šešėlinė KAM ministrė ji yra gera.

Tik ne tiek puiki, kiek buvo šešėlinė URM, būdama formaliai KAM, kada, taip įsivaizduoju, Daukanto a. generalgubernatorė trypė kojytėmis iš pykčio, rėkalodama ant URM šefo A. Ažubalio, su kuriuo vienas kitam Bernardinuose kartais ramybės palinkim, o visą užsienio politikos darbą nudirbusi valdančios partijos atstovė, važinėjusi kaip krašto apsaugos ministrė ir derinusi viską su sąjungininkais.

Bet Rasa yra geriau nei nieko.

rasa_jukneviciene_px600

Tiems, kas tanke (iš balsas.lt)

Blogiau, kada ji turi talentą surasti priešų tarp draugų – tai jai liberalai yra šoumenai, kada įvertina šių atsivertimą į šaulius (sutinku, kad nothing is worse than a reformed whore, bet krikščionims demokratams derėtų pažvelgti į atsivertėlius demokratiškai ir su krikščionišku atlaidumu), tai jai tautos dalis, matai, yra skystablaudžiai snargliai, nes nuo šaukimo slapstysis.

O proto suvokti, kaip sabotažnykas LiOLekas per VGT su šituo nebyliu šaukimo palaikymu išsprendžia esminę LSDp problemą būsimuose Seimo rinkimuose, nuteikiant rinkėjus prieš TS-LKD, neužteko? Iš patriotinių motyvų cipenti paskui komuniagų ir kremlinių dorogoj tovarščių™ ėjimą žirgu yra šiaip buka ar patriotiška, ar čia kaip ir suderinama, nes patriotas yra šiaip padefaultu idiotas?

Retoriniai klausimai, sutinku. Man norėtųsi, kad komunikuotumėt ne melą apie nevisuotinį šaukimą, kuris tenkina tik laikinas generolo Žuko ambicijas turėti prigaudytų eilinių savo karininkams, bet kad iš tiesų stumtumėt totalinės gynybos koncepciją ir ginklų bei amunicijos išdalinimo piliečiams klausimą.

Bet anas socdeminis ministeris su visa savo šutve iškart taip ir pratrys plytomis, veblendamas Pakaunėėėėėėė™…

* * *

(skaityti toliau)

Reklama