Iš pradžių prirašiau daug.

Man gi nesunku. Sakoma, neduok pavalgyti, tik duok parašinėti, aha.

Nors jaučiu pajamų fiskalinį deficitą asmeniniame biudžete (o jūs dar šitos dviženklės ir vis didėjančios infliacijos realaus poveikio nepajutote savo kišenėms?), tai gal man vis tik geriau duokite pavalgyti ir išgerti vietoje šito blėnių rašinėjimo čia.

Va, pasisekė, kad vyksta totalus išsipardavimas su 40% nuolaidomis Varėnos maksėje, kuri kvadratiniam metrui daro didžiausius pardavimus šiame apie viską už jus pagalvojusiame™ tinkle (o pats tinklas, atitinkamai, ir visoje Lietuvoje, tiek, kad, kaip ir anksčiau, jei nesi su savo prekėmis šiame tinkle, tai tavęs ir nėra Lietuvoje), nes jau nuo šios savaitės užsidaro sparčiam remontui – po paskutinio jos pabuvimo pačiame miesto centre šalia heraldinių bičių gaublio fontano priešais važinėjančio iš sostinės vietinio mero langus taip iki šiol styro tik avarinės būklės dviaukštis pastatas jau niekam nebetinkamas, ir tokie pavyzdžiai išties prašosi įvedant to baudžiamojo pobūdžio nekilnojamojo turto mokesčio.

Tad ten prirašiau ir beveik jau publikavau (pradžioje Patreon, kaip įprastai), o po to supratau, kad išsipūtusią tekste apie V. Putiną įžangą gal jau derėtų iškelti į atskirą įrašą.

Ką irgi padariau. Bet irgi nepublikavau.

Nes nuvažiavau išpardaviminio maisto (liūdesiukas, kad alkoholio prekyba ribota šventadienį…) ir per tą laiką jau persigalvojau – nebėra ten pardavimui jums jokio optimizmo po du už trijų kainą™, kadangi anksčiau išsipardaviau su didesne už maksiminę nuolaida.

Idant vis tik taip neliūdėtumėte dabar be įprastinės įžvalgų dozės likę, tai vis tiek turiu du pasiūlymus jums:

  • Šiaulių radijo stotyje RS2 startavo, galbūt, trečiam sezonui Laimonto Diniaus vedina laida “Sinkopės“, kur jis tiesioginiame eteryje plepa su manimi telefonu (šiaip plepu ten tik aš daugiausiai, bet geras jis žmogus, tai ne visada nutraukia reklaminėms ir muzikinėms pauzėms, kai mane užneša):

Juolab, užsuko pas mane draugas – vietinės reikšmės politikas. Gi žinote, kad kitąmet jau vyks savivaldos rinkimai. Tai išgėrėme konja… kavos ir aptarėme nacionalinio švietimo politikos gaires bei antipandeminį atsaką galimoms pandeminėms grėsmėms.

Galėjome dar ir kultūrą aptarti, bet iki grojimo gitaromis ir dainavimo apie dzūkišką paveldą nepriėjome.

Jei ką (linkėjimai VSD, AOTD ir ONTT susirūpinusiai čia skaitantiems pareigūnams!), tai jokio pučo nei rajone, nei respublikoje nekelsime, nors abu esame už tvarką ir anarchiją viename (ir kitame).

Don™.

P.S. o va kokiu formatu šį tinklaraštį toliau tęsti, turint vis dar ką ir gana daug parašyti, taip ir aišku, kad neaišku…


Ačiū rėmėjams Patreon, kur šis įrašas buvo publikuotas 2022-09-18, ir dar dėkoju atskirai pabalsuojantiems savo pinigais per PayPal!