Nežinau, kaip pas jus komunikacijos, PR ir marketingo versle (pastarąjį ne tik studijavęs ir ne tik iš lietuviškų guru, bet ir esu truputį užsiėmęs dėl banalaus poreikio, jei klausiate), bet pas mus, žinote, karate yra labai paprasta tiesa:

Jei tau reikia įrodinėti, kad tu esi meistras (sensei), tu nesi meistras (sensei).

Taškas.

Praktiškai, tiek jums reikia žinoti apie tą Mykolo Katkaus rantą dėl logo kritikos, apie ką rašiau vakar, ir kuri po kelių valandų iššaukė ilgą jo rypavimų srautą. Nors, aišku, galima sakyti, kad tai sutapimas, nes nei aš jo, nei jis, juolab, manęs neskaitome ir FB nesekame, tai negaliu dabar iškomunikuoti (sic!) džiaugsmingai look mum, I’m famous!. Bet juk pasaulis ne be “gerų žmonių“ (mane pas jį tai Rimas Šapauskas patagino, jei klausiate).

Tai taip pat reiškia, kad aš esu teisus.

Nes jei komunikacijos meistrui (LOL) skauda ir dar reikia įrodinėti kitiems bei laukti pritarimo bent jau iš savo gerbėjų, tai

a) nei jis meistras,

b) nei ta jo komunikacija veikia (jei veiktų, tai klausimų niekam nekiltų, o seilėtųsi ne tik sava chebrytė).

Kaip ir siūlyčiau tą jo ilgą tl;dr sielos verksmą dabar prisegti prie logo. Galima su *. Gal kas nors perskaitys: “* yra papildomų sąlygų“.

katkus

Mano gi įrašas buvo ne apie tai, gražu ar ne. Netgi ne apie tai, grybai ar laivai.

Mano įrašas buvo apie begėdišką ir klestintį Lietuvoje profanizmą, apie paniatkes ir chebras, apie tai, kad laimi anaiptol ne geriausi, kad valstybės tarnyboje sprendimų procesai kreivi, jei nuolat stringa geros iniciatyvos, ir ką finale gauna krachaborai, kada perka ne produktą, bet kainą (čia plačiau ir apie viešuosius pirkimus kalbant).

Bet tai jūs turite ir valdžią tokią pačią – prietaisus, atvėsaites, boulingo kamuolius, lolretas, liolekus, šeškus su šeškučiais ir pan.

“O kas tu toks, kad kritikuotum?“ – užsiputoja jie.

“Nupiešk geriau!“ – šaukia kone verkdami.

“Mes profesionalai, ir mums skauda, mes tiek pastangų įdėjom!“ – ir atsistoja į lūpą patempusios primadonos pozą.

Apgailėtina. Ypač ta dalis apie “įdėtas pastangas“ – kaip sako Andrius Užkalnis, tai daržą šaukštu sukaskite, jei pastangų dar mažai, ir tada pasigirkite. Nes pas mane Londone sakoma: Keep calm and carry on – stiff upper lip.

O jei reikia komunikuoti V16, tai ir komunikuoti dera ekonominį ir progreso V16 variklį, kuris mašiną iki 100 (!) įvaro per…?

Čia šiaip, brainstorm random idėja dabar berašant kilusi (nei geresnė, nei blogesnė, tiesiog ne tokia banali, kaip balanos gadynė ir kryželiu dygsniuoti belarusų ornamentai nuo kosavratkės, su kuria tik bulbų paskasc), atsakant į klausimą, o tai ką pats siūlai.

Nuff said. Skaitykite karate taisyklę aukščiau darkart, nes #TrumpasPostas ir #100metų bei #prajuokino čia.