Kadangi Londono naujienos iš manęs pastaruoju metu buvo iš esmės politinės, tai šios tebūnie be viso to.

Ir kadangi parpiate, kai rašau, tai ramiai išdėstysiu, kad pilni traukiniai pakeliui man į darbą dailių ir nuostabiai apsirėdžiusių merginų (ypač įspūdingai atrodė kinės, skubančios į teminį 60-ųjų vakarėlį tomis savo gėlėtomis pūstomis suknelėmis plikais pečiais ir ryškiai raudonais lūpdažiais, tik gal neskaitant dviejų treninguotų lesbiečių, graibiusių viena kitai užpakalius ant eskalatoriaus), kodėl parpti nebūtina Londone kad ir šį savaitgalį, o gal ir savaitę, o gal ir šiaip nepraparpti smagių, mano galva, įvykių.

* * *

Gin Festival, visą savaitgalį Tobacco Dock (matau traukuliuose besipurtantį dabar A. “Hitlerį“ Verygą nuo abiejų pavadinimų), dalyvio kaina £15.21.

Džinas dabar išgyvena renesansą Londone, ir nenuostabu (ša, apie Brexit dabar!), nes tai – labai angliškas gėrimas. Bendram išsilavinimui tokie renginiai – tiesiog privalomi. Nes apie džiną dar neišmanau.

Aišku, buvo truputį awkward moment, kai konsultavau konsultantę viskio klausimais Vinopolyje (čia tarp London Bridge ir Globus Theatre pietinėje pusėje, kas šiaip yra posh vieta, ir tikėtaisi, kad turės Lagavulin bei Bunnabhabhain). Bet esu aš ir seksšope (Vilniuje) konsultavęs konsultantę (dar iki 50 atspalvių išvertimo į lietuvių kalbą), tai čia visaip būna.

* * *

Lenkų kino festivalis Kinoteka prasidėjo nuo kovo 17-tos, ir kiek gaila, kad aš dirbu savaitgaliais ir nebegyvenu arčiau “tų lenkių“ dabar. Bet už tai mano kirpėjas dabar anglas.

Dar gaila, kad Google nesugeba sutvarkyti pagūglinimo savo GooglePlus “feisbuke“, kuris iš esmės yra toks pats miręs reikalas, kaip ir Livejournal ar Myspace dabar. Nes ten esu daręs savo lenkų kino savaitę, ir dabar norėčiau bent jau nuorodas sumesti.

Ai, dar ta proga todėl kvanktelėjusiems “patriotams“ pasakysiu, kad lietuviai parašė tris vertas dėmesio knygas ir nufilmavo vieną filmą – visa kita yra kaimo lygio mėgėjiška kūryba, kuri įdomi tik patiems, ir tai yra atsakymas, kodėl Eurovizijos laurai nesišviečia artimiausią dešimtmetį irgi. Festivalio programa čia

* * *

Atvyksta į Londoną Penn & Teller birželio 20-tą, ir papildomas pasirodymas jau pridėtas.

Taip, ten bus daug magijos ir fokusų jų stiliumi, nors man jiedu įdomesni kaip liberalai ir publicistai, skatinantys kritinį mąstymą – ypač iš jų TV show Bullshit!

O tuo metu pas jus šakalienės bando įvesti cenzūrą (oi ne, ta kvanka sako, kad cenzūra – tai čia turinio kontrolė, o turinio kontrolė pagal proporcijas bei žinutės turinį tai juk nėra cenzūra!). Kas šiaip nestebina – esu tiek Punkonomics rašęs apie kovą su liberalizmu, tiek jau ir Seimas yra (!) priėmęs įstatymą dėl informacijos apie viešus asmenis pagrįstumo (kaip tas kontrolės įstatymas vadinasi?), kada sakė, kad taip kovos su melu ir šmeižtu, suprask.

Piktų ir kerštingų valdžia negali kitaip. Tai gal jums Jillett Penn ir Teller tikrai nebus įdomu.

Bendrai paėmus, geriau pažiūrėkite The Ellen Show – yra prikarpyta gabaliukais Youtube, aš naudoju vietoje kavos kaip džiaugsmintukus kartais. Nesakysiu jums, kad neužsipultų su spragilais konservatyvūs valstiečiai, kad ji yra lesbietė, laimingai susituokusi su Portia – svarbu, kad laiko krūvą katukų.

Ir kadangi dirbu savaitgalį, tai tiek va smagių žinių – nebent dar faktas, kad Tower yeoman (valstiečiai!) apsauginiai, žinomi kaip jautienos valgytojai (yra toks džinas The Beefeater – tai grįžtu prie pradžios), turi savo profesinį uždarą pub, į kurį tik jie įleidžiami arba jų svečiai, ir ten specialiai yra jiems teikiamas išskirtinis IPA alus iš statinaitės.

Asociatyvioje nuotraukoje – PETA protestuotojos prieš steikus (foto iš vickieflores.photoshelter.com):

Kažin, kaip nors kaip apsauginis su jais galiu prisitrinti to alaus?

* * *

Kai pilnaties kariai įstatymuose ošia,
O sveiko proto čiabuviams reik srėbti šitą košę,
Galvoju filosofiškai apie būties problemą –
Ar viskis su ledu pajėgs išspęsti šią dilemą?