Facebook padarę išties smagią funkciją: praneša, ką tą dieną esi publikavęs prieš metus ir daugiau.

Štai mano žinutė apie VAE prieš trejus metus:

“Lietuva turi ir kitą pasirinkimą – iškart susitarti su Rusija dėl elektros energijos pirkimo iš būsimos branduolinės jėgainės Kaliningrado srityje.

„Pareiškimas, kad Lietuva atsisako VAE projekto, sustiprina Baltijos AE projektą, nuo pat pradžių orientuotą ne tik į anklavo vartotojus, bet ir į eksportą“, – sakė Rusijos ekspertas.“

Pasakysiu paprastai: kūrvos jūs, kurie balsavot už ruskių atominę prie Tauragės, nes nenorėjot japonų statytos nuosavos elektrinės! Va, durneliai, jums atviru tekstu rusas sako, kad iškart stato ten mums elektrą pardavinėti. Todėl ir investavo į tokius sūtraukas, kaip Linas Balsys ir jo visa demagogų šutvė, todėl dabar ir skuba jau garantuotis sau pardavimo rinką – kad mes jau įsipareigotume pirkti. Geradariai, bliamba.

Dieve dieve, koks tu kūdas… Pervažiuok šitą šalį kokį plentvoliu, nes prie tvano dar kas nors, žiū, ir išplauks gyvas. 

Šitai tautai ne tik stuburas sulaužytas, bet ir seniai smegenai preparuoti.

I rest my case. Nuoroda į originalų straipsnį lrytas.lt

P.S. nenoriu matyti nei vieno pozityvaus komentaro apie tai, koks “puikus“ buvo referendumas. Išsibraukite patys. Su idiotais nediskutuojama (jei norite, turiu omeny save, o ne jus, antiatominiai arbūzai jūs mano mieliausieji).

Įdomumo dėlei pažiūrėsiu, kiek liks: friends 422, subscribers 260.

atomine_elektrine

Iliustracija iš karikatura.lt

Taigi, praėjo treji metai. Ką dabar turime?

Pirma, tai neturime jokios VAE. Nes ne vien dr Raimondas Kuodis pridejavo “vaje, vaje VAE“ (citata priklauso Eduardui Eigirdui iš “Valstybės“ vedamojo). Dar ir anie pašlemėkai dabartinėje valdančioje kriminalinėje koalicijoje pasistengė, nors, panašu, nori vis tik kyšių iš japonų, tai vis pakrutina, kad gal norėtų statyti (jei anie susimokės – toks nykiai bukas korupcinis šantažas).

Antra, ruskiai irgi savo AE nepastatė – tiesiog debilams pinigai baigėsi per jų karus prieš nebe brolius ukrainiečius ir dabartinę Sirijos opoziciją.

Todėl, trečia, jie Kaliningrado energetinio aprūpinimo problemą spręs labai paprastai:

a) Lietuva prašo išmaldos laido į Švediją;

b) Lietuva susimoka laido nutiesimo išlaidas;

c) Lietuva pučiasi, kokia ji dabar nepriklausoma (argi?) energetiškai;

d) senu sovoko papročiu ruskiai vagia elektrą, prisijungę prie kabelio (beje, kaip ten su tais legendiniais paskirstymo stulpais ir laidais, kur iš Lietuvos pradžioje eina į Kaliningradą, o po to iš jo jau į Klaipėdą, ką?), nes –

e) kad galėtum vogti, reikia, kad Lietuvos energetikos sistema būtų integruota į Rusijos sistemą, ir kad dažnio keitimo stotys būtų Lietuvoje (už kurias gi ir susimoka Lietuva).

Nieko nepamiršau?

O, tiesa, šiuo metu turiu 1445 sekėjus ir 909 draugus FB.