Ramūno Karabaso-Barabaso lėlių teatras su Buratinu Sauliumi, lenciūginiu (bulg.) Artemonu Veryga, mėlynaplauke (kai žilus jos paprastai taip pasidažo) Malvina Širinskiene, liūdno vaizdo Seimo Pjero Pranskiečiu. Už Arlekiną ten Gražulis ar Skardžius dabar, nepamenu?

Pridėjus opozicinius katiną Bazilijų Palucką su lapiuke Alisa Anūkėliu, tai tik į Kvailių lauką jiems pinigų sodinti traukti – taip ūkiškai, užkasant žemelėje, hipsteriniam targetui tai vardinant kaip plyno lauko arba startuolių investicijas atitinkamai.

Ypač, kai pinigai ne nuosavi. Na, dar koks Diuremaras iš Briuselio į kirmėlyną siurbėlių pasirankioti parvyksta bei pastrateguoja.

© SHVEPSEG iš DeviantArt

Daukante nuvyto visos gėlės:
Rožės, tulpės ir visi kiti žiedai.
Pasakyki, miela Dalia,
Ar spektaklį šį pati režisavai?

Nes jei ne, tai vyšnios jau baigiasi ir špokų vaikyti nereikia, tad metas iš medžio kraustytis į bulvių lauką. Šernai gal ir neišsigąs, bet valstiečiui jo derliaus apsaugos imitavimas kaip su krašto gynyba vis tiek sueis, tamsta vyriausioji visų neapginkluotų pajėgumų vade.

Tėvynės labui!

Nors aš šiek tiek užbėgu, ko gero, o apie girtas meškas bei kapuose miegančius didvyrius vilkus – čia jau iš kitos pasakos.