Tik Vėlinių raganų IVA+ koalicija ir galėjo šiam Helovynui sukurti iš nieko tokį bardaką (apie šios įstaigos žemos socialinės atsakomybės pagrindines darbuotojas čia užuominų nėra!…), kokį turime dabar viešumoje eskaluojamą ir aptarinėjamą.

Taip trečia savaitė siaučia lygiagrečiai dvi audros stiklinėje:

  • dukart nuotaka iš vidaus reikalų niaugiasi su išmestu represinių pajėgų “generolu“,
  • o “nežinomi asmenys“ šaika save vadinančioje valdančioje “partijoje“ kėsinasi perjaukti visą totalių glušių vyriausybę, dėl ko markitantė PIŠ sakosi paliksianti Gedimino 11 kalbančios kojinės kėdutę raudona atlasine atkaltėle.

Dabar manęs paklausite: o tai kuo jau taip šie įvykiai dabar susiję, kad juos čia tapo būtina savaitiniame tinklaraščio įraše aptarinėti kartu?

Na, aišku, taip neskaitant tos pačios minėtos tautos nekentėjų valdžiukės, kurie per savo jau įgrisusią, bet dar nesibaigiančią, kadenciją mūsų šalį iš psichočernobylio jau pavertė akivaizdžia toksine kloaka, savo kenksminga spinduliuote gerokai pranokstančia kaimynystėje burzgiančią Astravo AE.

* * *

Tai ir pradėkime nuo riaušių malšinimo profesionalo “generolo“ Ričardo iš Pocių klano, kurį dabartinė ministrė Agnė vis dar Bilotaitė iš Šventaragio gatvės taip po perkūnais ir su perkūnais išgrūdo į pensiją.

Gražuolis per vidurį tai apsimetantis, kad jo šis visas valstybinis reikalas neliečia, todėl šiame tekste kaip visiškas nulis nei žodeliu ir neminimas (foto iš lrytas.lt)

Bet tas, o tu perkūnėli, nenurimo dideliam šitos aršios ir paikos toms pareigoms ministrės pasipiktinimui, dėl ko ši netgi pagrasino šį sunaikinsianti!

Taip, viešai.

Aš jo vietoje tikrai suklusčiau, nes jau esi pensijoje (su labai neprasta renta kaip šiai klaidingai vadinamai valstybei), o ne tarnyboje, iš kurios tas išmetimas įvykęs, bet antraip tuo “sunaikinimu“ vaizdingai būtų laikomas, fiziškai niekam niekaip nenukentėjus.

Aš primenu, kad vienoje iš ankstesnių Seimo kadencijų komisijos pripažinta “organizacija, turinčia teroristinės požymių“ šita valdančioji partija kažkur vis atsitiktinai (sic!) taip ne nuošaly šmėžuoja prie VSD karininkų (akivaizdžiai “dešiniųjų“ pažiūrų!) Juro Abromavičiaus (tyrė taip vadinamą savanorių maištą Pakaunėje) ir Vytauto Pociūno (tyrė JAV finansinių srautų, skirtų finansuoti Baltarusijos sorošėkus, nusavinimą) nužudymų (ir be abejo, mes visi žinome, kad TS-LKD ar net pavieniai jos aršūs egzemplioriai niekuo dėti, kaip ir “liberalu“ esamas Vilniaus meras, o tuomet teisingumo ministru, irgi jokio gudų opozicijos lyderio Batkos KGB neatidavė!), kurie (kaip Bražuolės tilto susprogdinimas ar Lryto redakcijos pastato padegimas ir pan.), taip iki šiol neištirti, ir man tikrai nepanašu, kad jų šeimos ir artimieji, o ne tik mes, smalsučiai, kada tas tikras tyrimo išvadas paviešintas išgirsime.

Tas partiniu šaikos sunkiasvoriu (kai jau dvaro šunauja atviauksėti nebesugeba) PR_ovokatoriumi iš Briuselio dirbančio sorošėko (gal geriau iškart rašyti “užsienio įtakos agento“?) Audriaus Kubiliaus išlindimas, bandant nukreipti visų dėmesį nuo esmės link “seksizmo“, kad, neva, šis “generolas“ pasakęs (o tikrai???), jog jam “boba tai nevadovaus!“ – o mes, suprask, visi tie tapinoidiniai ir užingridiniai sektantai tikintys mokslu™ esame už “progresyvumą“ (t.y. sorošėkų dienotvarkė yra viršesnė prieš nacionalinius jūsų interesus!), “toleranciją“ (politizuotai legalizuotų psichinių iškrypimų ir tautos ateičiai kenksmingų ideologijų primetimas) bei “demokratiją“ (t.y. kompradorinius interesus), yra dar vienas pavyzdys, kad “generolo“ (atsiprašau, kad kabutėse – bet man kariniai laipsniai yra tik kariuomenėje, o ne “vidaus tarnyboje“ kaip tūlam vatnykui pagal imperinę Rusijos tradiciją) keliami klausimai yra gerokai rimtesni valstybei, mūsų menamai ar šaikos valdomai, nei tas kol kas yra įvardinęs.

Kas labiausiai sukėlė valdančiųjų isteriją?

* * *

Taigi pareiškimas, kad 2021-ųjų metų taip vadinamų riaušių prie Seimo buvo galima visiškai išvengti.

Aš, prisipažinsiu, net neketinu klausytis išsamiau, nes nemanau, kad man ta valanda prasukamo 1.5 karto pagreitinto kalbėjimo kažkokios naujos informacijos dar suteiktų, bet nuorodą čia duosiu vien tam, kad teiginys eina klipo pavadinimu (o jau klausytis ar ne, tai yra jūsų pačių demokratinė teisė, kaip ir pasidaryti sau patiems atitinkamas ir ne išankstines suformuotas išvadas).

Viena, kai pliurpia politikai, kurie meluoja kaskart, kai jų lūpos kita – bet, sutikite, kita, kai tą sako tarnybos, atsakingos už riaušių malšinimą jėga, vadas ir profesionalas.

Kad tos taip vadinamos riaušės buvo dirbtinai sukeltos mentais vėl paverstos policijos – užsimena netiesiogiai ir pats “generolas“, kuris nemaloniai nustebo dėl viso organizacinio bardako (sic!), kai juos ten iškvietė skubos tvarka ir be jokio VRM rašytinio įsakymo, tarsi tai netikėtai (aha!) įvyko vos prieš penketą minučių, o tam skirto pagal standartinį reagavimo planą jokio standartinio blanko užsipildyti “ant smūgio“ ir taip teisiškai inicijuoti institucijų veiksmus vykdymui ir po to paskesniam įvykių tyrimui net nėra, tarsi ne teisinėje valstybėje gyventume (ša jūs, anarchistai!).

Aš atsiprašau, bet gal tikrai esu sugadintas savo buvusių profesijų, nes, tarkime, ir laivyne, kaip netgi “maniškiame“ civiliokų buriavime, ir apsaugoje JAV, JK ar LR, yra tam visada naudojami (įstatymais netgi įpareigoti vesti!) visokie logbook, kur yra daromos įvykių atžymos, o čia, matote, galioja telefoninė teisė pagal paniatkes?!

* * *

Esu rašęs apie galimai kilsiančias riaušes aname tinklaraštyje, ir buvo atsivilkusių pabandžiusių paisterikavoti nesėkmingai (nes mus nuo spam ir bot saugo Akismet!) “tikinčių mokslu“ šaikos zombių, virstančių realiai botais (smegenų turi ne daugiau už trijų algoritmų programėlę), kurie kvykavo, kad jokių riaušių negali būti (tauta gi, nepatikslinus tik kuri “tauta“, myli savo valdžią!) – ir kaip čia nutiko, kad tos riaušės vis tik įvyko, ką aš iš anksto prognozavau, ką?

Bet dar įdomiau – kaip ir kodėl jos įvyko, kai jau taikus ir įteisintas bei teisėtas mitingas baigėsi ir organizatoriai bei taikiai jame išsipypavę mitinguotojai… išsiskirstė namo, pareigūnams prieš tai saugiai evakuavus persigandusius seimūnus. Taip, kažkas dar ten pasiliko – gal taip atsiliko nuo paskutinio traukinio ar autobuso, bet teigti, kad liko kažkokie “smogikai“, tam nebuvo jokio pagrindo.

Liko ir taip vadinama mentūros “dialogo grupė“, kurių aršius provokatorius tiesioginėse transliacijose socialiniuose tinkluose nuolat demaskavo ir taip jų veikimą užkardydavo visokie šunaujos vadinami “antivalstybiniai elementai“ (gi sakiau – šioji dabar yra ne jų ir, manau, net ne jūsų valstybė).

Bet po to sutemo ir… va tada ir prasidėjo ten likusių žmonių, kurie neturėjo jokios motyvacijos veržtis į jokį ištuštėjusį Seimą, talžymas guminėmis lazdomis ir purškimas ašarinėmis dujomis – apie tai irgi rašiau, todėl nebesikartosiu.

Tik noriu paklausti, jau taip praėjus daugiau nei metams po tų įvykių: o tai kiek buvo areštuota riaušininkų ir kaip bei už kokius veiksmus tie buvo nubausti?

Prieš tai buvusias riaušes ir žiniasklaidos nušviestus įvykius bei veikėjus juk pamename. O va kiek matau dabar viešumoje, tai… lygiai nulis? Tai vis tik kas tas minimas mašinas suniokojo, ir langus padaužė ir pareigūnus sužalojo?

Kas tie konkretūs žmonės? Ar tai – tik feikas vardan haipo?

Sakote, “žiniasklaidai“ nebuvo duotas nurodymas išviešinti? Ar kažkur taip, ką praleidau, vis tik buvo netyčiukais pyrstelėta ir po to nutylėta prisidirbus, nes akivaizdžiai prisidirbus?

Tai irgi reiškia, kad neturime jokios žiniasklaidos, o tik dvaro šunaują, kuri minta iš mūsų pavogiamų pinigų dotacijomis visokiems “viešinimams“, paprastai vadinamais propaganda.

Antra, politikai iki šiol taip irgi nesiteikė suburti jokios komisijos šiems įvykiams įvardinti – ne apie ikiteisminį tyrimą, o politinį šių įvykių įvertinimą kalbu!

Ar tai irgi reiškia, kad jokios realios grėsmės šiai klaidingai vadinamos valstybės institucijos iš tiesų ir nebuvo?

Nes jei išties jiems paspirgėtų pasturgaliai, tai dar ir kaip mikliai būtų suburta iš visų partijų komisija, kur vienas per kitą jos įsibauginę nariai tiesiog veržtųsi isterikuoti apie grėsmę nepriklausomybei, valstybės pamatų griovimą, būtinumą stiprinti valdžios galias ir teisėsauga klaidingai vadinamo represinio aparato įgaliojimus – bei kitus paprastai tokius politinius atrakcionus lydinčius blėnis.

Nulis!

O ir dabar Seimo opozicija apsimetantys parazitai (nes kam jūs tuomet ten reikalingi?) tokių klausimų nekelia, nors šis konfliktas tarp riaušių malšinimo pajėgų atleisto vado ir šių dominantės pareigas vis dar einančios įsiisterikavusius ministrės būtų gal jau ta priežastimi, ir jau pats laikas tą pagaliau padaryti?

* * *

Nes kaltinimai “generolui“ dėl “subordinacijos nepaisymo“ yra atvirai melagingi – jūs dar jam padėkokite, kad tas naiviai manantis taip šią klaidingai vadinamą valstybę, kuri prievartauja mūsų šalį, ginantis, nes ir mano, kad tą šalį kaip valstybę jis taip gynė.

Tai jis pričiaupė savo srėbtuvę, matydamas tą akivaizdžią jau tuo metu provokaciją, sukeliant tas riaušes, kurias jo “kosmonautams“ teko tuomet jėga malšinti, taip, paryčiui nemaloniai dar gal ir suvokus, kad jie tapo tik nurašomais pėstininkais toje valdančiųjų surengtoje plataus masto antikonstitucinėje provokacijoje.

Gal netgi per daug nuoširdžiai jie ten, kaip išmuštruoti, pasistengė užgniaužti tuos profesionalių mentūros provokatorių imituojamus ir pakeliui dar įtrauktų į tai sudalyvavusių kvailių (daug neatsirado – antraip mirgėtų pranešimuose kaip riaušininkai?) “pasimaidaninimus“, nes degantis tarsi 1933-aisiais Reichstagas mūsų šis Seimas buvo šaikai visiškai priimtinas ir gal netgi siektinas tikslas – ką aš žinau, tik spėlioju, jei jau tyrimo nei Seimas, nei VSD tuo klausimu nevykdė?

Vis tik pastarųjų dienų ketinimai perkelti įgaliojimus dėl riaušių malšinimų lojaliems šauliams bei pajungti VST pajėgas į lojalumą demonstruojančio policijos departamento pavaldumą tik sustiprina šiuos mano įtarimus.

Apkaltinti mane simpatijomis tai ginkluotai “vidaus kariuomenės“ ordai, kurių prisilakę pirtelėse supostatai tranko vienas kitam snukius beisbolo kuokomis – tikrai nepavyks, nes aš rašiau gerokai anksčiau, kad šią VST “penktosios kolonos“ jėgos struktūrą seniai metas yra išformuoti. Vis tik Ričardas Pocius ten ir buvo todėl paskirtas, kad iš valstybei (dar anai, kurios rudimentus per Sąjūdį manėme turintys, o ne šitai užvaldytai ir klaidingai valstybe vadinamai!) priešiškos jėgos perdarytų valstybės (kaip jis klaidingai suprato – šalies ir tautos!) interesus ginančią instituciją.

Jam, manau, pagaliau jau atėjo dabar tas nemalonus suvokimas, kad tai, prieš ką jis savo tarnyba dirbo vardan tos, išties dabar ir yra tai, kas dabar va tą jo ir mūsų Lietuvą yra užvaldę – visa šita save šaika vadinačių ir atvirai į Konstituciją spjaunančių bei tą nusavintą valstybę sau pajungusių kompradorų.

Nenuostabu, kad jį teko atleisti – nespėjo pagal pasikeitusią konjuktūrą savo suvarstomus parašiutininkų čebatukus ore persiauti į labiau pritinkančius konversiukus.

Nenuostabu, kad dėl to ir kyla isterija, nes ir pačiam “generolui“ atėjo suvokimas apie taikiai ir nepastebimai (sic!) taip įvykdytą valstybėje perversmą, kurį ginti jį anksčiau įpareigojo, bet kam jis, patriotas-idiotas™, tarnauti dabar nepasirengęs, ir todėl kaip kvailys (sic!) taikiai stengęsis, matomai, per šiuos metus pagal hierarchinę subordinaciją ir pasitelkdamas įstatymus bei tarnybinius teisinius dokumentus išspręsti.

Nesėkmingai, ir dar finale – gavosi skandalingai.

Vietoje esamos dukart nuotakos galėtų VRM vadovauti ir šlapintis stačiomis įgalus homo sapiens sutvėrimas – tai nieko nepakeistų, tik gal aukščiau minėtasis PRovokatorius sugalvotų kitokius priedangos ir susirūpinusios visuomenės dėmesio nukreipimo argumentus (dar “Kremliaus agentu“ šio “generolo“ neišvadinę?).

* * *

Bet lygiagrečiai ne veltui vyko ir dirbtinai eskaluojamas naratyvas apie kažkokius asmenis valdančiųjų koalicijoje, kurie nori, neva, nuversti šią gražuolę PIŠ, o ir toji, persigąskite dabar, todėl atsistatydins (aha, kaip yra pažadėjusi ir juk nekart jau tą ir “padariusi“, kilus eiliniam skandalui dėl kurio nors to “jos“ ministro, tiesa?).

Be abejo, manipuliuojanti viešąja nuomone dvaro šunauja puolė viauksėti koalicijos partnerių pusėn – taigi gal armoškiniams su čmiliukais ten kažkas nepatinka?

ACAKIKIT!!!!!11

Greitai paaiškėjo, kad ką jūs! Šiukštu!

Juk be šitos koalicijos, tai visi šachmatiniai liberalai su progresyviais laisvėnais skristų kaip hipergarsinis kinžalas iš valdžios ieškoti naujų gyvenimo iššūkių, tai kas jau kas, bet jie dantukais ir manikiūriukais tvirtai įsikibę savo kėdžių, ir pasiruošę rankutes, kojytes ir būtinai jų taip dievinamos šiknutės abu pusrutuliukus bučiuoti ne tik PIŠ (dar gerai, kad priskirtas pagal pareigas VATinukas nuo šios pasturgalio tuos įkyruolius nubaido, kai toji kapstosi savo užantakalninio sodelio lysvėje).

Kiek bebūtų šitos kvaišomis, bet dar ne tiek durnos, kad savo kišenės papildymo babuiniškai ideologijai pakenktų, nes tai yra jų biologinių instinktų bei pačių “partijų“ prigimtyje.

Tad po to šita visa viauksėdų gauja apstraksėjo ratuku ir sugrįžo atgal prie pridergto kregždučių lizdo – ir?

Tik va tie nepatenkintieji “neįvardinti asmenys“ taip ir nebuvo nustatyti – tai kurie ten konkrečiai su kokiomis pretenzijomis valdančiosioms marionetėms vardan savo godumo toms jų vietoms ką išties viauksi?

Net tą įgalus dėl savo loginio neįgalumo padaryti Žvygis iš paskos Ukroreicho sorošėkų nupypino į Taivanį pasiselfinti su Trispalve (kodėl ne su vaivorykštine kaip jam pagal jo tikrąją “partiją“ priklauso?) švediškos dinastinės ir nacionalistinės Kuomintang partijos vėliavėlių fone, taip stiprindamas mūsų šalies politinius (kurie daugeliu atveju priešiški mūsų tautos nacionaliniams interesams) ir ekonominius (kurių jis akivaizdžiai vis tiek nesupranta) interesus – tai bent jau gal kokią dar vieną partiją užsistovėjusio alaus pavyktų “tikriems kinams“ taip prakalti?

Taip ir gaunasi, kad nieko su tuo dirbtinai sukeltu ir trečią savaitę dirbtinai palaikomu menamu “konfliktu“ nesigauna, atsiprašant už tautologiją.

* * *

Bet ta grėsmė, kad ši savo makaulėse mentalinės apsiausties sąlygomis veikianti šizikų ir paranojikų vyriausybė gali žlugti net ne dėl į gilią komą, kam talentų niekad nestokantys melagingai save vadinantys lietuviški “konservatoriai“, įvarytos šalies ekonomikos, o vis tik dėl politinių priežasčių.

Nebūkite naivūs – šaika puikiausiai suvokia, kad ši jų eilinė antivalstybinė provokacija, siekiant paminti dar daugiau valdžios ir veikiant jiems įprastai antikonstituciškai, dabar truputį išslydo iš jų suplanuotos kontrolės.

Nes, kaip sako bardas ir kariuomenės kovinio rengimo instruktorius bei pirmojo specialiųjų pajėgų eskandrojo Erelis vadas plk.-leit. Valerijus Šerelis (eskadrono pavadinimo sutapimas su pavarde tikrai neatsitiktinis – kariuomenės vadui gen. Valdui Tutkui tiko ir patiko, o po to gerokai profesionalesni jėgeriai buvo sorošėkiškai pastumti į šalį, ir atėjo guzo “degančių kardų“ duris spardantys aitvarai su bagiais) – visi planai yra geri tik iki pirmojo ugnies kontakto su priešu.

Tai va čia, panašu, priešų gamyboje prakutusi ir čempionais Lietuvoje tame esanti TS-LKD pasigamino dar vieną priešą sau, o tas, jų nelaimei, atėjo iš institucijos, kur fizinis smurtas yra darbo pareigų kasdienė dalis, ir kažkaip prieš jį panaudotas mobingas, matome, tikrai jam didesnio įspūdžio nepadarė.

Aš esu skeptiškas, kad pernykščių menamų riaušių tyrimas bus išties atliktas.

Melagingas – tai labiau tikėtina.

Ir tam gali netgi pasitelkti tokį profesionalą kaip mano apsimestinis bendrakursis Gediminas Kirkilas, dukart didvyris, kuris gali bet kurį tyrimą sušikti, atsiprašant. Nes, o tai kaip ten su tuo Mažeikių Naftos mazuto gamybos bokšto sprogimo prieš šildymo tyrimą gavosi – irgi kaip su Trojanovo pegasu, atleidus KOP generolą, kuriam irgi kaip ir šitam VST, kilo nemalonūs klausimai ir labai pelnytos miglotos abejonės, kad čia kažkaip antivalstybiniu perversmu ar jau tėvynės išdavyste pakvipę (jei šitos valstybės puvėko ar to valdžios mėšlo kvapą tinkamiau ne smarve vadinti)?

Čia veikiau vėl pas mane apsilankys pareigūnais apsimetantys vurdalakai mentų uniformomis, kaip anąkart, kai irgi man kilo neteisėtų, jų supratimu, klausimų.

Socialiai, ir dėl to ekonomiškai čia mane ir panašius į mane, jau šita priešiška tautai klaidingai vadinama valstybė (kaip politinė, ekonominė ir socialinė sistema) sunaikino – o kuo tas “generolas“ yra išskirtinis šioje aktyviai vykdomoje dirbtinoje socialinėje selekcijoje?

* * *

Kaip įprastai, praeito antradienio gal dar ne paskutinė Šiaulių radijo RS2 Laimonto Diniaus vedama laida Sinkopės:


Dažnesnis ir trumpesnis reagavimas į aktualijas nutinka mano paskyroje Patreon rubrikoje microblog, į kurį yra prestižinis užėjimas nuo €10 mėnesiui.

Ir didelis ačiū rėmėjams Patreon, kur Tomo Už. temų užsakymu šis įrašas buvo publikuotas jau 2022-10-29, o taip pat dar dėkoju atskirai pabalsuojantiems savo pinigais per PayPal!