Karantinas pratęstas iki balandžio 14 dienos, o su juo tas nerimas laukti, tai kada pagaliau susirgsi, ir baimė, ar sunkiai, ir kiek galėsi pasveikti pats, kiek buities ir mitybos reikalai tuomet spręsis ir kaip (šunininkai supras geriau), ir kiek padės medicina, jei ten tokie patys žmonės, kurie irgi serga, bet rotacinio plano (kariuomenėje tarnavę supras) ir grėsmės minimizavimo procedūrų ir priemonių (fizinės saugos specialistai supras) iš esmės niekas nepritaikė, ir matau, kad viskas palikta senu rusišku metodu авось – per pasiaukojimą ir darymą belenkaip pirmiau už apgalvojimą.

Todėl pasirūpinkite savimi patys, ir neapkraukite profesionalų darbu ir rūpesčiu jumis ten, kur ir be jūsų yra ką veikti. Jūs nesate nei svarbesni, nei kažkuo unikalūs, kad ir ką ten narcizinis socialinių tinklų naratyvas iki šiol pliurpė – ar privilegija įgyti asfaltą iki namuko, ar spjauti į taisykles ir pagarbą užtikrinantiems institucinį saugumą, nes esi Very Important Pussy.

Tad venkite ėjimo į viešas vietas, kur gali būriuotis kiti žmonės – įsivaizduokite, kad jūs esate užkratas, ir kad jie yra užkratas padefaultu. Todėl pasirūpinkite ir juos apsaugoti nuo savęs.

Jei neišgalite išsiversti su turimais produktais – apsipirkite kuo rečiau ir kuo daugiau vienu metu, kad bent savaitę (!) nosies į parduotuvę nekištumėte (beje, supermarketų ir hipermarketų tame ir yra paskirtis, net jei juos pastatė minimarketų vietoje ir jus išlepino – apie prekybcentrių skirstymą aš rašiau čia, jei neturite ką skaityti). Būkite supratingi – nekelkite streso kitiems pirkėjams ir neapkraukite rūpesčiais dar ir prekybininkus, gerai?

Na, o marinistinis ketvirtadienis persikėlęs į antradienį – lietuvių prieš švedus (!) laimėtų jūrų (!) mūšio prie Salacgryvos dieną aš visada peržvelgiu, kas nusipelnė lietuvių tautos įjūrinimo reikalui, ir kas tam trukdė.

Bendrai linkiu nesirgti ir rūpintis savo psichine sveikata – giliai pakvėpuoti, duše padainuoti, paglostyti katuką ar paniūrkyti cūciką, jei turite, mėgautis momentu, žvelgti pozityviai ir neapkrauti, kaip minėjau, kitų, kurie ne mažiau ir dar labiau pagal pareigas užimti, savo negebėjimo pasirūpinti savimi pasekmėmis. Apgalvokite prieš tai. Stiff upper lip.

Ir tai praeis, sakė Saliamonas, o jis gi buvo saliamonas, nu.

Ir ačiū jums už paramą čia!