Nuo rytojaus grįžta kaukės viešose vietose.

Nepamirškite, kad jos nuo nieko neapsaugo. Ir atstumo laikytis nereikia, nes čia tik gripas. Būkite drąsūs, kol dar patys nesusirgote – ir neleiskite pasauliniam farmacininkų sąmokslui jus įveikti!

Karantino per pandemijas irgi niekada nereikia – va tik kiek nedaug tų švedų išstipo. O iš Lietuvos jau per mažai pastaruoju metu emigravo, per daug už nedarbą reikėjo dykai pinigų pašalpiniams dalinti, kad tie už savaitinį mėnesiui mokamą minimumą jau, tinginiai, nesiteikia dirbti – visada galima atsivežti dar daugiau uzbekų.

Ir pensininkų dabar per daug. Labai didelis gaunasi apkrovimas socialinės apsaugos sistemai dėl šitų ekonomiškai nenaudingų žmonių, o juk Sodrai rentas reiks jau diplomatams mokėti bei išeitines seimūnams.

Reikia tokios pensijų sistemos, kad pensijos būtų mokamos tik valdininkams, nes tik jie nusipelnė valstybei, o atimti į iždą pinigai vis tiek ne varguolių, bet valdžios – antraip visiems pasidalinti neužteks (asmeninės sąskaitos turi padėti prichvatizuoti ir Sodrą).

Nepamirškite keikti valdžios, laikytis dešinėje agitacinio trendo ir po to balsuoti už valstiečius (visomis prasmėmis – čia nei politinė reklama, nei apmokėta).

Balsavimas juk yra pilietinė pareiga – valdžia be jūsų pati neišsirinks, o po rinkimų ne jūs, o kiti bus ir vėl ne tuos išrinkę, todėl dar ketverius metus galėsite keikti valdžią ir tautiečių intelekto trūkumą. Privalote balsuoti, kad šioje sistemoje nebūtų sutrikimų ir galimų pokyčių – kuo daugiau kartosite ir darysite tą patį, tuo didesnė galimybė, kad gausis kitaip.

Ir niekas neturi jums trukdyti laisvai kvėpuoti ir elgtis kaip jums tinka, nes išsilavinimo ir žinių spragas visada galima užpildyti atitinkamai sąmokslo teorijomis. Visi meluoja – tik ne internetinė Viena Boba Sakė.

Darom bangą!