“Jei prie kiekvieno patiekalų būtų pridedama karvės, iš kurios jis pagamintas, nuotrauka, atsirastų ir daugiau nevalgančių mėsos“ — Andrius Mamontovas

Aha, jei ant kiekvieno jo CD uždėjus lipduką “Toksinės atliekos“, tai irgi, dar be manęs, atsirastų daugiau nebeperkančių jo produkcijos žmonių.

Andriau, tavo salotas mano steikas ėda. Todėl aš esu vegetaras. Kapiš?

* * *

Šitą pranoksta, manau, tik rusofobas Deivis bolševikinio krasnoarmieco uniforma, dalinantis tiesioginiame eteryje vodkę (lenkų?) ir lašinius (ukrainiečių?), ir besidžiaugiantis tokia “rusų kultūros propaganda“ – akivaizdžiai ne per rusų simbolius, nes turintis smegenų džiovą ir neskiriantis sovieto nuo ruso.

Čia pranokti jau gali tik Izraelio TV, kurios eteryje išeivio iš Europos vaikas Dudikas, dar kalbantis jidiš, vilkėtų konclagerio esesininko uniformą, dalintų vokišką šokoladuką ir grotų armonikėle.

Žmonės, nusipirkite kitos žolės rūkymui (kol jos dar Mamontovas nesuvalgė)!

deivis

* * *

Vandensvydininkų treneris (“atiduok kamuolį Gogai!“) pasiūlė krepšinio varžybas rengti pagal “Šok su manimi“ formatą: iš pradžių išeina į aikštę komandos ir kelias minutes pavarinėja kamuolį ir pamėto į krepšį (kiekviena į savo, aišku) – nesvarbu, kiek pataiko ir ar pataiko iš viso.

Tada 10 minučių teisėjų kolegija aptarinėja driblingą, metimo techniką ir uniforminių trumpikių fasoną.

Po to sirgaliai balsuoja, siųsdami SMS. Laimi komanda, surinkusi daugiausiai balsų.

* * *

Smagu patrolinti varžybas bežiūrinčių Lietryčio fanų apsuptyje, net jei nesi Žalgirio sirgalius (iš viso nesu joks – nes nesergu). Daug lūlzų.

Beje, žinote, kodėl Lietryčio komandos spalvos yra raudona-juoda?

Raudona – nes “komsomolkė“. Juoda – nes “purvasklaida“. Kaip kitaip simboliškai identifikuosi komandą?

A, tiesa, Žalgiris lyg ir laimėjo vakar. Tada čia jums druskos, tipo, nu.

Ir tiesa, kad viešasis trolis sostinės mero kėdėje pervadins jūsų nukilinto piktojo knarkiančio gnomo vardo komandą į Vilniaus rytą?

* * *

Nesupratau Nokia E72 nuotraukų perkėlimo į kompiuterį koncepcijos, mano kompiuteris irgi nesuprato, ko tas “digital camera device“ nieko nerodo. Po visų bandymų, noškė suprato, kad dabar gali per tą laidą pasimaitinti energija. Kaip erkė kokia (kaip suomiškai erkė – ne E72 kartais?).

Todėl vakarykščiame įraše skipper.lt nematote Andriaus Končiaus ant scenos, varančio šamanišką džiazo improvizaciją tamtamu, iššaukiant vėją.

* * *

“Radikalūs pokyčiai neįmanomi daliniais sprendimais.“ – čia jau iš protingesnių.