– Oho, ką čia taip virsi, kad tiek prieskonių?

– Rudens sriubą.

– Bet čia gi glintveinas!

– Čia yra RUDENS SRIUBA!…

Vakar pagaliau išmečiau dar nuo praeitų Kalėdų užsilikusį pusę butelio glintveino, tai prisiminiau, kad ateina metas, panašu, jau naujai “rudens sriubai“.

Nors man bordeaux vis tiek geriau, nei tos vokiškos “sriubos“ ar, iš bėdos, jų taip vadinamos “skystos duonos“, kurių ir be laipsnių yra. O va Maxima vynų lentyna yra apgailėtina – net Norfa geriau moka asortimentą suformuoti!

Nepastebėjote, bet vieno X (kas yra 1-4 lygiai, ir toks maksiminis peraugęs minimarketas, nežinantis, kuo yra, bet apsimetantis supermarketu) jie Prancūziją ir Italiją sugebėjo sukišti į vieną (!) stelažą.

Į vieną! Prancūziją su Italija į vieną kartu, ir jiems šių šalių vynai sutilpo! Alio, garaž?! Kaip jūs taip sugebate???

Nenuostabu, kad Maxima X išvis jokio bordeaux nėra (o kitokių “subine už jus pagalvojusių“ parduotuvių visokiose varėnose nėra, tai eini į IKI, kol dar tie neprigadino savo vynų asortimento). Bet taip nuo žodžio visiškai, ir akivaizdu, kodėl iš ten čingačgukai (vok.) vis išeina ieškoti “naujų gyvenimo iššūkių“, o tų pririnktas planktonas, tikęs tik čiulpti ir stalo futbolą žaisti, taip tapęs naujais apačių vadais, ir toliau nesupranta, kuo prekybos centras prekiauja. Rašiau apie tai tinklaraštyje? Rašiau.

Nors dar juokingiau, kad vertikalios karjeros mūsų prekybos tinkluose, ir ne tik juose, iš esmės nėra – sprendžiant pagal darbo skelbimus, tai vis ieško tokių “vadovų“, nes neturi ką paaukštinti, o tai rodo, kad šūdina, atsiprašant, čia įmonė, kurioje niekas neužauga, o tik yra išsunkiamas ir be jokio gailesčio išmetamas, pareiškęs kitiems patsukių kartos narcizams, kad taip “ieško naujų gyvenimo iššūkių“. Rašiau tinklaraštyje apie vadybos kokybės nebuvimą? Rašiau.

Tiesą sakant, ir apie LinkedIN rašiau, tik ten dabar baugu nosį įkišti – kas iš to planktono turgaus dabar pasidarė? Coelho blėnių pasiutpolkė? Ir kaip ten save “parduoti“? Išsitraukti ir pamosuoti? (susirimavo)

Užsimeskite to, ką vartoja bankiniai mauruliai – Lietuvos ekonomikos, kai nebus kaip dykų ES pašalpų ir pavogtų LR iždo pinigų pylavoti, laukia liūdnos dienos. Ir tai nei jokia apmokėta ar neapmokėta politinė reklama. Nors, kita vertus, LR iždo pinigų pylavotojams nepritruks – čia tik jums mažiau liks daugiau atidavus.

Štai rubikoninis A. Zuokas paskirtas Rubikonui atplėšti rubikoninį gabalą atliekų tvarkymo nuo savivaldos priežiūros – “pelnai mūsų, nuostoliai jūsų“. Gerai kažkas pakomentavo: čia kaip Drakulą Kraujo Centro direktoriumi paskirti. Arba G. Kirkilą – KAM vadovauti, aha.

“Rinkime mus – mes pavogsime jūsų pinigus geriau!“ – nežinau, kurios partijos šūkis, bet, ko gero, tos, už kurią balsuosite spalį.

Neturite ir jūs man pardavimui pozityvo – virkite “rudens sriubą“.

Rudens sriubos iliustracija iš WECKENonline.eu

Reklama neapmokėta, bet jūs tą galite padaryti per čia (spausti – automatiškai nenuskaitys, ramiakas!)