Tai kol aš čia vasara mėgaujuosi, susidomėjęs šunininkyste, bei su vaiku žiūriu 3D apie voražmogį ir holograminę matricą Venecijoje, Prahoje ir mano mylimame Londone, tai Didysis Manipuliatorius™ iš Naisių kaimo, matau, nemiega ir duoda politinio džiazo.

Trumpiau: praimo kėdę laikinai užsėdęs panaudotas gandonas™ apsižiūrėjo, kad yra tik gandonas (o jis kada kuo nors daugiau buvo?), o dabar jau ir panaudotas, todėl bando lizingo partijos savininką pašokdinti, kol tas su priskretusiu šūduku Seimo maršalkos kėdėje aiškinasi.

Deja, bet Ramsis laimi vos tik tiems dviems iš trijų darbą banaliai pasiūlo. Nes tų dviejų baudžiauninkų didžiausia baimė dabar likti bedarbiais net akyse matosi.

Kol kas nesiūlo. Nes – o kam jam? Darbo tai reikia šiems dviems glušiams, o va ar ponui jų reikia dabar – abejotina.

Na, nežinau: gal perplauti, kaip balionėlius pripūsti ir į paradą inauguracijos proga eiti?

Arba pripilti vandens ir kokiam bebrui ant makaulės iš viršaus pystelėti. Šlapukas Kirkė – irgi to prisiprašys, jei ne bambuką grauš, o šio dievuku Piziumi pasijautusiojo linksmakotį taip nuspręs vietoje dabartinio čiupačiupsinimo.

Bet kuriuo atveju, Karabasas su savo marionetėmis turi ką pats be jūsų patarimų nuveikti, kad ir kas jam ten susisuks jo keistų fantazijų kupinoje maulėje:

Jei rimtai, tai labiau vemti verčia ne šita “politika“, o jūsų visų nenoras matyti reiškinių taip, kaip jie yra. Nes taip ir muilins čia akutes mums toliau viso politologų choro padedami (jiems gi duoną iš to valgyti, todėl spaudžia iš šūdo varškę), o mes karpysime ausimis kaip asiliukai.

Nuff said, bo tuoj koks instagraminio komisaro™ bobinas vėl atsiųs uniformuotus (!) kriminalistus tildyti, o jo komunikacinė siafka los, kad nėra baisesnio teroristo valstybei, kaip provincijos mokytojas.

Tai kad nebe.

A propos, kas ryt Vilniuje kavos?

O kas ne, tai ačiū už jūsų dosnumą čia per PayPal.