Kažkaip per savaitę visi susifokusavo į koronaviruso pandemiją, ir Kepeninis su savo skiepų neigimo sektantais prapuolė reklamos pinigų užtrūkusios purvasklaidos eketėse, ir dar markizas Karabasas nutraukė savo gastroles po kaimus ir miestelius su agitbrigadine progama “Ko verkia Gazpromo berželiai prie dujų terminalo“.

Ir net jo gražuolencija Garbanius po paskutiniojo televizijos nevykėliško seanso, kuomet pritrūko kašpirovskinės galios užkalbėti trilitriakus nuo koronės, dingo iš vaizdo bei saviizoliavosi draustinio akvariume nuo tautos bei eterio.

Ir visi kažkaip netgi primiršo iš esmės politiką, tarsi dar ir Seimo rinkimus jau atšaukė kaip Euroviziją, ir nelabai kas seka, o kas su visais mūsų vidaus politikos tikraisiais influenceriais vyksta bei ką jie visą savaitę veikė?

Parazitai gi savaime juk niekur nedingsta.

Ir kaip palaipsniui lašas po lašo pramušiau viešame vartojime piktų ir kerštingų™ valdžią bei lizinginius™ premjerą ir jo ministerius iš viso to Naisių markizo Karabaso marionečių teatro, taip vis dar tikiuosi, kad bent iki ateinančių rinkimų pagaliau irgi suvoksite, jog kaip buvo, taip Lietuvos vidaus politikos lyderiu de facto ir išliko valstiečių partijos savininkas.

Nes net nesvarbu, kokia tavo kėdė ar lentelė ant kabineto durų – svarbu, kiek žmonių paklūsta tavo įtakai ir gali jais manipuliuoti, kaip ir viešąja nuomone.

* * *

Jūs galite juoktis, kaip jis vis “laimi“ rinkimus, bet per tą savo reikšmingumą (ir sau įteigtą šmaikštumą bei menamą įžvalgumą) nematote, kokie jo tikrieji tikslai ir kas yra pergalė būtent jam. Nes gal net ir nežinote tokios sąvokos kaip “antraeilė pergalė“.

Taip, tai mums gali atrodyti, kad jis dar gerokai anksčiau prapylė referendumą dėl žiamiales™, nes į jį susirinko mažiau balsuotojų, negu buvo surinkta parašų. Tik jam tai visiškai buvo nesvarbu, nes juk jam reikiamus visus įstatymus dar iki referendumo priėmė valdančioji krikdemų ir jiems oponavusių (?) socdemų “tautinės žemės“ koalicija.

Sakote, prapylė Buratinas ir prezidentinius rinkimus? O taip – juk neišrinko lizinginio prezimento prezidentu į Daukanto a., ar ne? Ir ką?

Premjeras ir vyriausybė kaip buvo, taip ir liko markizo Karabaso kišenėje, ir dar netgi opozicija (jei mes tokią išvis turime) ir naujasis prezidentas juos jam ir vėl vieningai, ar tik sau patyliukais į kuštuką papurkštavę, juk ėmė ir patvirtino, o ne pašalino!

Maža to, gi būtent Karabasas ir neleido išrinkti pirmąjį turą laimėjusios (!) Ingridos naująja šalies vadove, kuri būtų kėlusi jam tik problemas ir šokdinusi jo lizinginius patampionus Gedimino 11.

Ar jūs tikri, kad jis taip pat pralaimėjo rinkimus savivaldose ar Europarlamentui (šie išvis yra tik rentininkų pensionatas, į kurį visi mušti tūzai pasiunčiami iš partijos – sic!)?

Tai iš Lietuvos politikos juk taip eliminavo, pastebėsiu, gerai jam nervus ėdusius ir kraują gėrusius A. Kubilių, R. Juknevičienę bei netgi A. Maldeikienę, ir netgi nuosavas psichas be stabdžių™ S. Jakeliūnas ten išsiųstas jam vietą užleidusio Š. Marčiulionio dėka, ir gaila, kad tik zyzla G. Kirkilas vis praeiti Seimo koridoriais nedavė, tai teko pačiam atsisakyti tos kultūros komiteto vadovo kėdės, kad tik rečiau matytųsi, kas iš esmės irgi win-win situacija tiek jam, tiek ir mums, o Gedukas lošia tenisą, bet ne šaškėmis sprigtuoja.

Priminsiu, kad tos erkės spykerio kėdėje išlupimo irgi reikėjo juk ne pačiam Karabasui, o dukart ordienonoscui Melagėliui – per savo paikumą ir gobšumą tas menkysta, įsikibęs į Vieno iš Trijų™ sostą, yra tik visiška kartotinė policininko prie perėjos stovinti kopija, kuri tik varnoms gasdinti ir tinkama, o realiai jokių įgaliojimų kaip nors įtakoti įstamdavystę jau nebeturi.

Deja, tokie faktai, kurie nei jums, nei man, aišku, irg nepatinka. O visa kita, žinote, tai tik akių dūmimas.

Juokingiausia, kad jis net leidžia sau šaipytis iš mūsų tų savo pergalių pripažinimais, užuot bent apsimetinėjęs, kad dėl pralaimėjimų turės kažkaip labiau įsiklausyti į rinkėjų nuomonę, kas bent jau sukurtų demokratijos iliuziją.

Tik kodėl psichopatas ir manipuliatorius turi į kažkieno jausmus ir nuomonę atsižvelgti?

* * *

Todėl manęs nenustebino penktadienį paskelbta žinia, kad dukart atidirbusi generalgubernatūroje boulingo kamuoliu Tulpinė buvo finmino Špoko pakviesta, bent jau pradžiai (!), vadovauti įsteigtam kriziniam kovos su koronavirusu fondui.

Kitaip tariant, partškola dabar skirstys savo nuožiūra visus pinigus taip, kaip ji (!) išmano – o kas panelę maitina, tas panelę ir šokdina.

Jūs tikrai nesupratote, kas tik ką valstybėje įvyko?

Netgi jei ji yra mirusi respublika™, kurioje dėl rentų sau ir savo palikuonims kovoja valdžios ir opozicijos simukliarai, lemingams prie urnų nustatytu metu atliekant savo “pilietinę pareigą“ tarsi išvestam į laukutį cūcikui?

Per šią savaitę markizas Karabasas, net ir truputį sutrukdytas ne viruso, o vienos pianistės (kas ironiška turint omeny iki tol šio kuruotą kultūros sritį) laidotuvių, suderino su jos našliu Tata esminius krizinio laikotarpio iki rinkimų valdžios svertus.

Pirma, visiškas lepšis ir “žodžio žmogus“™, karjerą daręs tik per kitų galvas, kuris netiko net policijai vadovauti, ir toliau lieka formaliu Vyriausybės vadovu.

Šis visiškai netinkamas krizėms politikas dabar galės (o tiksliau – dar ir privalės) “įsiklausyti“ į lemingų numylėtinės ekselencijos nurodymus. Kuri iš esmės per lizinginį finmin tapo priklausoma nuo šio lėlių teatro šeimininko, o dėl garbės ir kėdės ši panelė bet ką padarys, ką nekart įrodė (pvz., euro įvedimo sužlugdymas buvo ne ją į tą kėdę pasiuntusio AMB interesų paisymas, o jos to meto naujų šeimininkų, tarp kurių ir Muter Angela).

Primenu, kad realus valstybės vadovo reitingas demokratiniu būdu išaiškėjo per prezidentinius rinkimus, kurie yra visiškai tiesioginė ir akivaizdi vox populi nuomonės vertinimo apklausa: tai juk Buratinas liko trečiu, kai pirmu išrinkta Ingrida, kuri dabar ves stipriausią (!) opozicinę partiją ikirinkiminiu metu.

Kas kitu atveju juk reikštų valdantiesiems tik totalų ir visišką prezimento Buratino, kaip vyriausybės vadovo, visų sprendimų kritikavimą ir alternatyvų siūlymą, nuolat baksnojant į nekompetenciją ir griaunant pasitikėjimą valstiečių gebėjimu valdyti situaciją šalyje kriziniu laikotarpiu bei mažinant jų galimybes ir vėl laimėti ateinančius Seimo rinkimus.

Dabar opozicijos lyderis ir jo darbą rinkimuose atliekanti nepartinė (sic!) buvusi prezidentinė kandidatė abu pričiaupti, nes… argi savo širdžių karalienę™ iš Stebuklų Šalies kritikuos?

Dievaži, kažkur jau matyta širdžių karalienė™ iš “Alisa Stebuklų šalyje“ (iš giphy)

Ir netgi gražuolis, buvęs antru ir tik per revanšistinį turą išrinktas pirmuoju, dabar juk bus užimtas vien tik savo reitinginio linksmakočio matavimusi su krizinio fondo valdytoja.

Kitaip tariant, abu konkurenciniai opoziciniai numeriai vidaus politikoje šiuo metu, tuomet dar ir laimėję prieš lizinginį prezimentą™, tokiu puikiu vakarykščiu markizo Karabaso damkės ėjimu šitoje ne šachmatų, o šaškių politikos lentoje nukirsti.

* * *

Įtariu, kad jis politinių šachmatų patriarcho priprašė tik kol kas nenuiminėti Hitlerygos (objektyviai, tai visi ministeriai iki jo, sako, buvo dar didesnė klaikuma už šį alko-sociopatą – kaip negalima skirti kelių policininko generaliniu komisaru, taip, akivaizdu, negalima skirti ir psichiatro vadovauti sveikatos apsaugos sistemai, nes jie kaip plaktukas, aplink matantis tik vinis).

Nes, manau, Karabasas tikrai pats šitos savo kalbančios kojinės nušalinimą padarys prieš pat rinkimus, cezariškai numesdamas šio galvą futbolui po liumpenų kojomis, dar ir piktdžiūgaujant visiems adekvačiais save laikančiais opozicionieriais tribūnose.

Realiai, krizinėms situacijoms mes taip ir neturime, kaip ir anksčiau, nei tinkamo šalies vadovo, dabartiniam tarnaujančiu tik vyšnaite ant torto, nei gebančios veikti vyriausybės, nei tos būtinos lyderystės (sic!) galinčios vietoje jų imtis opozicijos, kai net ir nepaprastąją padėtį antikonstituciškai be jų atsiklausimo bent iš padorumo (sic!) šalyje įvedė.

O ir – iš kur jiems visiems rentų politikoje, minimizavusioje bet kokią konkurenciją, tuomet išvis būti?

* * *

Žinau, kad nepatiko tai, ką parašiau aukščiau, bet vis tiek ačiū jums už pervedimą į PayPal (nuorodoje adresas, o geriau vesti iš savo paskyros tiesiogiai, jei tokią turite, kad nenuskaičiuotų administracinių mokesčių) arba tiesiai man per Revolut į GB89 REVO 0099 7053 9217 44 (BIC: REVOGB21).