Šiandien traukiate prie urnų išmesti savo balsus.

Balsą turėti visada gerai – kam jį mėtyti, ir dar į urnas? Kai kurie tai net ne į urnas, bet vokelius iš anksto sukišote, tarsi balsas būtų kyšis. Arba sveikinimo atvirutė – kuo daugiau prisveikini, tuo daugiau po to solianizantui sveikintis visą kadenciją iš aukšto su mielais rinkėjais. Iki kito karto. Kai vėl mėtysite balsus į urnas arba kišite į vokelius.

Šią teisę elgtis su savo balsu kaip tinkamas kitas dar supranta kaip pareigą. Apie kurią vis jam primena tie patys kandidatai į išskirtinius valdytojus, taip pat sielų ganytojai ir išskirtiniai žmonės valdomieji, kurie įsivaizduoja valdantys kitus ne taip išskirtinius savo nuomone bei daroma įtaka, idant tie savo balsus grūstų į urnas. Jei tik tiek balsas tevertas, kad jį į urną dykai grūsti ir dar eilėje atkiurksojus, tai nepamirškite, kad tai jums – pareiga. Prievolė, kitaip tariant.

Nes negražu po to švaistytis savo balsu viešumoje, sako, kad urnų balsuotojai ne tuos ir vėl sau išsirinko. Jei tu nebalsavai, jie taip sako, tai juk neturi balso. Nors išties jei balsą atidavei išmesdamas į urną, tai jo nebeturi, o išsaugojęs jį turi, ar ne?

Vietoje to balso išmetusieji turi kokį nors goželį, už kurį balso net nemetė. O nebalsavęs balsą išlaikė, ir dar yra laisvas balsu reikšti savo nuomonę apie bet kurį nubalsuotąjį. Gi balsavęs turi tą teisę labai ribotą, nes jo pasirinkimas irgi buvo ribotas.

Bet gana apie tai. Jūs šiandien su lūkesčiais atrėpliojote prie urnų dėl geresnės ateities, kurią duos geresni psichopatai valdžioje – paprastai geriausi psichopatai tampa sėkmingais politikais, bet jums britų mokslininkų tyrimai neaktualu. Jūs turite viltį, o viltis, žinia, kieno motina.

Aš gi kaip durnelis jums pabandysiu paprognozuoti, ką turėsite Seime, pasibaigus 2016 metų rinkimams.

Pirma – tai visoks mailius prisirinks dugne, kuris oro nedarys, bet tikėsis, kad juos dėl skaičiaus kas priglaus koalicijoje: liberobliai LRLS, totoškės TT (norėčiau, kad ten nei vienas šitų nepakliūtų), lietsąrašiniai belenkokie, dar pavieniai neaišku kokie iš belenkur, ir, kaip gi be jų, penktoji kolona (ir pagal skaičių) rusų-lenkų krikščioniškas destrukcijos aljansas Jedinstvo ver.2.0.

O antra – stambesni laimėtojai, kurie dėl koalicijos tarsis. Gaila, bet tikėtina, kad Darbą Parcyja vis tiek bus tarp šitų, nei kad tarp apatinukų (ar išvis iš Seimo von!). Ir čia primadona bus žemgrobys latifundininkas Ramūnė Karbauskij.

Nes dar prieš rinkimus ramiai neutralizavo tiek Landsbergiuko, tiek ir Prietaisiuko chebras, kurie nesugebėjo jo realiai kritikuoti ir net diskredituoti, ko nesibodėjo prie AMBo prieš Lozoraitį, Landsbergį ir Adamkų, jei tik reikia, ir kaip tą padarė LSD per STT su įsibėgėjusiais liberalais, pradėjusiais vogti balsus provincijoje (landsbergistų klanas teisėsaugos niekada ir nekontroliavo gi – mentai yra ambalinių įtakos struktūros). Bet tai ko šitam ruskių oligarcho paniatkėmis veikiančiam ir patyrusiam tų derybų (sic!) principus rusų kapitalo atstovui neišmaudyti abiejų skudurinių onučių iš LSD ir TS-LKD partijų, kurios lyderių neturi? Nivapros! ©.

Ir ką jam gali pasiūlyti Landsbergiukas?

Save kaip premjerą (Ramūnė turi net du – žr. toliau)? Ar skaičiumi tvirtą koaliciją, jei net pasiimtų liberalus? O daugiau pasiimti jis neturi ko, nes Butkė tų kortą kerta dviem išbandytomis – TT ir rusų-lenkų, o dar ir DP turi pašonėje. Kaip bedėliosi, o vis tiek daugiau.

Tad Vyriausybę formuos, labiausiai tikėtina, kaip bebūtų jums pikta, o man labai gaila, tas pats Prietaisėlis su ta pačia išbandyta pašlemėkų kompanija, papildžius naujais “neva-valstiečiais“. Jie netgi dėl Praimo susitars nesunkiai: kadangi šokdins primadona Ramūnė, tai jis ir siūlys – netinka jums ekskomisaras Skvernelis, tai imkite technokratą bankinyką Kuodį.

Jūs matyti galėsite Landsbergiuką su chebryte valdžioje tik tokiu atveju, jei juos ten kas pasiims, arba jie išvis spjaus į bet kokius moralinius skrupulus politikoje, ir jiems tiks koalicija su LSD? Bet šito net Kirkės-melagėlio draugelis Kubilius neišdrįso padaryti. Anūkėlis padarys? Tai jo dienos kaip “lyderio“ partijoje tuomet suskaičiuotos šviežių bulvių sulaukimo data. Apie kitus padugnes koalicijoje jūs ir košmare nesapnavote, jei jus dar nuo Eligijaus “tos gyvenimo skubos“ iki šiol purto.

Nes tos išankstinio balsavimo eilės Vilniuje yra greičiau VRK maumų neorganizuotumas ir Zenkos desperatiškas noras išsaugoti ne tik savo kėdę, bet ir numirusią rinkimų sistemą Lietuvoje, kuri prie tokių pertrūkių ir priveda. Bet ar 5 procentai balsavusių dabar, ar nepilni 3 praeitą kartą – bendrame skaičiuje nieko iš esmės nekeičia, net jei visi 5 procentai tik už vieną partiją ir vieną kandidatą sumėto – tai ir tėra tik maksimalūs 5 procentai, ar ne?

Ir tas feisbukinis savipatenkinimo cyrcle jerk tėra tik porno cirkas, o ne faktinis balsavimas, kuris jus, deja, bet nuvils savo finaliniu rezultatų suvedimu. O Zenka pasirūpino, kad sistema būtų kaip ir praeitą ir užpraeitą kartą, su visais įsismaginusiais balsų pirkimais ir manipuliavimais. Rusijoje tai vadinama kontroliuojama demokratija, o Lietuvoje ji yra reguliuojama demokratija. Raskite du skirtumus. Ar Grybcę jau irgi pribrendę rinkti trečiai kadencijai kaip ruskiai rinko savo Huilo?

Bet galėsite durninti mane po to, kai suves rezultatus ir aš kažkur kažkaip suklysiu.

Aš manau, kad pataikiau bent 80 proc. savo prognozėje, bet bijau, jei pataikiau daugiau. Pirmadienį aš vis dar Lietuvoje – važiuosiu į Runkelyną, cukrinių runkelių sostinę Marijampolę. Jei tę mažum ką, kūrke, i norėsite man inliuobti in snapą. Kad prikarksėjau, aha.