Publikuota Facebook paskyroje:


Žiūriu JAV prezidentinius trečiuosius debatus.

Išvada aiški: kad ir kas laimėtų, Donald Trump jau dabar padarė istoriją, nes visiškai apsuko ne tik GOPnykų, bet ir DEMonų establišmento politiką, įsiklausydami į vox populi – dabar net tie kartoja jo iškeltas idėjas ir žada spręsti problemas, kurios seniai įsisenėjo, ir dabar didelio skirtumo nebesimato, kas tą ims ir padarys.

Įsiklausykite į jas jau dabar, nes pasaulis labai pasikeis. Ir su savo dviem procentėliais NATO Lietuva jau šiandien nespėja, nors dar ir dviejų net neturi. Toliau – visa sienų kontrolės, imigracijos, globalizacijos ir prekybos sistema keisis. Ir ne tik JAV (Brexit pas mane, pvz.). Netgi apie aukso standartą vėl kalba.

Pasikartoju: net nesvarbu, kuris dabar jau laimės.

Pabaigai: Donaldo šukuosena erzina, o Hilari šypsenėlė, ypač kai meluoja į akis. Šiaip arogancija nubaudžiama, sako ne vien Biblija, tad už ją lažybose nestatyčiau, net jei Madona ir siūlo pačiulpti už ją balsuojantiems (asociatyvi iliustracija iš gify):

Manau, net aš būčiau Seimo rinkimuose balsavęs, jei gaučiau pasiūlymus iš kokios Jazzu ar kas ten vaidenosi tuose agitaciniuose klipuose – vis geriau, nei balsą už €7-8 parduoti. O Zenka tikrai užsimerktų. Svajose. Saldžiose.

O pas mus princas Haris toliau renka populiarumo balsus. Geriau armija vaikį paveikė – iš mock Hitlerjungen tapo role model.