Savaitgalį prašurmuliavo kelių procentų rinkėjų dalyvavimu keletoje rinkimų apygardų laikinų Seimo narių mažai prasmės turintys rinkimai. Kaip įprastai nutinka per įprastinius, tai daugumai ir čia ir vėl išrinko “ne tuos“.

Man Rūtos Janutienės pralaimėjimas (kaip etatinis Kristupo Krivicko dalyvavimas visur) neatrodo kažkuo ypatingas, nors dauguma kažkodėl šiam faktui skiria daugiausiai dėmesio: suprask, zombinimo dėžė pralošė profkės direktoriui.

Jei taip būtų Varėnoje, tarkime, tai iš visų rajono direktorių esamasis Varėnos verslo mokyklos direktorius de facto laikomas geriausiu direktoriumi rajone, savo laiku vadovavęs ir Matuizų vidurinei mokyklai (kurioje aš bebaiginėju savo anglų kalbos mokytojo avantiūrą). Jei jis eitų į rinkimus, tai šansų neturėtų absoliučiai niekas. Manau, kad Joniškyje gali būti ir panašiai.

O ponia Rūta “GRUnevičiūtė“ Janutienė tiesiog dabar turi užgautą savimeilę, nes jos buvusi draugė dr Aušra Maldeikienė vis tik sugebėjo laimėti savivaldos, Seimo ir Europarlamento rinkimus, o va šiai pačiai nesisekė, tai nelabai matysime tą dviejų nimfų pasitąsymo purvo voniose už plaukų šou, nes matuotis de facto ir de jure nėra kuo (no pun intended).

Kiek įdomiau vis tik nutiko socdemiškuose Žirmūnuose, kur socdemų “lyderis“ prapylė liumpenų nekenčiamų konservų kandidatei (dar ir moteriai, nu!).

O tai jau rodo tam tikras tendencijas, kurių svarbiausia išvada yra tame, jog socdemams gana juokinti rinkėjus Lietuvoje, kuomet išsirenka savo vadu už sukčiavimą nuteistą asmenį, nuo jo pabėga žinomai korumpuotieji partiečiai, ir dar pats lyderis nesugeba jokių rinkimų laimėti, kur apygarda palikta po trū-socdemo ir gatvės politikės už leudį™, ir dar oponentas yra iš, liumpenų supratimu, nekenčiamiausios tautos priešų partijos, ir dar moteris, kuriai, suprask, vieta prie puodų būtų, o ne politikoje.

Netgi tai, kad žinoma pavardė prapila neaišku kam – net ne signalas socdemams, bet civilinės saugos pavojaus sirena. Bet tai glušą ir bažnyčioj muša.

Geriausiai šį paveiksliuką kaip Paluckas.png įvardino Geležinė Lapė (Arvidas Bendorius).

Kita vertus, laiku tepė slides jakutas Vytenis Iljičius – gentrifikavus Šiaurės Miestelį, tai apylinkių rezultatai rodo akivaizdų simpatijų persislinkimą nuo proletariato diktatūros link prakutėlių. Tokiuose netikruose bandomuosiuose rinkimuose dar 2015 metais laimėjo ir liberalas Šarūnas Gustainis (socdemai kėlė bebrą Raslaną), kuris įveikė tuomet krikdemę merginą Radvilę – šimašoidai tuomet buvo ant bangos, o Radvilė panašiai žinoma, kaip dabar nugalėjusi Paulė.

Dėl ko Gintaras Paluckas turėtų verkti dar labiau, nei Rūta Janutienė.

Bendrai paėmus, jam dabar belieka ne tik atsistatydinti iš partijos vadovų, bet ir išstoti iš partijos. Ir išeiti iš politikos. Šiaip siūlytų internetiniai troliai ir į sieną užsitvoti, bet nekrikščioniška (nieko bendro su krikdemais, neduoktudie! – oi, no pun intended again…), todėl gal belieka tik breksinti iš Lietuvos į kokius žuvų fabrikus ar vištukams galvas sukioti, nebesukus jau lietuvių “vištukams“ galvų apie savo politinius gebėjimus.

Kadangi šie rinkimai partijoms savotiškai bandomieji prieš ateinančius kitų metų Seimo rinkimus, tai Žirmūnai mane džiugina ypatingai – panašu, kad ne tik kirkiliniai, bet ir paluckiniai socdemukai eina į kanalizaciją. Amen.

* * *

O jums ačiū už paramą per PayPal čia!