Jei ką, 77-tas autobusas, kuriame įvyko nusikaltimas – ne mano maršrutas. Alles in Ordnung.

Išskyrus orą: praeitą vasarą kaip tik man laisva – taip saulutėje esu visas kaip katukas Brighton beach‘e; šią vasarą kaip tik laisva – taip ir lyja, rupūže, o darbo dienomis lyg tyčia saulė is bright on, bitch. Bet jūs vasaros išvis padefaultu neturėjot, tai kaip ir dabar pasidžiaukit, ar ką?

Beje, mūsų kontoros didelis bosas išėjo iš darbo su dėže vyno ant peties. Su visam išėjo. Su visu vynu.

Politikoje nieko ypatingo, jei nepastebėjote:

a) Š. Korėjos čiukčė neturi tviterio, tai susirašinėja su Donce savo būdu;

b) Kvankos svajonė išsipildė, nes gauna pagaliau savo vaškinį balvoną vietoje Boriso (iš molio muliažą jau nulipdė); James “Sugar Daddy“ Oliver persiuto ant Kvankos, kuri paslapčia nužudė jo su Dave Silikoniniu dvejus metus ruoštą planą sveikiau maitinti mokinukus, tačiau atidaro restoraną Gatwick, kas yra labai gerai;

c) Nušepėlis dūsauja iš meilės Venesuelos karbauskiui; o šiaip Didžioji Recesija vakar šventė savo pabaigos pradžios 10 metų jubiliejų, kada Broliai Lehmanai apsimetė kanalizacijos kurmiais.

Šiame kontekste įdomiausia tai, kad spalio mėnesį JAV Vyriausybė pasieks skolinimosi lubas ir reiks Kongreso pritarimo jas padidinti, kas paprastai vykdavę automatiškai, nors kongresinę daugumą turinti opozicija prezidentinei administracijai dažnai pavilkindavusi, kad gyvenimas Druskininkų meru neatrodytų.

Paaiškinu: įvestos tos lubos pirmąkart 1917 metais, nes JAV stojus į Pasaulinį Karą Kongresas iki tol tvirtino kiekvieną paskolą, o po to nusprendė palikti limitą ir nebesiblaškyti nuo įstamdavystės tokiais formaliais niekais, kai nuo to laiko JAV Vyriausybė nebuvo default, nes lubas padefault taip ir pakeldavę, o kai vėluodavę, tai valstybinės įstaigos veikdavę taupymo režime (resolution and suspension) arba eidavę neapmokamų atostogų, tačiau JAV iždo popieriai išlikę saugiausia investicija, o doleris – pasaulio rezervine valiuta.

Ir va čia įdomu, kas išties bus, nes jei GOPnykai “savo“ prezidentui pasako Nay (o šansai yra labai dideli – arbatėlės nuopezos ten yra vartę proverbinį Kubiliaus žadėtą išleisti vadovėlį “Kaip aš gelbėjau Lietuvos ekonomiką per Krizę, o Šimonytė apvaginėjo pencinykus“), tada lemaniukus prisiminsite kaip pūkuotus vaikiukus (bliamba, aš gi santaupų doleriais turiu!).

Ir čia atsakymas, kodėl Doncės pūtimasis su tuo jo MAGA paleisti Reigonomiką ver. 2.0 yra neįmanomas, nes jis, skirtingai nuo Ronio, neturi tokio didelio buferio iki lubų (išvis neturi – spalį gi bus kirdyk babkėms), o jo planas susigrąžinti pinigus iš užsienio Kongreso dar nepatvirtintas (nes užsižaidė su NObamacare). Aš esu šiek tiek rašęs apie tai jau Punkonomics, beje.

O bet tačiau kadangi vasara, kaip ir mano mieste rugpjūtis yra visuotinių atostogų metas, ir jums vienodai žydi sodai, tai verčiau #poezijosruduo ketureilis Nr. 109 apie #keto dietos ypatumus:

Ir vėl šlamšti saldainius tarsi burundukas,
Todėl vis apvalėja ir atsikiša pilvukas.
Bet valgyk riebiai, jei nenori kūno riebalų –
Tokia dieta veikia, nors ir paradoksalu.

Iliustracijai galite pažiūrėti į JAV prezidentą, jei ką.

(foto iš ABC News)