Tai jau nuo ryt piktybiška kvaišų bobiausybė panaikina pišpasius.

Ir kaip apgailėtinai prisigyrę, tą patį jų “didžiausią pasiekimą“ per visus kadencijos metus (negi skaičiuosi pradulkintus milijonus dėl nevykėliškos ir piktybiškos vidaus ir užsienio politikos, ar šalies ekonomikoje dabar jau daugiau nei 16 registruotų bedarbių į 1 mažiausiai sudubliuotą skelbiamą darbo vietą?), joms taip aršiai Lietuvoje “kovojant“ su koronaviruso pandemija (išties, tai tik su LR Prezidentu ir šios šalies tauta).

Gal todėl dabar jau keliasdešimtkart padidėję fiksuojami susirgimų atvejai, ir jei prieš metus prievarta brukamų testų teigiamų būdavę tik apie 9-10%, tai padarius mokamais, visiškai natūralu, kad virš 41% – ir aš jau rašiau, kaip ir kodėl tie būtent pišpasiniai idiotai, gavę “privilegijas“ iš savo valdžiukės, ir yra tikrais užsitęsusios epidemijos Lietuvoje kaltininkais.

* * *

Aišku, nelabai yra pagrindo savo “pergale“ čia taip džiaugtis ir maršistams, kurių tarpe taip vadinami “antivakseriai“ tėra tik mažuma, kai tais “revoliuciniais“ protestais išties yra ne apie pišpasius ir priverstinius “skiepus“ (kokie skiepai nuo sezoniškumą turinčio viruso išvis, alio, jūs tautiniai “kašio ir virusologijos ekspertai“?), ir ko negali suprasti bendrai šita mažumos valdžia ir teisiamos už korupciją partijos pirmininkė, gėdingai pritariant valdančios IVA+ koalicijos valdančiai šaikai einanti dar ir Seimo Pirmininkės pareigas (tarsi koks Švinius futbolo federacijoje), kad savo protestais jie kažkaip (o kaip?) privertė atsitraukti kvaišų valdžiukę, ir dabar, žiū, dar truputį – jau patrauks tas bukalaures išvis iš valdžios.

Norėčiau tik sužinoti net ne tai, kas vietoje jų (sutinku, kad geriau jau bet kas, nei tai, kas yra dabar), bet tai o kaip patrauks – tais leistinais mitingėliais saugiais atstumais nuo valdžios ir tik pašvilpinėjimu?

Tai valdžiukei juk irgi tik nusišvilpti ant to – paprastai po visų protestų tos užsikepę bobos (abiejų lyčių) priimdavę tik dar labiau kerštaujančius ir piktybiškus nutarimus ir įstatymus. Nebus kitaip ir dabar.

* * *

Kaip jau anksčiau sakiau, realesnė priežastis, matyt, yra visiškai net ne baimė prarasti užtūptas kėdes, bet pataikavimas to savo vyr.intriganto ir Kovo 11-tos “patriarcho“ užgautai savimeilei, kuris dukart bandė politbiuro jurtoje įsiterpti tarp nezabūtkinių spykerės ir premjerės (ne)pagal iškvietimą savo monologu per Sausio 13-tos (kas galėjo pagalvoti anuomet!) minėjimą, bet dar neprasižiojęs buvo nušvilptas kremlinių “nežmonių“ su Trispalvėmis ir Vyčiais (ir ne, tai ne Trikolorai ir ne Maskvos herbo šv. Jurgis Pobedonoscas).

Dabar, taip demonstratyviai atlaisvinus karantininius apribojimus augant susirgimų skaičiui ir užsukant isterišką propagandą per dvaro šunaujos aptarnaujamus melagienų kanalus, dar juk galima jau kitą savaitę spėti įvesti Vasario 16-tos savaitei “trumpą, bet griežtą“ karantiną, anot tos nemergaitės nepagal iškvietimą, kuri pamelavo atsistatydinti tokiu atveju, bet ir vėl netesėtų jau ne pirmą kartą, nes realiai tėra tik kalbanti kojinė Gedimino 11, o ne valdančios partijos lyderė, kaip pagal parlamentarizmo logiką kažkam čia norėtųsi (ji netgi ne tos šaikos “partijos kareivis“, cituojant, o tik markitantė, primenu).

Tad ir belieka taip jai tik tupėti ir viauksėti vis mažiau šmaikštumo turinčiu “arklišku“ humoru ir vis daugiau pasireiškiant isteriškiems protrūkiams, suvokiant (gi PIŠ vis tiek yra nedurna merga!) savo galiojimo laiko politikoje artėjimą prie pašvinkimo ribos (atsiprašau, kad taip vulgariai, bet net lakūnas nuo bet kurio susijusio žodžio Rolandas Paksas susigrąžina savo politinio lavono vėl galiojimą, taip ironiškai iliustruojant tą magingą tvarumo trendą ir čia).

* * *

Be įvesto “griežto ir trumpo“ (mergos gi sako, kad dydis joms nesvarbu – svarbu, kad jas myli, ir kuo brangiau finansine išraiška) karantino (o jūs apie ką, husarai?), tai teks tuomet rimtai padirbėti sumentėjusiai ir tik orkų protelį išlaikusiai policijai, kurios pajėgumų jau trūksta, ir dabar norima pasitelkti ne tik karo policiją, kaip per Sausio 13-tąją (taigi karas vyksta su visais artimais ir tolimais kaimynais!), bet jau ir šaulius, tikintis, kad šie patriotai apramins “jedinstvininkus“ (tarsi pastarieji išsirinko sau dviem kadencijom nezabūtkių šaikos remtą ir jums prastumtą Mykolo Burokevičiaus kompartijos ant TSKP platformos partškolinę vedėją?!).

Tai su šauliais, žinote, visaip būna – jų tarpe yra ir dabar gal žinomiausias šaulys ir opozicijai priklausantis psichiatras, buvęs neseniai tautos išblaivinimo ministeriu, kuriam prezimentas už kovą su pandemija įteikęs vardinį ginklą…

Aišku, aš juo pasitikėčiau labiau, nei visais kvykaujančiais puolančių ruskių “ekspertiniais“ melagiais saldžiūnais ar tokiais lansberginiais patriotais, kurie nei patys kariuomenėje tarnavę, nei savo sūneliukus ten leidžia paimti, išsiųsdami anapus vandenyno.

Bet labai dėl pastarųjų princų nepergyvenkite – sugrįš iškart, kai ne už Tėvynę tarnauti, bet vietą ir karjeros katapultą tėtukai parūpins klaidingai vadinamos valstybės tarnyboje už jūsų pinigus ant jūsų galvos, nepriklausomai nuo neturimos kompetencijos ir kvailumo lygio.

* * *

Užtverti tas siauras gatveles prieigose prie Piliofkės balkonėlio fiziškai nebus sunku – gerokai lengviau, nei Nepriklausomybės aikštę, netilpusius riaušių malšintojų voronokus sugrūdus dar už upės “prestižiniame“ Žvėryne ten gyvenančios privilegijuotos inteligenščinos siaubui.

Sukviesti už pinigus pagal iškvietimą tapnykus, matyt, galima irgi suspėti, o monikutinė Lietuvos Russia Today savo panoraminiuose vaizdeliuose gal net suras tinkamų kadrų iš anksčiau įmontuoti, imituojant susirinkusią “žmonių“ šnekoriui palankią minią (tikiuosi, archyvynių kadrų šiandienos iliustravimui su manimi neįdės, o tai vėl kokie mentoniai atvyks su grasinimais, kad pažeidžiu jų ksyvų nurodytą kardomąją priemonę masiniuose renginiuose nesilankyti).

Svarbu pasirūpinti, kad nebūtų tiesioginės transliacijos į visokius feisbukus, ir būtina numušinėti nesankcionuotus visų nežmonių dronus (sic!), kurie iš viršaus gali atskleisti labai apgailėtiną ir tikrą vaizdelį (matyt, gatvės užpildymo po balkonėliu taip mažiau nei 19%, kaip pagal rinkimus, nors reitingai dabar sumenkę perpus).

Gal ta proga net aš ne šiaip youtube, bet ir kokį facebook vėl pasijungsiu, nors kai nuo tos pamazgų duobės detoksikavausi, tai labai toks keistas jausmas būna, kuomet koks draugas įmeta į ten nuorodą kokios nors aktualijos proga.

* * *

Kaip Senojo Testamento aityšnykas Tomas iš Airijos man prirodė ir šį trečiadienį, 2022-02-02, paskelbus apie pišpasių panaikinimą – aš net pasidariau archyvui ateičiai oficialaus vyriausybinio skelbimo ir reakcijų į jį vaizdo kopijas (žr. žemiau):

Aš tikrai nesistebiu vyraujančiomis pašaipų reakcijomis į tokį paiką ir akivaizdžiai tikrovės neatitinkantį valdiškų pyarščikų nusišnekėjimą dėl pišpasio veiksmingumo (tie melagiai bent jau patys supranta, kad meluoja, ar jau į savo melus patys irgi įtikėjo?).

Toliau komentarai visi nuosekliai yra tik va tokie – akivaizdžiai priešiški šitai šaikai, ir kam nebereikia jokio mano papildomo komentaro, tad skaitykite, ką žmonės iš tikrųjų galvoja apie šią valdžią:Ir taip toliau, ir panašiai, net nerūšiuojant į “savus“ bei “pritariančius“ (kam man to reikia?).

* * *

Mano bendravardis paskutiniame komentare čia visiškai teisus – pišpasiai buvo dominavimo priemonė prieš jų taip nekenčiamą tautą, pravardžiuojamą “runkeliais“ (“needukuotos“ filosofės, “žemų pajamų“ milijardieriai ir pan.), tiems visiems užingridukams, kurie taip tik pademonstravo ne tik visišką savo durnumą (o juk diplomuotės durnės mūsų šalyje turi galimybes tapti netgi ministrėmis, kaip jau įsitikinome), pasireiškusį fanatišku (gal su skiepais pykčio serumo suleisdavę?) religiniu (“tikėjimas mokslu“, aha) paklusnumu šios valdžios antikonstituciniams (labai suka uodegą atšaukdamos – kad ir nomenklatūrinis Konstitucinis Teismas, bet juk galėjo tą pišpasį ir su juo susietas priemones išties įvardinti neatitinkančiomis Konstitucijos “dvasių ir raidyno“) veiksmams.

Šiaip kitas kvailybės žingsnis, tenkinant šitos kostiumuotų (nors dvi blondinės pas arabus nuvyko, švelniai tariant, labai neprotokoliškai vilkėdamos kaip tikros chamkos, tų naruševičiaus kotletukų pilnomis burnelėmis užkrimsti – gerai, nors tuomet bent nesiliejo kvailybės srautas iš tų ertmių tuščiose galvelėse) babuinų bandos biologinius dominavimo poreikius, tai jau turėjo būti VIP arba kokių nors auksinių pišpasių įvedimas – apsikakotukams savo virtualiuose burbuluose giriantis penkto lygio laukinių asilų pasiekimais po aštuntam ir vėl lygiai taip pat nesuveikiančiam “skiepui“ paklusniai atstatyto peties (nelik paskutinis – pasilenk ir atstatyk savo sėdimuosius raumenis!).

Bet va ėmė – ir išvis dabar atšaukė…

Tai kaip dabar reiks šitiems nuedukuotiems primatams gyventi? Kuo išsiskirsi iš kitų homo sapiens tarpo, net jei tie nežmonėmis vadinami, bet kurie gal daugiau sapiens, nei su tuo pišpasiu esi toks visiškas homo dar ir pagal savo “tarplytinį progresą“?!

Beje, aukščiau iliustruotiems komentarams toji oponuojanti komentatorė (Ingrida, čia tu?!) labai tipiška – feikinio gyvenimo feikinė paskyra be jokių įrašų, nuotraukos ir netgi feikinių draugų:

Apgailėtinos valdžiukės tokie patys tik apgailėtini palaikytojai.

* * *

Tarp kitko, palaikyčiau įprotį vis tik viešose vietose uždarose patalpose dėvėti medicinines kaukes – taip, nuo koronaviruso jos išties nelabai teapsaugo (mikroninės viruso dalelės gerokai mažesnės – čia kaip koncertina atsitvertė nuo musių ir uodų, žinote).

Nes tas dar yra išvis aerozolinio pobūdžio, todėl pasklinda plačiai po patalpą, o ne nusivožia po kojomis už metro, kaip “politmokslinykų“ jums meluota dar 2020-aisiais, tad svarbu yra viruso dalelių koncentracijos mažinimas patalpose filtravimo per HEPA filtrus ŠVOK sistemose arba banalaus vėdinimo būdu.

Tačiau ta kaukė gana efektyviai apsaugo mus ne tik nuo sugrįžusio sezoninio gripo, bet ir kitų oro lašeliniu būdu plintančių bei per “karantinus“ apleistų ir nebegydytų užkrečiamų ligų, kaip atviros formos tuberkuliozė (šios sanatorijos uždarinėtos dar anose kadencijose, kaip nutikę su vaikų sanatorija “Pušelė“ Naujuose Valkininkuose, milijonus “dienos stacionaro“ perkėjimui visai “socdemų“ gaujai pasipylavojus per Santariškes, ką net Valstybės Konstrolė pripažino neteisėtu – ir ką?).

Tad užsiciklinus į parazitus valdžioje dera dar nepamiršti ir parazitų mūsų tarpe (kad ir ką tai reikštų).

O kad mūsų elitą dera radikaliai praliustruoti ir po to demokratizuoti pagal Konstituciją (!) mūsų politinę sistemą, tai abejonių niekam nebėra – netgi rentomis joje besinaudojantys visokie kuodipezos ir lygesni kiaulinai už kitus gyvulius nežmones tą supranta, todėl ir priešinasi visomis išgalėmis, kad iš jų to “lovio“ neatimtumėte. Antraip, turėdami išties opoziciją parlamente, jau turėtume ne tik kitą vyriausybę, bet ir kitus valdančiuosius.

Bet akivaizdus faktas, kad kuo ilgiau nebus pakeista esama valdžia – tuo didesni nuostoliai šalies ekonomikai ir užsienio politikai kaupsis, ir bus sunkiau kažką atkurti geriau (atleisk, Miegaliau Džo…), ir ne faktas, kad pakaitalai tą norės išvis daryti, pripuolę prie jūsų šalies finansų ir aktyvų.

Nes tas formalus formaline apiplovimas pašvinkusios mėsos švediškų “gerovės valstybės“ kotletukų faršui esamo politinio lavonyno, seniai taip vedančio į kapinyną ir šią mirusią respubliką, perspektyva pasirinkimuose tarp esamų ir išverstaskvernių mentokratų gaujos “vardan dešros“ (ir policinės valstybės tvarkos!) – dabar tėra tik vienintelis jūsų naujas “pasirinkimas“, kai 2024-aisiais “ir vėl nebus už ką balsuoti“.

Tokios ne tik piktybiškos, bet dar silpnos ne vien intelektualiai netikšų valdžios dar iki šiol neturėjome, bet ir mes, kaip piliečiai, ne ką geresni, jei tik tokios tenusipelnome, kaip tuo patenkintos aukščiau pacituotos feikinės skirmantės liubaitės.


Ačiū rėmėjams Patreon, kur įrašas buvo publikuotas diena anksčiau!