Labai tikiuosi, kad šitas mūsų sorošėkų šaikos išprotėjusių savižudžių kompradorų karo su Rusija sukeltas eskalavimas ir siekis perkelti jau į Lietuvos teritoriją ne tik išsikvėpė, bet pagaliau nors kuriam laikui ir apsiramins, gal taip net ir pagaliau sulaukus oficialaus EK “leidimo“ nebepuldinėti tranzitinių krovinių iš Rusijos į Rusiją.

Ir už ką dėkojame, aišku, visiškai ne tiems bestuburiams besikamuojantiems ikrų ir šampės dietose eurobiurokratams ar aršiesiems lietuviškiems protelį atgavusiems bepročiams, kas šiems intrigantams ir šioms kvaišoms net neįmanoma, kai to protelio ne prūdai ir iki tol buvo (ir nieko – juk medūzos antai be smegenų gyvena jau milijonus metų evoliucijos!), bet… Dėdulei Semui!

Kuris šįkart po rusų tanku šitos klaidingai vadinamos valstybės nepakišo, kaip anuomet po kinų autobusu dėl Taivanio separatistinės kvailystės (juk tapinoidai gi išrinko čia mums, nes tikrai ne baltarusiams, alternatyvinės realybės prezidentę, ar ne?), šitaip mums sulaukus JAV politinio establišmento atpildo už tą melagingai vadinamų konservatorių pasitvirtintos jūsų kvailybės dėka dukart ekselencija partškolos iš raudonųjų “burokų“ partijos, kuri čia “surado“ ir paikomis rezoliucijomis EŽTT įtvirtino galimai čia buvus net nebuvusį CŽV kalėjimą, kuriame, suprask, kamavosi neaišku kada neaišku koks Al Queda teroristas, gavęs neaišku kodėl jūsų pinigais dar ir kompensaciją už teisme neįrodytą jo skundą, išmokėtinai neaišku kaip per neaišku kokias sąskaitas (jaučiu, prisipirko bitkoinų, už kuriuos įsigijo 72 baltaveides hurijas grupinėms orgijoms Alaho garbei, pripūtus hašišo į kaifą bei dar neišsišahidinus velniop pas jį ir jo pranašą daugpatystę bei pedofiliją praktikavusį Mahmudą).

Aš jau aptardamas niekinio LR Prezidento niekinį eilinį metinį pranešimą rašiau, kad esame stumiami į atvirą karą su Rusija šioje Lietuvos teritorijoje (nes valstybe šią šalį su vis dar neišsivažinėjusia tauta vadinti seniai nesigauna).

* * *

Iš pradžių, pamenate, buvo Rusijos valdininkai mūsų iešmininkų iš Lietuvos Geležinkelių informuoti, kad užblokuosime šiems krovinių pervežimą į Kaliningrado sritį, nes “ES sankcijos“, suprask.

Tiesa, ES užsienio reikalų komisaras argentinietis (sic!) Josep Borrell Fontelles atsipaipaliojo po cava šampės ir papypsėjo, kad nieko jie čia neriboję – taip antrindamas mūsų URM kvaišeliui, kuris nuolat prisidirba iki ausų, o po to lemena, kad “mes nieko nelegalaus nepadarėme“ – na, visiškai kaip iš klasikinio ukronacikų (žiūriu, kodėl čia mūsų šaika su visokiais Stepano Banderos garbintojais pravasekais taip bendrą kalbą vis randa…) anekdoto:

– Mykola, einame žydų mušti!
– O jei mus primuš?
– O mus tai už ką???

Be abejo, Kaliningrado gubernatorius pasukiojo pirštą prie smilkinio tokios Lietuvos valdžios adresu ir nuėjo organizuotis tiekimo oru bei laivais, paskaičiavęs, kad jam prireiks kokių papildomų šešių prie jau turimų, kad pilnai srautą perimtų vietoje iš tranzito krovinių užsidirbusio mūsų geležinkelio – beje, į tuos laivus juk kaip keltą traukiniai su visais vagonais įvažiuoja ir išvažiuoja, tai perkraudinėti nereikia, todėl logistika neženkliai tepabrangsta, o ir pinigai už pervežimus liks rusams, nes nebeateis jau į Lietuvos iždą ir algas mūsų darbuotojams, per kuriuos gauna ir bendrai Lietuvos ekonomika, kuriai, žinia, prie esamos “krizeeeeeeeeelės“ ne tik atliekamas euras, bet jau ir rublis nepamaišytų.

Savo ruožtu pagal kompetecijas RF “Liūdnojo Arkliuko“ vadovaujama URM išsikvietė laikiną reikalų patikėtinę Maskvoje (dar vienas anūko “pasiekimas“ kaip ir senelio laikais – nebeturime ambasadoriaus, nes santykiuose su Rusija ir vėl nesame jokia valstybe, o tik kažkokios kitos tarptautinės organizacijos priklausinys).

Kaip sako kaubojai: “Tegul arklys galvoja – jo galva didesnė!“ (foto iš quara.com)

Be oficialios diplomatinės protesto notos dar pasakė, matyt, ir nelabai diplomatiškai (nors anot prūsoko generolo Carl von Clausewitz, karas juk yra diplomatijos tąsa…) žodžiu, kas toliau mūsų laukia.

Diplomatinė mergina grįžo prikrovusi pampersus, akivaizdu, nes kai perdavė žodžius mūsų šaikai, tai anie peršikę irgi taip nesugalvojo zadanijos naratyvui, todėl dvi dienas (!) nesigirdėjo jokio mūsų apmokamų propagandonų pyptelėjimo šiuo klausimu, o jau trečiądien išlindusi kalbanti kojinė iš Gedimino 11 ėmė kaltai prieš kameras vapsėti, kad jokios blokados išvis nėra, viską tie rusai ir vėl išsigalvojo, aha.

Va, blokadą mes jiems įvedėme, bet jos tai tikrai nėra, nes mes neblokuojame, bet šiaip mes laikomės ES direktyvos, kuri neliečia tranzito, kurio sutarties privalome laikytis, nes toji yra tarp ES ir RF, tačiau mes blokuosime krovinių tranzitą iš Rusijos į Rusiją, nes juk esame toji minima “trečioji šalis“ – ar kaip ten pagal tą jūsų nesamą “logiką“, kvaišos jūs dar neatkruštos?

Šiaip vyrams tokiais atvejais tai juk snukius atidaužo, tačiau šitoms ne tik Stambulo konvencija bei LR įstatymas dėl smurto artimoje aplinkoje to neleidžia, nors va nuolat karą kurstančiai savo ksenofobiniais pareiškimais tulpinei ekselencijai bei hapkido juodo šniūrėko turėtojai derėtų padaryti išimtį ir ją gerai atsparinguoti, o gal net ir kojomis, anot Kysos, nes hapkido yra spirdūnų korėjiečių tokios iš aikido rankytės ir iš tekkyon kojytės.

* * *

Vis tik per tą laiką įvyko dar vienas įdomus ir susijęs su šiais mūsų įvykiais dalykas – Lenkijos pilkuoju kardinolu politikoje vadintas pusdvynis Jaroslaw Kaczinski buvo atstatydintas iš visų valstybinių postų, palikus tam, aišku, tik jo gerai nutėkštą PiS partiją, prieš kurią jau ketvirtas mėnuo vyksta Agro Unios ūkininkų protesto akcijos, įskaitant ir kelių blokavimą (ne, Monikutė per propagandai užvaldytą Landsberginę Russia Today jums to neparodo, nors anūkėlis ir buvo linkęs lenkus anksčiau paauklėti už tų konservatyvizmą bei krikščionišką demokratiją, kol tam jau jankių kuratoriai neliepė užsičiaupti ir susirasti kitą temą to tvyrsčiojimams).

Kas užėmė jo vietą valdžioje birželio 22 dieną?

Buvęs 2018 metais Lenkijos gynybos ministras Mariusz Blaszcak, kuris staiga užtraukė rankinį. Ir todėl kurį laiką Lietuvoje buvo tyka – kaip sakoma, joks, regis, pažadėtas poliarinis šunėkas ant mūsų galvų neparėjo. Rusija kažko vis delsė, o kažkas (kaip paaiškės toliau) tarsi baksnojo šaikai pasturgalius, kad metas dar labiau išbandyti tas “raudonas linijas“.

Likę taip netikėtai vieni čia smaksoti jau nuleisto vandens baseine su gležnoje saujelėje susirinktu tuo savo nukarusiu susitraukusiu pimpaliuku mūsų beglaudžiai sorošėkai apsidairė, kad reikia arba patyliukais ropštis lauk ir spūdinti plika šikna į rūbinę, arba gal vis tik herojiškai pasmaukyti ir parodyti taip visą menamą didybę!

Tad ilgai neužtruko, kai vėl buvo pareikšta, kad jei taip, tai va pačiulpkite, nes mes dar ir oro bei kelių transportą tranzite iš Rusijos per Baltarusiją į Rusiją Kaliningrade dabar blokuosime!

RF URM Liūdnasis Arkliukas, d.ž.k. Sergejus Lavrovas, pagalvojo savo legendine fraze apie debilus ir nuklydusią krušliavose moterį…

Palikti be vandens baseine mūsų šlapukai vieningu choru pradėjo isterikuoti dėl niekinio Suvalkų koridoriaus, tarsi Rusija ir Baltarusija yra neutralios valstybės, o mus pačius užpuola tarsi nebe NATO šalį kažkokia mistinė trečioji (gal latviai?), ir mums būtina išlaikyti tą teritorinį tarpą su lenkais, kurie gerbia Rusijos ir Baltarusijos teritorinę neliečiamybę, todėl kontrabanda tieks mums tik šovinius (nes tankus jau atidavė ukrainiečiams).

Na, apie logiką aš jau aukščiau rašiau, o bobos, žinia, yra ne apie būdą šlapintis tupint arba, kalbant buriuotojiškai, sėdint galjūne ant “puodo“, užuot apsiglėbus achterštagą čiurkšti kilvaterio kryptimi pavėjui – tai yra mąstymo būdas, būdingas abiem (ar visoms 72 – kiek ten jų dabar progresyviesiems nuokrušoms bebūtų?) lytims.

* * *

Ir kol tie tranzitinio trizniojimo ir karibos™ “strategai“ taip mums klykavo apie Suvalkus, taip staiga mus čia NATO vardu “saugantys“ vokiečiai apsižiūrėjo, kad namie tuoj Herr Huilo jiems, matai, dujas atjungs jų bundeskanclerio Olaf Scholz pastangomis gauti “demokratiškų dujų“ iš JAV, o jie ten ant viryklės palikę puodą raugintos kopūstienės šutintis su bavariškomis dešrelėmis, tai skubiai reikia grįžti zurück nach hause, kol čia per išprotėjusius litauische Arschlöcher jų dar Russische Kameraden “nedenacifikavo“ per klaidą kartu su vietine rusofobiškos agresijos persunkta populiacija.

Bet pagal bendrą įvykių ir tikslų logiką, tai juk jokių geopolitinių tikslų sau jankiai šiuo konflikto dėl tranzito eskalavimu čia nesiekia (eskaluoti konfliktą – kad ką?), net jei taip sugalvotų šitokiu būdu atitraukti rusų pajėgas iš Donbaso. Juk pagal jų turimus žvalgybos duomenis, tai CIA ir Pentagonas puikiausiai žino, kad pajėgumų Lietuvą “demilitarizuoti“ rusams vien pačiame Kaliningrade pakanka, o ir atrotuotos Ukrainoje spec.operacijos metu patirtį įgavę bei jokių reikšmingų nuostolių nepatyrę pajėgos iš kitur gali būti irgi permestos neįtikėtinai greitai, kaip dar pernai spalį tą rusai parodė Ukrainos pasienyje, laikinai atšaldę Ukrainos kariuomenę tuomet nuo tų kazokiško ketinimo veržtis iš ATO į Donbasą.

Kariauti JAV per mėmišką NATO dviem frontais (trečias skandinaviškas turkų dėka vis tiek nesigauna), kai jau ir tą proxy karą Ukrainoje pralaimi, net išsunkę visus turėtus NATO šalių arsenalus bei, tikėtina, su laiku pasipildę švediškais ir suomiškais (kurių tiek ten ir tėra…), dar tikrai nepasirengę (nes vien į skolą išparduotų stingerių arsenalams atkurti prireiks trijų metų!).

* * *

Juolab, dabar JAV esminis dėmesys jau nukreiptas į Taivanį bei Pietryčių Azijos regioną, chroniškai stingant laiko kinų atgrasymo jėga pasirengimui (arba faktiškai teks aukoti Pietų Korėją, bet ir tai JAV ten turimų pajėgumų pakaktų tik prieš tos šiaurinį kaimyną, o ne prieš kinus!).

Kai dar ir laikas nesustabdomai baigiasi iki lapkričio rinkimų tiek “demokratams“ Kongrese ir Senate su realiai galimu paskesniu neveiksnaus POTUS Joe Biden atstatydinimu, tiek ir kinų kompartijos generalinio sekretoriaus Xi Jinping rinkimais į KLR Prezidentus trečiai kadencijai, kur vyksta beprecedentis proamerikietiškų “liberalių“ Hu Jintao komsomolcų bandymas atsiimti postus iš Vakarams nepataikaujančiųjų ir Xi anksčiau pasitvirtintų armiečių ir silovykų.

Čia Taivanio ateities klausimas itin svarbus Kinijai ir pačiam Prezidentui Xi, deklaruojančiam vieningos Kinijos, kurią jau yra pažadėjęs (o jis turi irgi įprotį savo pažadus visada vykdyti!), įgyvendinimo principą, kuriam juk buvo sutrukdyta jau gal šiemet taikiu būdu pagaliau prisijungti Honkongo ir Makao autonomijų variantu, preliminariai faktiškai jau mechanizmus suderinus su taivaniečių nacional-demokratinės Kuomintang partijos vadovu Eric Chu, kuomet 2016, ir pakartotinai su JAV parama dar 2020 metais, Taivanio Prezidente tapo proamerikietiška sorošėkė Tsai Ing-wen, o dar šios pirmos kadencijos metu sutrukdę JAV, kuriose POTUS Donald Trump tiesiog atidėjo visus Ukrainos ir Taivanio karus bei oficialiai privertė net arabus pripažinti pagaliau Izraelį.

Šiame kontekste tas dėl Taivanio kaip “nepriklausomos valstybės“ (t.y. nepriklauso šis kaip valstybė net JT, aha) mūsų šalies pakišimas prieš Kiniją turėtų irgi būti suvokiamas ne kaip beprasmis JAV politinio establišmento kerštas už mūsų partškolinės prezidentės išsidirbinėjimus, paremtus asmenine šios neapykanta JAV dėl neoficialaus šios deportavimo iš Vašingtono už įtarimus dirbant Rusijos žvalgybai (tikrai, kaip netikėta, tovarišč Polikarpovna – nuo to meto, kaip sako amerikiečių patarlė nothing is worse than a reformed whore, reikia tiesiog klykti ir kojelėmis trepsėti, kokia esi rusafobė, o tai dar ims ir įtarimai kils?), o paremtas labai pragmatiškais interesais, JAV demokratams užkardant Kiniją nuo Taivanio prisijungimo, kuriančiai šitaip savo pakrantės gynybinį salų buferį Kinų jūroje.

Jeigu būtų straksėję kaip žirgagalviai kokie bremzės latviai, kurie, skirtingai nuo mūsų sorošėkų isteriškų “užkardymų“, į savo uostus įsileidę kinų investicijas, ir kurių kompradorai būtų tampriau būtų susieti su JAV demokratų partijos kuratoriais, kaip yra mūsų NED įtakos agentai sorošėkai iš šaikos, tai šiuos JAV demokratai ir būtų vietoje mūsų po kinų autobusu pakišinėję.

Dabar dėl tranzito kišti mus netgi kaip žydšaudžius po rusų tankų denacifikavimo tikslais, manau, net JAV Valstybės Sekretorius Anthony Blinken didesnio asmeninio intereso neturi, kokį savo tautos labui baigia įgyvendinti Ukrainoje, kurios užsitvojimu į rusų tanką rūpinosi tiek prie NObamos, tiek ir dabar, buvęs nustumtu ketvertui metų Doncės kadencijos metu.

Tad aš tikrai nematau jokios logikos, kad karo eskalavimu su rusais ir raudonų linijų perstūmimais čia būtų jankiai per sorošėkus rūpinęsi – nei jei ką iš to laimi, nei verta dėl to skirti dėmesį ir išteklius.

* * *

Kitas reikalas – Britanija, anksčiau žinoma kaip Didžioji, ir kuri nuo kitų metų spalio gali būti dar karalyste, bet jau nebe labai jungtine.

Va šitiems, kurie Ukrainoje kovoja prieš jankius, tikrai naudingas buvo ir čia konfliktas aplink Kaliningradą, kuomet lenkų valdantieji nacionalistai tiesiog spirga noru susigrąžinti vėl iš ukrainiečių (sic!) Galyciją su Voluine, o gal ir lenkiškos provincijos miestuku tebuvusį Kijevą (o ten – ir Černygovas ranka pasiekiamas…).

Ir va todėl dabar jankių ir jų kuruojamų lenkų dėka taip staigiai buvo pastatytas buvęs Lenkijos gynybos ministras, kuris yra palaikomas ir lenkų generaliteto – nes jis taip iškart užstabdė karštagalvių šlėktų veržimąsi per sieną, lenkų kariškiams juk puikiausiai suprantant, kad jau ir visus tankus atidavę, ir turimos artilerijos mažoka, o ir du rusų labai greitai jau “demilitarizuoti bei denacifikuoti“ savanorių lenkų batalionai Ukrainoje net nespėjo kaip litvinistų kalinouskiniai net pasireklamuoti, kaip jie šauniai čia gina Lenkiją be sienų, nes rusų artilerija yra labai demokratiška – haubicoms, iskanderams bei toskėms gi visiškai nesvarbu nei tautybė, nei kariuomenės rūšis, nei karinio pasirengimo lygis.

Juolab, britai juk čia pas mus regione stumia iniciatyvą sukurti NATO alternatyvą, kuriai ir vadovautų (nes kitąmet kariuomenės pasiliks panašiai kaip Lietuva) – va tam antram užsitvojimo į Rusiją ešalonui po Ukrainos suburti veiksnų karinį bloką iš Lenkijos ir Baltijos šalių.

Kad dėl to čiabuviai taip žus, tai britams per šimtmečius kolonialinės ir imperinės politikos, tiesą sakant, niekada nerūpėjo – jiems rūpi jų imperiniai interesai, ir vienas iš interesų yra Rusijos susilpninimas visomis prieinamomis priemonėmis. O ir turint šimtmečius siekiantį interesą sugriauti dar Otto von Bismark sukurtą Vokietiją, tai vokiškas kontingentas Lietuvoje puikiausiai pasitarnautų britams tam vokiškam nevėkšliškumui pademonstruoti, ir vokiečių politikus, kaip antai daunės veiduko (ir atitinkamo protelio) jų URM Anuška, atbaidyti nuo tolimesnio noro pakariauti.

O sorošėkai, kaip minėjau, tai ne konkretūs tik ALF remti įtakos agentai – tai bendrai NED šablonu sukurtos naglosaksų (primenu, kad JAV Prezidentas šiai iniciatyvai pradžią davė būtent JK Parlamente!) įtakos grupės.

* * *

Teko truputį palaukti, kol tranzito blokavimo iniciatorius pats apsišvietė kaip britų įtakos agentas (ne, pats piktybinis idiotas Žygis save juk vadina “vokišku produktu“!) – URM viceministras ir didelis anūkėlio draugas, Oksfordo universiteto absolventas dr Mantas “Masėnas“ Adomėnas, vienas iš Taivanio paramos grupės iniciatorių ir organizatorių (nepastebėjau iškart, nes ten britišką post-honkonginį interesą užgožė einamasis amerikietiškasis interesas).

Aišku, paliekant nuo pabaksnojimo tik “visuomenininku“ dabar formaliai veikiantį Albiną Janušką, tai jam į kompaniją dar paantrino antrasis sorošėkas Petras Auštrevičius, europarlamentaras (tik čia tas Europarlamentas – tai vieta, kur renkasi jankių ir britų interesus atstovaujantys įtakos agentai ir sorošėkai paprastai iš “naujųjų demokratijų“, kur naivuolius buvo JAV ir JK lengviausia supirkti, o prancūzai bei kiti “juodosios aristokratijos“ palikuonys mūsų regionu nelabai domisi, nes koks Makaronas ir taip telefonu pasiskambinti tiesiogiai į Kremlių gali).

Tad mes žinome ne tik vykdytojus, kurie yra dabar akivaizdžiai britų įtakos agentais, bet ir matome britų MI6 veiklą per juos.

Nes jankiams teko skubiai įsikišti į šių “giminaičių“ sąjungininkų, kurie iš esmės Ukrainoje kariauja prieš JAV ukrainiečių sąskaita, išnaglėjusių anglosaksų imperinį įtakų žaidimą Lietuvoje ir Lenkijoje, taip užtraukus tą rankinį stabdį ir liepus EK įjungti atbulinę pavarą (t.y. parengti mūsų durnelių veidukų išsaugojimui “išaiškinimą“, kad ES sankcijos netaikomos šitam tranzitui iš Rusijos į Rusiją!), o RF URM Liūdną Arkliuką, d.ž.k. Sergejus Lavrovas, truputį kiek ir pralinksminti, jo neoficialiai žodžiu atsiprašius, kad čia ne JAV darbas, o ir vėl “angličianka kenkia“.

Nors nepamokyti taip mūsų šaika su tapinoidais dabar sapalios, kad jei ne tie ES prorusiški politikai, tai va mes beveik jau tuoj tuoj ir – juk būtume iš ruskių tuos savo Rytprūsius atsiėmę!

Tai va ačiū JAV pastangoms ir RF URM išmintingumui, kad dabar nepystelėjo per mus joks rusų vėzdas.

Kol kas dar – nes pelnytas atpildas iš rusų tikrai ateis vėliau, be abejo, nes jūs juk ir patys suisterikuotumėte, jei kažkas iš Lietuvos politikų paskubėtų dabar į Kremlių už šituos piktybinių mažvaikių šaikos išsidirbinėjimus atsiprašinėti, tiesa?

* * *

Blogiausia šioje istorijoje yra tai, kad jums, kaip irgi rašiau, visada bus pasirinkime tik A kandidatas, kuris padefaultu yra kokios nors “vakarietiškos“ šalies įtakos agentas ir kompradoras – nu bile tik ne ruskis!

Nes juk jūs galite iki šiol piktintis, kodėl nėra KGB agentų liustracijos, nors šiaip ji buvo Lietuvoje formaliai netgi padaryta prieš KGB kadrinius ir rezervo karininkus (vienas januškinis gi net VSD direktoriaus pavaduotoju buvo tapęs) bei darbuotojus (pvz. visų valstybinių įstaigų HR – kadrovykai, kuo buvęs ir minėtos partškolinės ekselencijos tėvas Polikarpovas Grybauskas), suteikiant tiems baudžiamojo persekiojimo imunitetą, kuomet jie prisipažinę ir yra VSD užslaptintai suregistruoti, apribojant tik jiems tolimesnę prieigą prie slaptos informacijos bei valstybinių postų.

Tačiau netaikant jokios liustracijos, jei to nereikalauja siaura politinė konjuktūra ir susidorojimas su politiniais oponentais (pvz. Šatrijos Raganos arba Juozo atvejais), prieš, aišku, buvusius visus kompartijos veikėjus (taip velioniui AMB, pakilus nomenklatūrinėje karjeroje, jo asmeninę KGB “įtakos agento“ bylą tiesiog atidavė pagal galiojančią tvarką susipažinimui ir sunaikinimui), kaip ir KGB etatinius (t.y. “stukačius“, kurie Lietuvos SSR, sakoma, viršijo santykinai ir Stasi informatorių skaičių, ir kurie dirbo, pvz. kokioje muzikalkėje mokslinio ateizmo katedroje “muzikologais“) bei neetatinius informatorius (kurie, tarkime, privalėjo pateikti savo užsienio komandiruočių ataskaitas).

Senas žvalgybos ir agentūrines tradicijas turintys ir puoselėjantys britai neturi tokių moralinių skrupulų, kas jiems dirbs – ar koks KGB bendradarbis, ar CIA, ar “niekieno“ nekuruojamas politinę karjerą darantis ir įtaką visuomenėje įgaunatis asmuo (nepainioti su plepūnais influenceriais!), ar netgi konkuruojančios pačių britų elito grupuotės veikėjas, kaip džonsoniniai tą chaosą suorganizavo Kazachstane prieš kameroninius.

Ir, kaip sakiau, daugeliu atveju šie kompradorai kainuoja arba itin pigiai (viena ar kita komandiruotė, projektuko parėmimas per įtarimų nekeliančią nevyriausybinę kontorą, pagalba per ankstesnius tokius sorošėkus taip darant profesinę ar akademinę karjerą, ir pan.), arba išvis gal nieko ateityje nebekainuoja, o tik kokius nors sentimentus dėl, tarkime, Oksfordo.

Na, kodėl jūs taip iškart sau kaltinate Mantą, kad jis merkantiliškas parsidavėlis?

Gal jis tą darė neatlygintinai ir labai nuoširdžiai – kas, cinikas manyje šaiposi, juk paprastai reiškia suformuotas smegenyse neuronines jungtis, vadinamas socialiniais instinktais, nes žmonės juk padefaultu veikia pagal aplinkos netyčinius arba sąmoningai išdresiruotus ar indoktrinuotus algoritmus, nuoširdžiai būdami įsitikinę, kad impulsas veiksmui kyla natūraliai iš jų vidinių (sic!) paskatų.

* * *

Būtų išties naivu tikėtis, kad staiga kažkokia opozicija “patriotų“ atsitokės ir griebsis šią kompradorų šaiką, pastūmėjusią Lietuvą vos per žingsnį iki karo su Rusija, išvyti ir visas valstybines institucijas perliustruoti, padedami AOTD ir VSD pareigūnų (kurių tarpe sorošėkų tikrai ne mažiau, nei politiniame elite).

Juk net jums to nereikia, tiesa?

Todėl darkart sakau ačiū buvusiems savo darbdaviams iš Akmenų gatvės, kurie sukvailiojusią ir pykčio apakintą mano tėvynę už pakarpos nuo bedugnės krašto šiam kartui atitraukė.

Tuo pačiu – ir šiandien sveikinimai JAV jų Liepos 4-osios kaip Nepriklausomybės dienos proga!

Bet dar ne laikas jiems, matyt, paspirti link to krašto mus į subinę, nors tą labai mėgsta futbolo gimtinės intrigantai iš Ūkanotojo Albiono.

Nepergyvenkite – karo su Rusija dar ir jūsų amželiui užteks. Aš šitą valstybę iš jų padėjau atkovoti dar 1991-aisiais, o va jau ją vėl prarasti, matyt, nebetrukdysiu, nes tai yra dabar tik jūsų pačių reikalas, kur ir kaip šioje, ir kam pavaldžioje, teritorijoje tais paniekintais apgailėtinai šalies vadovu atgaliniu istorijos perrašinėjimu prieš mirtį pagaliau įteisintojo “nežmonėmis“ gyventi.

Arba jei tiksliau – tai mirti už tą šaiką, supainiojus, kad jie tikrai nėra Lietuva.


Ačiū rėmėjams Patreon, kur šis įrašas buvo publikuotas 2022-07-03, ir dar dėkoju atskirai pabalsuojantiems savo pinigais per PayPal.