Labiausiai pagiežingo politinio susivienijimo kaip TS-LKD partija, ko gero, Lietuvoje nerasi.

Šiaip konservatoriais aš vis vadinu socdemus (kurie stabdo progresą, traukia į praeitį ir atstovauja stambųjį, jų pačių užprichvatizuotą, kapitalą), o ne TS-LKD, net kai tie glušiai patys save pasivadina konservatoriais (nuo kokios šyvos kumelės naktinio košmaro – gal vardu Gediminas “Indeksuotas Talonas“ Vagnorius?). Nes norisi sąvokas tiksliau naudoti: krikdemai, kaip Tėvynės Sąjunga ir vadinasi oficialiai pagal partijos pavadinimą (LKD – tai ne Lithuanian Kolkhoz Demolition), kur ir krikščioniška meilė bei atjauta artimam savo, ir demokratija, kaip sprendimų derinimo būdas, apeliuojantis į tą patį supratingumą bei įsiklausymą. A-ne?

Bet jei konservatyvumą sieti su tamsybe, nepakanta šviesesnėms iniciatyvoms ir laisvesniems žmonėms, noru riboti ir drausti, dūsavimu dėl pagedusio jaunimo, įžeistų egzaltuotų jausmų isterišku kaišiojimu ar graudulingu rypavimu dėl herojinės (?) arba trauminės šalies praeities – tai būtų kaip tik apie šią partiją, nors jūs kažkaip pasiskaitėte protėvyniasąjungininių burbulų purslojimų ir sakote, kad tai išties jums susišvietė čia apie valstiečius. Taip, tai yra ir apie valstiečius.

Todėl dabar labai juokinga, kad ta pati pagiežingųjų partija pypauja, jog Naisių lizingo UABas ima ir įgyvendina būtent TS-LKD idėjas!

Aš jau nekalbu apie buvusio žemės ūkio ministerio siekius ir veiksmus, kurie buvo tarsi pagal užsakymą žemgrobių oligarchų padiktuoti (todėl Agrokoncernui net nebuvo reikalo tuomet turėti dukterinę įmonę LŽVS), bet tai anoniminio alkoholiko sveikatos ministerio bulgariškos cepūros pavarde visos įgyvendintos iniciatyvos – ne to paties matulinio sausmedžio derlius? O vietinių lenkų lietuvinimas 60-čiaprocentinėmis kalbinėmis prievolėmis – kažkaip labiau comme il faut už tą nu davaj po sermėgą kiekvienam mažutėliui?

Kaip ir lizinginės Seimo teologės davatkiškumas puikiaisiai dera su nuosekliu TS-LKD prievartiniu visuomenės cielkinimu. Galima ten svarstyti, kas yra kieno išdava ir kuris kieno filijalas – LLRI ar LRLS. Bet lygiai taip pat gali kilti klausimas, kas kieno dėl LKB bei TS-LKD.

Suprantu, truputį pikta (arba ne truputį, ir ne pikta, o tiesiog neslepiamas siutas ima), kai mentas ir pagonis Popiežių į Lietuvą kviečiasi! Nu tai reikia gi tuomet prie ko nors prisisueičiauti, ne?

Kad to Vilniaus ne tik rusai, bet ir mieli europasąjungiečiai nelabai žemėlapyje apčiuopia, tai smagiausias būdas kiek per saviironiją pasišaipyti ir iš jų glušumo (angl. ignorance), pateikiant tai žaismingos ir dviprasmiškos reklamos pagalba – ir, manau, vienos geriausių dešimtmečio reklamos, kai Ezopo kalba buvo ir prie ruso einamoji viešoji-virtuvinė, ir šitie dabar kalambūrai (angl. pun intended) yra kreatyvinės (sic!) reklamos pagrindas Vakaruose (niekas taip smagiau neplinta, kaip banned commercials).

Taip, apie G tašką:

Geidžiamiausia (!) sostinė ES (iš Euronews)

Jaunatviška, šmaikšti, kupina gyvenimo džiaugsmo (net jei vislumo ir patiriamo smagumo tame procese, jei taip norite).

Verboten!

Popiežių, matai, įžeis. Nors Pranciškaus net gėjai nežeidžia, ir net jis neburnoja dėl antrų santuokų, kurios tikrai be sekso juk, bent pradžioje, neapsiėjo (antraip, o tai kam tuoktis “nepilnavertiškai“ pagal dogmas antrąkart?). Tai gal jūs patys jo paklauskite, žeis jį ar nežeis, kai jau atvyks?

Paryžius – meilės sostinė, bet tuo pačiu Prancūzija, vyriausioji RKB dukra, laikoma ir vienu iš Romos Katalikų Bažnyčios stulpų (netgi popiežiai ne visada Vatikane rezidavo, o buvo pasirinkę Avinjoną toje šalyje). Austrija irgi katalikiškas šv. Romos Imperijos palikimas, bet jau Vienos oro uoste pasitinka perkamą meilę reklamuojantys plakatai, o žurnalai, skirti, BDSM guli toje pačioje lentynoje su metalinio roko leidiniais (Metallica S&M anyone?). Tai aš net nenustebčiau, kad roko operą Jesus Christ Superstar, kuri tiek nuveikė krikščionybės pozityvaus įvaizdžio propagandai, šitie lietuviški šventeivos irgi uždraustų pas mus dabar jau atlikti, nes kažkaip rokas, jei tai ne Šv. Rokas, įžeistų jų gležnus jausmus (bet tai jautrūs kažkokie papuolė – tokių prie Jėzaus mokymo Kaligulos laikais tikrai nepritrauktum).

O gal priežastis kitame?

* * *

Gal vis tik priežastis tame, kad siutas ima, jog kad ir kaip spardytum nuestėtėšintą vos lekiuojantį tą Liberalų Sąjūdį, o va tiek uostamiesčio meras, tiek sostinės meras – liberalai, ir dar Kauną konservatoriai prapylė (ir, panašu, labai ilgam)?

Nu abydniaks, kada koks lunatikas, pritariant tostais ir postais baro šimašoidams (pagal baro pavadinimą, ne šimašiniai čia) rašinėja, kaip TS-LKD Seimo rinkimus laimėjo (pridėjus naktinę, sic!, mokesčių reformą ir kliedesius apie airišką kelią, tarsi graikiškas realesnis neveda į tuos pačius PIIGS, aha), bet kažkodėl Vyriausybę formavo ne be penkių minučių premjeras™ Patriarcho pavarde.

Tik va valstiečiams neįkąsi (skaityti tuo skruzdėlytės Tauškalytės balseliu iš animacinio, ką ji karkvabaliui sako), nomenklatūrinė draugystė su konservatoriais-socdemais siekia dar Sąjūdžio laikus ir sutvirtinta 2K, bei dabar puoselėjama 2G broliavimusi, o va pastipusį liberalų arkliuką paspardyti – tai čia jau pats dievas Pizius, ko gero, prisakė. Pikta gi – meras Remigijus Šimašius veikiau panašus į amžiną dar gyvenimo cinizmo nesugadintą jaunuolį išaugtiniu švarkeliu, nei autoritarinį lenktų pirštų į save politiką-ūkininką per ilgomis rankovėmis apsmukusiu švarku bei storapadžiais batais, bet va kaip nenuvirsta nuo kėdės, taip ir toliau trauko visus paniatkių voratinklius sostinėje.

Nes, pasirodo, jei savivaldybė sugalvoja kažkokį pateikti atoveiksmį visoms toms melagingoms insinuacijoms ir apmokėtoms influencerinėms paplavoms, pasiūlydama trims (!) agentūroms net nereikalaujamo viešojo pirkimo konkurso dėl šios sąmatos menkavertiškumo, tai čia irgi liberalų kaltė padefaultu, kad viena agentūra laiškų neskaito (taip suprantu, administracijos direktorius Povilas Poderskis ne veltui kompiuteriukais užsiima, nes sugeba laišką sudėlioti taip, kad garantuotai tas nueitų į brukalą net neskaitytas – tiesa, pagalvojo, kad į savivaldybės tinklapį tai tokio skyrelio, kaip “Mero klipai“ nedės, nes jei stumia ant mero asmeniškai dėl to merijos veiklos, tai tegul pats meras ir pasideda ten, kur ant jo ir stumia), o kita agentūra, tu matai, pagalvojo, kad geriau atostogauti, nei dėl tų “kapeikų“ pirštą pajudinti. Aišku, čia jums ne balionas Kaune už pidesoką štukyčių į orą tiesiogine prasme paleistų mokesčių mokėtojų pinigų – ten meras šokolade.

Ir tada kyla dar aršus klyksmas, o kodėl sąmata tokia maža, ką? Kodėl laikotės įstatymų trims siūlydami?! ACAKIKIT!!!!!11

Nes, pasirodo, jei laikaisi įstatymų nuostatų, tai išvis tame irgi yra nusižengimas. Gal geriau išvis – TYLĖKIT!!!!11

Žodžiu, ar yra čiaupe vanduo, ar jį išgėrė, bet vis tiek #šimašeu.

O kai pritruks savo adomėnų pasmaigstymui į nugarą ar nerizikingų gavimo atgal į snukutį priežasčių spardyti liberalų stipeną, tai būtinai reikia įkąsti bent kokiam liberalų merui, nes juk tikrai bus geriau, kai ir didmiesčius pasiims konservatyvūs provincialai – nors patys konservuoti piktūnai net jau ir Kaune nebesitiki greitu laiku ką nors atsikovoti, bet juk taip #smagu, kada dešiniuosius (sic!) iš visur išsivaikys, ir tų pačių save dešiniaisiais besiskelbiančiųjų rankomis.

Naivuoliai, ir atleisk jiems, Viešpatie, kad jie tave vis mini, bet juos net Tavo bažnyčioje primuštų už šitą nesupratimą, ką jie daro ir ko siekia. Nors Naisių arki-romuva ir padėkos. Tiesą sakant, gandrams pievose varlinėjant visa tai net nieko nekainuoja, kai kregždutės laigo trydaliodamos savo inciatyva.

Remigijus Šimašius anaiptol nėra idealus meras, o ir aš Vilniuje nebegyvenu. Bet buvusio kleptokrato Abonento gerbėjams tik priminsiu, kad dabartinis vis tik turi kiaušus, nepabūgęs kovoti su šiukšlių mafija, kada anas net sumyžo ir atšaukė įlipimą į miesto transportą tik pro priekines duris, nes visokie bomžavoti liumpenai ėmė klykauti, kad iš jų vairuotojas ima prašyti bilietėlį parodyti.

Tai gal išties sostinė ir nusipelnė savo šustauskinio šarikovo kitu meru.

Bet tokio su oficioŽinio pamaldumo aureole, kad jo iniciatyva ir prie arkikatedros amžinas gedulas būtų, ir ten pat amžina pagoniška alka šventaragiškai girto Gedimino prie ponio paminklo smilktų, o širinskiškai abramikieniškos vaidilutės bei davatkutės, vilkėdamos valstietiškas sermėgas, pasidabinę gintariniais karoliais, su miromis ir rūtomis rankose rateliu eitų pagal laikrodžio rodyklę šventoriumi keliais, o jau prie VRM pasistraksėdamos tarsi per Joninių-Rasų laužus paparčio žiedo nepametę (ko nepasakysi apie protelį).

Amen.

Arba pizėėėė – nelygu išpažįstama religija, nes jau pagonybė vėl įteisinta.

Ot turės dar dabar katalikokokokokonservatoriniai hunveibinai su kuo pakovoti! Bet taip iškart, kai jau visą liberalizmą politikoje pribaigs ir rusiška sieros rūgštimi palaistys, kad naujai suželti nesugalvotų.

* * *

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

Mano nemeilę valstiečiams žinote (aš ir šiaip ne tik sovietinio, bet ir post-sovietinio dotacinio-grobstančiojo žemės ūkio nekenčiu). Aišku, už šį įrašą jie man irgi nesumokėjo, nes šiaip Naisių dvarponis yra šykštuolis, kuris net gėles savo gretutėms lizingu, panašu, perka, o po to per valstybės iždą susikompensuoja. Liberalai irgi nesumokės (viską iš Eligijaus gi konfiskavo!), o ir Povilas Poderskis man komposto dėžės neatveš, nes su opozicijos “lyderiu“ (sic!) nesigiminiuoju.

Bet viena akivaizdu: valstiečiai yra ilgoje perspektyvoje gal netgi ir teigiamas reiškinys, nutikęs Lietuvos politikai – kai tokia skystakiaušė ir nuspangusi opozicija, tai jie visą šitą politinį senos ir naujos nomenklatūros elitą vatinėmis (sic!) kojelėmis pasiųs ta linkme, kur ten anie sakosi karstelį valstiečiams kalantys.

Ir aš net apie visus paminėtus lunatikus ar nacionalizmo gaivalą makaluojančius toje TS-LKD čia net nekalbu, bet kai į dinastinį partijos sitzfuehrerį tarsi skudurėlį tikrasis Lietuvos vidaus politikos lyderis su savo paskirtuoju valstybės CEO jau per antrus debatus kojas nusivalo, o štai jau ir kiečiausia moderniosios Lietuvos didžioji etmonė nutrolinama LRT tiesioginiame eteryje kažkokio valstiečių “tyrėjo“ Mindaugo Puidoko, tai vargas tau, Šiaurės Jeruzale…

Gal tik liūdniau artimesnė perspektyva: valstiečiai, anos nomenklatūros (moderniai vadinamos establišmentu) liūdesiukui, daro lygiai tą patį, ką ir šie iki jų – nuosekliai keičia visus anų kadrus į savus lizinginius. O tai reiškia, deja, ne valstybės progresą, o konservavimą, tiesiog vienus bolševikus pakeis kiti bolševikai, ir mokesčių mokėtojų išsunkimas eis kaip ėjęs (čia geriausiu atveju, jei nebus sugalvota naujų mokesčių… ką sakote, jau?) tik dabar jau naujas kišenėles pildydamas.

Kas išties temdo mano džiaugsmą dėl socdemų skilimo ir riedėjimo į pelnytus tartarus, kur jau amžinoji ugnis spirgina jų AMBą smalos katile, ir apie ką aš vis pasvajodavau bei prognozavau daug anksčiau, jei ne lunatiko Kubiliaus ištiesta pagalbos virvė tam melagėliui Kirkilui, kuris ant jos ne pasikorė, tačiau išplaukė (šūdas ir šiaip neskęsta, o tik ordinus gauna) ir dar etatinį gelbėtoją (sic!) surišo. Bet tai krikdemai yra meistrai laipioti ant to paties grėblio, eidami obuoliauti tai su okupantų kolaborantu, tai su nuteistu sukčiumi.

Nihil novi sub sole.

Ypač, kai tą saulę užstoja koks aukštaūgis liberalas – o jie ten dauguma ir yra aukštaūgiai, rupūžiokai.

Ir nesitikėkite kažko kitaip per artimiausius ar negti geistinus išankstinius rinkimus – pastarieji kainuotų tik papildomus pinigus Agrokoncernui, o su savo partiniu UAB markizas Karabasas tvarkosi ir dabar puikiai, LŽVS funkcionuoja kaip gera verslo įmonė su tinkamai paskirtais direktoriais ir vadovais į esminius postus (to UAB savininkas todėl ir gali užsirašyti ant vizitinės “konsultantas“ arba “LR Seimo Kultūros komitero pirmininkas“ – kontrolinis akcijų paketas gi vis tiek jo rankose).

Ir rezultatą duotų gal netgi geresnį dabar valdantiesiems. Tik neapsimoka finansiškai tos kelios papildomos vietos Seimo turguje, skaičiuojant ROI. O ir opozija supranta, kad ne visi jie patys jau į tą naują Seimą sugrįžtų. O ir varžytųsi per rinkimus, taip nuoširdžiai, kas: Ramūnas su Saulium tarpusavyje? O jiems to reikia? O jums to reikia?

Tai va todėl geriau ir neieškokite po šikną smegenų – smagiau rasti G tašką. Net jei tai viso labo tik ES pakraščio sostinė vos per 30 km nuo išorinės Vakarų konfederacijos sienos, valdoma, oi tu dievuliuk, smagaus liberalo, vien tuo žeidžiančio Jeruzalės, nors ir šiaurinės, dorovingai ge(i)dulingus jausmus, o kai taps Šiaurės Atėnais graikų keliuku po 2020-ųjų pasukusi, tai čia jau nors ir Tvanas, nes ar pirmas kartas Didžiojoje Kunigaikštystėje, panowieszlachta litewska i žmudzinska?

  • Nuo šiandien Algirdo S. dėka (ačiū jam!) jau galite paremti tinklaraštį per PayPal:
  • https://paypal.me/Punkonomics
  • Dėkoju visiems! Pinigus planuoju investuoti į Youtube kanalą, kur bus dar daugiau smagumo vardan Jūsų malonumo!