Vietinė nekrikščionių ir nedemokratų jų tėvynės sąjunga rinkosi į savo šabą, kur jų markitantei PIŠ, einančiai kalbančios kojinės™ pareigas vyriausybėje, davė progą pavapsėti, kur gi jie visi taip eina (šiaip kur jie eiti turėtų, tai Seimo portale užrašyta necenzūriškai rusų kalba apie rusų laivą), ir kur paskui save mus, tokius bukus avinus ir romius veršius, išties veda – ar, jei tiksliau, tai stumia užsitvoti.

Šiaip Suvalkų koridorius dabar užsikimštų nuo į paniką puolusių “nezabūtkės patriotų“ visokių karingųjų tapinoidų, jei RF viešai paskelbtų, kad savo piliečiams primygtinai rekomenduoja tučtuojau palikti mūsų šalį – gaila, kad jų ne tik smagusis Liūdnasis Arkliukas™ dabar turi svarbesnių reikalų, tai belieka tik “su povu pakalbėti“ (© Sergej Lavrov).

Tai apie ką tie rypavimai ir vypavimai tos prie lyderių neprileistos (gal todėl jos ir nepriima į tą politinį puvinį, vadinamą “partija“, nors save žvygiai-idiotai paprastai vadina šaika?), nes postas nedemokratiniu ir be rinkimų patvirtinimo būdu priklauso tik pavardei (beje, Vievio lokomotyvas™ sakiusi, visada ne vardu, bet tik pavarde šis prisistatinėjęs nuo vaikystės), o ten tokiu yra tik debilavotas titulinis anūkas (gamta ant vaikų, sako, ilsisi, o va ant anūkų – jau keršija)?

* * *

Nors šiaip gal tik man čia keista, kad partijos suvažiavime ne partijos vadovas kalba, ir net ne partijos narys, kuris tarsi jau eina šio lyderio pareigas?

Bet tai ko mums čia su visose demokratijose tradiciniu politinių partijų statutu, anot priežodžio, į šitą neadekvatų vienuolyną lįsti? Kiekvienoj trobelėj – savi durneliai (išvertus patarlę apie izbūšką ir pogremūškas).

“Partijos pirmininkas, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis tarybos posėdyje nedalyvavo dėl ligos.“

Va, berniukas juk turi alibi, nu – “ant biuleteniaus“.

Nors nelabai kas jo ten išties ir pasigedo, aišku, tarsi Demencinio Džo pasisakymų, nes kuo mažiau vaidenasi, tuo protingesniu atrodo.

Bet tai palaikykite jo alų paracetamolį!

Niekas iš jo kaip buvusios Zuokienės interneto gi neatėmė, tad tas ligonis (juk serga) vis tiek pasireiškė – tik įprastinai jau beviltiškai idiotišku patvyrsčiojimu, kad jis jau (ir jūsų vardu, be abejo!) skuba plika šikna į dilgėles dėl kariaujančio Ukroreicho kuo skubiausio priėmimo į NATO (jūs irgi tas NATO, tad ar pasirengę mirti už tą euriuką nuo pasisavinto sklypuko?).

Gerai, kad net fricų URM prigimtinio debilumo snukelyje požymių turinčiai Anuškai su Lenočka “du viename“© kažkaip dašuto, kad reikia nuo tokių beprotiškų žingsnių apsaugoti jau ne vien jos faterliandą, bet ir kitas šalis (kone pažodžiui ją cituojant).

Dankeschön, Herr Baerbock!

* * *

“Kažkaip bandžiau susiskaičiuoti, kiek čia jau toks kadencijos nešame atsakomybę.“

Несём ответственность – keistina iš rusų kalbos vis tik į “esame atsakingi“.

Bet kai knygutes skaitai tik su paveiksliukais, o toliau šveikiškos išminties žodžių daryba nesidėlioja, tai, karoče, tik taip ir susišnekama.

Nors gal ji nenusišneka, bet išties leptelėjo tai, kas už peroksidinės ševeliūros slepiasi? Kaip sakoma, kas matulam galvoje, tas finmin ant liežuvio? Nes tą atsakomybę neša, o ne prisiima, tai va paneš ir numes, delniukus pasipurtydami, tarsi ir ne jų kadencija, tarsi ir ne jų prisidirbta.

“Pasirodo, kad dar nėra nė dvejų metų, bet kartais toks jausmas, kad jau kokių 20 metų.“

Su tokia kvaišų komanda, kaip jai primesta koordinuoti iš Gedimino 11 ta visa kvailicinė bukalaurių bobiausybė, tai, be abejo, kad lengva niekam nebūtų.

“Tu ką čia dabar nori pasakyti?!“ – PIŠ gestų sufleriui (foto iš alkas.lt – nieko bendro su alkoholio reklama!)

Čia jau mano nuoširdi užuojauta PIŠ – tikrai, kad lengviau buvo dirbti Kubiliaus II-ojo vyriausybėje, kur tų nuokrušėlių (nors tokiais tiesiogine prasme padarę tik mus, kuriuos vis taip jiems madingai sodomizuoja per smegenis ir kišenes, bet vis dar pagaliau nepadžiauna) tebuvo tik koks trečdalis (bet ir tą “kišenėse susipainiojusį“ išmestąjį iš anų ūkio, tai šita juk pasiėmė į energetikos ministerius).

“Ir galbūt tai būtų net ne atsakomybė, o kažkuria prasme – apkaltinamasis nuosprendis.“

O gi tiesą pasakiusi – taip ir yra, ir ne kažkuria, o tiesmuka prasme!

Jei taip paskaitytumėte čia įrašus (nuo 2005-ųjų!) šiame tinklaraštyje, tai tikrai matytumėte, kad negalėjau net patikėti, nes net tokios minties nebuvo, kaip iki tokio nuopolio ši politinė organizacija galėtų nusiristi. Bet tokio talento tikrai nepralaksi, ir visi elitiniai “išmintingųjų priešybės“ praėjo puikiausią socialinę atranką tiek į šaiką, tiek ir išsirūšiavo joje pagal išskirtinio bukumo ir toksiškumo laipsnius.

Dabar jei tektų daryti liustraciją, apie ką “Antrosios Lietuvos“ Nida pafilosofavusi, tai priklausymas TS-LKD, ar dalyvavimas šios nusikalstamos (PIŠ juk apie nuosprendį jau kalba, tiesa?) organizacijos (ankstesnių kadencijų Seimo komisija nustačiusi kaip “organizaciją turinčią teroristinės požymių“) veikloje, kaip ir šeimos narių (kaip tose privačių interesų deklaracijose apibrėžiama?) – jau būtų pirminis peržiūros kriterijus be teisės į apeliaciją su visiška turto konfiskacija bei spyriu į emigraciją (neturime savo sibiro gi!).

Humanistiškai taip (nes kaip liberalas ankstesne klasikine prasme, aš esu prieš žudynes ir mirties bausmes net pataloginiams žudikams).

* * *

Nors jie tikrai taip geranoriškai (ši “partija“ nuo tokio “žmogiško trūkumo“ gyvena skirtingose gaublio pusėse) mūsų atžvilgiu nėra nusiteikę, ir mielai jus visus ne tik socialiai, kaip dabar (laimingi pasprukę į emigraciją), bet ir biologiškai atrūšiuos vietoje.

Aš nei kiek neperdedu – ir žydšaudžių skaičius mūsų tautoje praeito karo metu turėtų išsklaidyti iliuzijas, kokie esame uci-puci “balti ir pūkuoti“. Nes nesame.

Ir šie, kaip ir bendrai visi, psichopatai nėra sukalbami (o ši šaika – rinktinė psichopatų ir sociopatų šutvė!), tačiau turi gabumų maskuotis ir manipuliuoti, todėl būtina žiūrėti į tikrus jų kėslus, veiksmus ir bendras tendencijas, iš anksto susidėliojus ne tik orientyrus, bet ir mentalinius inkarus (susakiau tarsi būčiau koks škiperis).

Prie tokių struktūrinių krizių ekonomikose kaip dabar, kuo anksčiau buvusios visokios didžiosios depresijos, karai ir marai, tai visuomenių politinė sistema turi polinkį į radikalizmą (t.y. mažiau tartis tarpusavyje, bet dažniau primesti jėga savo valią silpnesniems), o tame kelyje yra tik dvi galimos kryptys:

  • įvairių formų fašizmas (autokratinė valstybinio privačių gamybos priemonių valdymo forma) arba
  • įvairių formų komunizmas (autokratinė valstybinio visuomeninių gamybos priemonių valdymo forma).

Taip primenu istorijos mokykloje nesimokiusiems (“skaiteu“…), kad bolševikai valdžios ėmimo laikotarpiu vadinosi socialistine demokratine darbo partija (taip demokratine, nes jų esminis valdymo principas partijoje ir valstybėje buvo kolegialusis per tarybas – sovietus), o naciai – tautine (t.y. nacionaline) socialistine darbo partija (be demokratijos, nes valdė kaip lyderiai ir vadai ten įvairių lygių fiureriai).

Aišku, jūs dabar šyptelėjote, nes iš anūkėlio toks šiaip sau fiureriukas gaunasi, o ir PIŠ į fiurerius niekas neprastums (aha, tarsi partškolinių prezidenčių čia dukart ir dar plius trečiai nebūta?), bet aš todėl ir parašiau įvairių formų, nes šabloną būtina adaptuoti, o ne copy/paste bukai tik atkartoti (čia jau apie kata rašau, matyt).

* * *

“Nes kai Vyriausybė pradėjo darbą 2020 metais, atrodė, kad didžiausia mūsų problema yra kažkaip įtikinti visuomenę sulaukti vakcinų nuo COVID–19“

Tai čia buvo būtent jūsų didžiausia problema, nes gavote zadanijas iš to liaudiškai taip vadinamo “švabiško centriuko“.

Daugumai žmonių buvo svarbiau tai, kaip ir kokią jie gaus medicininę pagalbą susirgus (toks anksčiau visada pasiteisindavęs pandemijos suvaldymo būdas buvo pasirinktas kaimyninėje “kolchozinės gerovės valstybėje“, kur išties pavyko išvengti perteklinių mirčių, nes nebuvo pagal libedryliškas nuorodas sunaikinta sovietinė sveikatos apsaugos sistema, šią “optimizavus“), kai šitų toksinių pišdurnių veiksmai pas mus buvo skirti… užkardyti priėjimą prie pirminės sveikatos pagalbos įstaigų bei atšaukti antrinį medicininį aptarnavimą!

Ir ko pasekoje vien užpernykštį gruodį, įvedus tą antrąjį karantiną su tik represinių galių demonstravimui skirtomis komendanto valandomis ir kariškių kordonais ant plentų, Lietuvoje mirtingumas nuo kitų ligų padidėjo papildomai virš tūkstančio mirusiųjų, lyginant su pačiu mirtingiausiu mėnesiu prieš metus, ir tas COVID-19 (šis šikšnosparnienos gurmanų virusas išties buvo, yra ir toliau bus, tad nereikia čia nuedukuotai antivakserinti man!) nelabai net į trejetuką mirties priežasčių įlipo!

O dabar pasakykite, kad taip nebuvo tyčia ir sąmoningai jau įvykdyta tikslingai šioje populiacijoje (sic!) nebe socialinė, o ciniška biologinė atranka.

* * *

Ir kai kitąkart stebėsitės, kodėl žudomos aukos taip romiai eina į ešefotą ar prie sušaudymo griovių arba dujų kameras – turite atsakymą, kad “taip jums ir reikia“.

Ką aš čia tik ką kiek aukščiau parašiau apie tą gerais norais grįstą kelią į komunizmą arba fašizmą?…

“Bet visi tuo metu žinojome, kad ta situacija tikrai yra labai laikina. Nes vakcinos jau buvo. (…) Lengva nebuvo, buvo daug įvairiausių įtampų, daug pasipiktinimo, nesupratimo. Daug žmonių, kurie reikalavo spręsti – kada jie turi teisę numirti“.

Tą teisę už jus, ne vieną šitų dulkių anuomet paliktą be medicinos paslaugų, taip ir prisiėmė šioji klaidingai vadinama valstybė, aha – turinti teisę savo populiaciją naikinti ir fiziškai pagal priimtus įstatymus? O vietoje gydymo jūsų pinigus ir už segregacinius pišpasius pasiėmė, aišku, koalicinės tiktokeršos draugelka, iki tol prekiavusi tinklaraščių šablonais hipsteriams.

Ir ne tik – antraip, iš kur tiek “pandemijai įveikti“ pinigų supūtė tą NT kainų burbulą sostinėje?

* * *

Toliau šiame šabe dar sekė tik PIŠ paiki svaisčiojimai apie migracijos krizę (dar kai “praeitame gyvenime“ aš dirbau jankiams, tai anapus mūsų sienos jų žvalgybos diplomatinių tarnybų duomenimis buvo apie 20 tūkstančių nelegalų, bet jokios tvoros jiems užkardyti kažkaip net nereikėjo, o mano atskiras pasakojimas apie tarnybinę išvyką prie mūsų valstybinės sienos būtų net vertas vadinti anekdotu pirmine šio žodžio prasme), kurią ir sukėlė jos pačios šaikos bei visokių “visuomenininkų“ tapinoidų atvirai priešiški veiksmai.

Ir todėl ačiū mūsų tuteišiams, kurie realiai savo Lietuvą gindami pernai vasarą nuo šitų kvaišų politikos pasekmių kartu apgynė ir mūsų visų interesus!

Ir dar PIŠ vapsint apie tą iki šiol taip ir nepaskelbtą nei vienos pusės karą Ukrainoje (sutiko zelebobikai su rusų primestu jiems spec.operacijos apibrėžimu – tai susitaikyti belieka ir su machnovščinos teritorijų, įskaitant visus taip per 8 metus niekaip apšaudymais ir bombardavimais neišžudytus ir neišvytus čiabuvius rusus, inkorporavimu jau iš Novorosijos atgal į Rusiją), kartojant tokius pačius visiškai kvailus ir atvirai propagandinius melus apie Bučią (apie analogišką nepavykusią inscenizaciją Kramatorske ar apšaudomą Zaporožės AE nepaeina atvapsėti, ką?) ir “neeilinius žiaurumus“ (čia gal tokia aliuzija į vietinių sorošėkų, anų zelebobikų bei ukronacikų bei kitokių libedrylų sektantų triedalus plytomis sukėlusį Amnesty International pranešimą?).

Šitų jos ar paskui ją sekusio šaulių medžiotojų būrelio sekretoriaus pareigas kam einančiojo KAM pasisakymų šiame Vėlinių raganų IVA+ koalicijos kontrolinių pajininkų susibėgime vardan vos 6 iš 54 kandidatų į merus išstenėjimo aptarinėti toliau man net neverta, nes juk aptarinėti realiai taip ir nėra ką.

Kaip jau anksčiau sakiau, čia ne komunikacijos krizė ar prastas PR – čia tiesiog bukos makaulės ir visiška nykuma idėjų bei nulis supratimo, kas yra valstybės valdymas bei strateginis planavimas.

O ir iš kur šiems būti, kai iš politinės erdvės metodiškai buvo išvalyti bet kokie nacionalinės politikos daigai, o prastumti jums pasirinkimui vieno iš nulio (dar sako, kad tokia dalyba matematikoje negalima… tai matematikoje, o ne politikoje!) tik sorošėkiniai kompradorai administruoja nurodymais iš Briuselio arba tiesiai iš naglosaksiškųjų Baltanamio bei Baltasalės?

* * *

Bent jau kažką apie mūsų “į kosmosą kylančią“ ekonomiką galėjo parypauti, jei tokį VU, prekiaujančios savo “ekonomikos bei vadybos“ diplomais, irgi turi, o juk ir į Vyriausybės vadovės pareigas buvo mūsų visų nelaimei, ir laimei, kad ne į prezidentes, paskirta.

Ar visa jos “ekonomika“ – tai apie seimūnų ir valdžios funkcionierių algų pakėlimą, melagingai tai vadinant “reforma“?

Sakė, kad dėl to turėtume dar ir džiūgauti.

Nu tai džiugu, ahūliš!

Juk per 30 nepriklausomybės metų dar iki šios PIŠ kadencijos (primenu, kad konservatoriai atsakomybę tuo metu tik nešiojosi, kaskart šią taip ir numesdami, mums išrinkus “ne tuos“, ir kaltinančiai visą laiką jiems tuomet jau baksnuojant į tuos!) šalyje lietuvių sumažėjo ketvirtadaliu taip iki pokarinių Stalino laikų ir be jokių trėmimų, o dar ketvirtis šalyje gyvenančiųjų yra oficialiai žemiau skurdo ribos, kai daugiau nei trečdalis yra socialinėje rizikoje prie to skurdo, ir kur šių dabartinių sociopatų atėjimui juk virš 70% dirbančiųjų ne tik dirbo už savaitinę algą visą mėnesį, neuždirdami net vidutinio atlyginimo šalyje, o mokesčių mokėtojų išlaikomame viešame sektoriuje tos oficialios algos seniai yra bent šimtine didesnės už analogiškas privačiame.

Per tiek laiko įvyko šioje šalyje beprecedentis mūsų istorijoje buvusio turto ir asmeninės gerovės perskirstymas, taikos sąlygomis be jokių okupacijų net nelygintinas demagogiškai tiek su tuo pradiniu stalininiu išbuožinimu arba nacionalizacija, laužant socialinę ir ekonominę vyravusią klasinės nelygybės sąlygotą lietuvių visuomenės struktūrą, tiek ir su Holokaustu, prie nacių jau depilietizavus, deklasavus ir fiziškai sunaikinus žydų mažumą, kai per šitos dabar tik klaidingai vadinamos valstybės egzistavimą buvo iš šių paikų čiabuvių dabartinių akiplėšiškų kostiumuotų babuinų labui, taip gerokai savo masteliu pranokęs ir carinių laikų buvusią feodalinę turtinę nelygybę, ir tarpukarinę buržuazinę socialinę atskirtį, ir kur sovietinės nomenklatūros privilegijos dabar tik atlaidžią šypseną sukelia.

Arba liūdnai atlaidžią, kai dabar matau, kad tai aš, 1991-aisiais su ginklu saugojęs mūsų parlamentą vardan tos Lietuvos, esu, matote, dabar tik vatnykas™ (sic!) ar net šitos klaidingai vadinamos valstybės priešas, o va visi nezabūtkės patriotai™ net dukart man čia į valstybės vadovus prastūmė (ir tą bando vėl!) anuomet kitoje Neries pusėje tūnojusią partškolos vedėją net ne iš “mažų žingsnelių link“ atsiskyrėlių lietuviškų brazauskinių komunistų, bet iš priešiškos (!) Lietuvos nepriklausomybei Mykolo Burokevičiaus vadovautos komunistų partijos – ir kuris tuomet iš mūsų čia tas vatnykas, ką?

* * *

Maža to, ir šias vietinių “namų ūkių“ per menkas pajamas negailestingai naikina ne tik pati nusavinančių finansų ministerija savo iždo labui keliamais ir prisigalvojamais mokesčiais, bet ir infliacija.

Aišku, dėl dabartinės “jau turėjusios išnykti“, kaip pripezėjusi pernai tokia pati kvaiša sorošėkė IMF blondinė per CNN, mūsų šalyje fiksuojamos ir vis dar augančios dviženklės statistinėsSeniux komentaruose) infliacijos, kuri tokia ir nutiko, pilant į ugnį skystį degantį babynkšt!, tai PIŠ paguodžiančio irgi neturėjo ką bepridurti (sau tas “algeles“ pasikompensavimui, kaip mokęs “indeksavimais“ konservatorių krikštatėvis ir talonų vietoje pinigų tėvas Gediminas Vagnorius, juk pasikels jūsų džiaugsmui!), kai net prisukami bankiniai propagandonai po padvigubinta doze kvaišalų tik nesėkmingai bando surasti kokių nors beprotiškai fantastiškų™ ir su realybe seniai neturinčių išvedžiojimų, kame čia taip gerai gerėja gerovė gerovės valstybėje.

Apie energetiką žiemai jau beldžiantis į šarvines duris bei plastikinius langus – nei pypt.

Net tas, pypt!, partietis energetikos ministro pareigose sau ir savo chebrai pasitvarkęs ciniškai begėdiškas rentas šioje pinčiukų sueigoje kreivo snukelio neparodė (nes iš trijų žodžių vieno sakinio su veiksniu ir tariniu suregzti vis tiek nesugeba, ta prasme, kad būtų su prasme).

Reikia manyti, kad tai V. Putinas kainas pakėlė per įvestus antkainius. Ir tuos pasekoje dabar milijoninius dividentus “smulkiesiems neįvardintiems akcininkams“ išmokėjo taip pat irgi tas V. Putinas?

Tai jei mūsų energetikos pasisavintojai (pamenate, ką aukščiau rašiau apie tą valstybinę privačių gamybos priemonių, tame tarpe ir natūralių monopolijų, valdymo formą?) dirba V. Putinui, tuomet klausimas dėl neįvyksiančios prifilosofuotos liustracijos, matyt, yra tik tame, ar išbuožinti ir deportuoti reikia pagal “partinę“ priklausomybę, ar pagal turto kilmės klasę?

Daugeliu atveju, deja, net jokios dilemos nekils – tai yra vienas ir tas pats.

Sveiki atvykę į melagingai kapitalizmu įvardintą neo-feodalizmą, baudžiauninkai.

* * *

Jei kas pražiopsoję, tai BONUS iš praeito antradieno Šiaulių RS2 radijo laidos Sinkopės su Laimontu Diniumi čia:


Ačiū rėmėjams Patreon, kur šis įrašas buvo publikuotas 2022-10-01, o taip pat dar dėkoju atskirai pabalsuojantiems savo pinigais per PayPal!