Mark Twain: “Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.“

* * *

Apie politiką, ekonomiką, finansus, verslą ir visuomenę visame tame – be jokio menamo apsimestinio objektyvumo ir todėl per pankiškai pašaipų asmenišką mano požiūrį: viskas nuo beširdžio liberalo, kuriame šneka cinikas, apimtas kartais išvešėjusios mizantropijos priepolio, bei idealistas, kuriam norisi kartais nors truputį geresnės ateities žmonėms ir savo tėvynei.

BabitzDuchamp_thumb

Marcel Duchamp ir Eve Babitz žaidžia šachmatais Pasadena Museum of Art 1963m. (iš dangerousminds.net)

Rašau dažniausiai tik prišokamai, ir net nebūtinai pagal esamas dienos ar savaitės aktualijas, nes tam juk yra kiti tinklapiai, tinklaraščiai ir informaciniai kanalai – vis dar tikiuosi, kad gyvename demokratijoje, kur žmogus laisvas reikšti savo pažiūras ir idėjas. Jau dukart čia dariau pertrauką metams, manydamas, kad tęsti nėra būtinybės ir nėra tam laiko per svarbesnius dalykus gyvenime, tad nesu tikras, kad nebus ir trečio tokio nukvakimo, nes turiu dar du tinklaraščius, skirtus buriavimui ir karate, o laiko rašymui turiu ne tiek ir daug (ačiū vienai priekabiai vadovei, kuri kažkada priverstinai išmokino spausdinti klaviatūra ne dviem pirštais ir labai greitai).

Prie progos praleistus įrašus iš socialinių tinklų į čia iš esmės vien archyvavimo tikslams kategorijoje “publikuota kitur“, o dabar – turėkite tamkart kantrybės arba džiaugsmo, skaitydami naujus įrašus!

Ir taip, pasistengsiu įrašų apimtis ateityje trumpinti – tad nerypaukite čia, savo kukulakes vartydami.

*

Vilnius, 2013-08-23

O kas jau niekaip negali be manęs socialiniuose tinkluose, tai Facebook mane rasite čia.

*

Kolegos Algirdo S. dėka, nuo 2018-08-05 jau galite balsuoti už įrašus ir piniginiais vienetais per PayPal:

https://paypal.me/Punkonomics

Dėkoju visiems iš anksto!

*

Pasikviesti mane paskaitai bei temos pristatymui ar kokios nors savo varkės prasukimui galite el.p.: egidijus taškas nasevicius eta gmail taškas com