Tai vakar po ilgų tąsymųsi Parlamentas patvirtino įstatymu Brexit.

Tad atsisveikinimas su ES formaliai įvyks kaip ir buvo numatyta kovo 31 dieną. Stebėkite svaro agonijas. Ir pirkite baksus ©.

Sostinės policijos vadas verkia Temzę, kad Doncės vizitas jiems kainuos meleonus. MAGA!

* * *

Ne tik valstiečiai pas jus, bet ir mano karalystės Kvanka svarsto iškelti dalį Vyriausybės (čia ji vadinama pagal lokaciją Whitehall, kai parlamentas yra Westminster, premjeras – Downing Street pagal 10-tą, nors 11-tame yra ir jo kaimynas kancleris, o karalienė – Buckingham, kurios šiaip namai yra Windsor), palikdami Whitehall tik Iždą (FinMin), Užsienio [reikalų] ofisą (URM), Downing Street (premjerui gi, be abejo, ten tik už kampo iki parlamento pareiti debatams), Kabineto ofisą (Vyriausybės kanceliariją) ir Gynybos ministeriją.

Planas numato sumažinti vyriausybės pastatų skaičių 75 procentais per 10 metų ir sutaupyti £2.2 milijardo išlaikymo sąnaudų. Spauda šaiposi – sunku bus pritraukti geriausius specialistus į kokį visai neprestižinį Croydon (čia kaip vietoje į darbą Gedimino prospekte važinėti kur Pilaitėje – net vilnietė buvusi finmin Ingrida sako, wtf Pilaitė???).

Beje, šiame jau dabar yra Home Office (VRM) visas Imigracijos skyrius (ES piliečiams vizų kol kas nereikia, ten nesilankiau).

* * *

Džiugu matyti, kad St Paul’s kupolas vėl naktimis pradėtas apšviesti. Liūdniau, kad varpai prašosi remonto kaip ir Big Ben, kuris atsieis apie £360k. Ir su jų tempais, tai ilgą laiką negirdėsiu jau įprastinių man varpų skambesio.

Neapšviestas St Paul prieš brėkštant

Bet iki to laiko gal ir darbą pakeisiu (praeitą kartą SIA licenciją gavau rugsėjo pradžioje, kai kursus baigiau gegužės gale).

* * *

Streikus vėl atšaukė, ir man gerai –
Nes vėl vėluodami kursuoja traukiniai,
Autobusas gatve krypuoja kaip įpratęs,
O pikti motociklą aš vis tiek numatęs.

Reklama