Nors dar Vyriausybė aikštingai šįkart vėl amą praradusiai tetai iš Daukanto aikštės generalgubernatūros nepasiūlyta tvirtinti, bet gal jau metas pažiūrėti, kiek ir kaip išsipildė mano prognozės prieš 2016 metų Seimo rinkimus, ir ką mes jūs turite?

Aš imsiu esmines savo teksto citatas, tai antrąkart tl;dr sindromo kamuojami skaitytojai gali iškart eiti prie teksto žemiau:

Pirma – tai visoks mailius prisirinks dugne, kuris oro nedarys, bet tikėsis, kad juos dėl skaičiaus kas priglaus koalicijoje: liberobliai LRLS, totoškės TT (norėčiau, kad ten nei vienas šitų nepakliūtų), lietsąrašiniai belenkokie, dar pavieniai neaišku kokie iš belenkur, ir, kaip gi be jų, penktoji kolona (ir pagal skaičių) rusų-lenkų krikščioniškas destrukcijos aljansas Jedinstvo ver.2.0.

Tai taip ir nutiko.

Gal tiek džiugu buvo, kad per Butkevičiaus linksmakočio ilgį (o Donaldo pavardė per Atlantą ilgesnė) Paleckiukas nepraėjo Novovileikoje, nes jam ir rusofašistų balsų nepakako. Kad ir ką ten išrinko, jau nebesvarbu išties. Šiaip politine prasme reikalo esmės nekeičia, bet moraline yra komfortiškiau, tiesa?

Dar asmeniškai džiaugiuosi dr Aušros “Apokalipsės“ Maldeikienės pergale Žirmūnuose, nes tikiuosi gero dueto su Ingrida “Šveiku“ Šimonyte. Šiuo metu totoškės pareigas einantis Petras “Kukulis“ Gražulis prapylė Gargždus, nors pagal sąrašą vis dar Seime bus, bet akivaizdu, kad intelektu nepatemps bestselerių autorės ir Šveiko gerbėjos dueto – tačiau lažinuosi, kad jį establišmentas dar panaudos patrolinti Aušrą, taip sužlugdydami reikiamą diskusiją. Bet vienas net ir Gražulis ne husaras lauke prieš dvi damas.

O antra – stambesni laimėtojai, kurie dėl koalicijos tarsis. Gaila, bet tikėtina, kad Darbą Parcyja vis tiek bus tarp šitų, nei kad tarp apatinukų (ar išvis iš Seimo von!). Ir čia primadona bus žemgrobys latifundininkas Ramūnė Karbauskij.

Darbo partijos yra du degradai Seime. Tad realiai dar gali būti koalicijoje dėl skaičiaus, prametus sąmoningai liberalus.

Bet pati partija liko už 5 procentų borto, ir čia aš vis tik prašoviau grynai dėl savo proto tingumo (nors noras matyti von! yra citatoje aukščiau) – tiesiog derėjo prisėsti ir paanalizuoti rimčiau ir konkrečiau šios šutvės realias galimybes, kai juos paliko partijos lyderis ir finansuotojas, kai teisėsauga ir žiniasklaida partijai nuleido nemažai kraujo, kai jų ministrai buvo nuolatiniais pajuokų objektais pirmose eilutėse ir ne vien žiniasklaidoje, ir kai jie patys stengėsi trūks-plyš tapti establišmento partija (kas buvo klaida per šiuos rinkimus – žr. žemiau), bet ne tų rinkėjų, kurie juos anksčiau iškėlė.

O va kad primadona koalicijose Ramsė II-asis – čia jau faktas. Deja ne deja. Ką aš irgi rašiau:

Nes dar prieš rinkimus ramiai neutralizavo tiek Landsbergiuko, tiek ir Prietaisiuko chebras, kurie nesugebėjo jo realiai kritikuoti ir net diskredituoti, ko nesibodėjo prie AMBo prieš Lozoraitį, Landsbergį ir Adamkų, jei tik reikia, ir kaip tą padarė LSD per STT su įsibėgėjusiais liberalais, pradėjusiais vogti balsus provincijoje (landsbergistų klanas teisėsaugos niekada ir nekontroliavo gi – mentai yra ambalinių įtakos struktūros). Bet tai ko šitam ruskių oligarcho paniatkėmisveikiančiam ir patyrusiam tų derybų (sic!) principus rusų kapitalo atstovui neišmaudyti abiejų skudurinių onučių iš LSD ir TS-LKD partijų, kurios lyderių neturi? Nivapros! ©.

Ir ką jam gali pasiūlyti Landsbergiukas? Save kaip premjerą?

Bet blogiausia visiems, kad išties šitie karbauskiniai į skvernelius įsikibę politikieriai (nes ne politikai dar) surinko visus nepasitenkinimo balsus Lietuvoje, kaip mano karalystėje surinko Brexit ar anapus Atlanto renka Donald Trump.

Pirmas signalas buvo jau per praeitus rinkimus, kuomet LSD padugnės iš godulio valdžiai prastūmė VAE referendumą, nuleidusį piktukų garą. Ir Prietaisas su visa ta savo nevispročių atvėsusių sysų kompanija pamanė, kad tai jie gavo balsus, ir kokie jie šaunūs liolekai – išties tiesiog nebuvo tuomet konsoliduotos jėgos, o pastangos ir diskusijos nuėjo dėl VAE, nei kad dėl šalies sąrangos ir ateities politiškai.

Tada TS-LKD ėjo su šūkiu “mes tas Kubilius“, LRLS – “mes turbo Kubilius“, o visi kiti – “mes tikrai NE Kubilius“. Už tai referendumo anti-NATO ir antivakarietiškasis dvarininkas tuos NE-VAE balsus realiai prieš akis motyvacijai matė ir pasidarė išvadas (gal todėl ir Raimundas “vaje vaje VAE“ Kuodis netgi buvo siūlomas premjeru).

Dabar per 2016 metų rinkimus net ir nebuvo referendumo, ir net prie tokios didelės emigracijos, tačiau vožtuvą pramušė – daugumą šitų mamontoviškų balsų ir surinko karbauskiniai ne dėl savo išminties, programų ar vyriško stoto.

Jie gavo pasitikėjimo mandatus, nes visos establišmento (vadinamos sisteminėmis) partijos jų nebegavo dėl savo idėjinės ir ideologinės impotencijos. Tiesa, pagal skaičių surinktų nepatenkintų vis dar mažiau nei pusė, ir gal gerai, kad dar neprišnekinot ir emigrantų balsuoti?

Nors pala-pala – gi jei tokie išmintingi rinko Lietuvoje, o marozai gi išvykę ir nelabai balsavo, tai kaip čia taip kaimiečius dabar sau išsirinkot, ką?.. Lotuliukas.

fb-mockus

Tavo veidas kai tu bašliuoji būsimam premjerui, o gauni Verygą – foto ir citata iš Mato Maldeikio FB.

Klausimas retorinis.

Bet gražu žiūrėti į karščiuojančias kokių auksinių IT vaikiukų akutes iš jų burbulo (kuris vieną dieną pokštelės, kaip neišvengiami yra gravitacijos dėsniai ir reflektyvumo teorija, suformuota Jurgio Sorošo), kada jie man su putomis ant lūpų lieja savo neapykantą (galite dar ant delfių Monikos palieti – tą patį pasakė). Liekite – apie tai, kas laukia emigrantų emociškai nuo tautiečių šiaudinių patriotų (patriotizmas yra paskutinė niekšo priebėga), esu rašęs, baigiu priprasti.

Bet grįžkime prie prognozių:

Tad Vyriausybę formuos, labiausiai tikėtina, kaip bebūtų jums pikta, o man labai gaila, tas pats Prietaisėlis su ta pačia išbandyta pašlemėkų kompanija, papildžius naujais “neva-valstiečiais“. Jie netgi dėl Praimo susitars nesunkiai: kadangi šokdins primadona Ramūnė, tai jis ir siūlys – netinka jums ekskomisaras Skvernelis, tai imkite technokratą bankinyką Kuodį.

Juokingiausia, kad tai yra realiausias variantas, nes socdemai yra tokie perėjūnai ir padugnės, kad jiems paprasta su bet kuo susitarti – staraja zakalka, žinote. Nomenklatūra old skool.

Ir jie turi sveikos nuovokos nepezėti nesąmonių viešumoje per socialinius tinklus, kaip dabar sklinda raudos ir dantų griežimas iš pralaimėjusių liberalių ir talibinių krikdemų, apie ką irgi sakiau, kad nutiks, nes elitinis jaunimėlis irgi augęs burbule bei nesupranta paprasto žmOgaus™ – bet dar neišmoko užčiaupti srėbtuvę vardan lovio, nepurkštaudamas dėl to mužiko prasčiokiškų manierų, į rankovę valomos nosies ir prakaito kvapo tris dienas nekeistuose marškiniuose.

Bet mane jau erzina ir iki šleikštulio pykina konservų ne tiek zyzimas dėl mužikų valstiečių, kiek tas seilėtekis dėl valdžiukės, geidžiamos nuo buožės Karbauskio derybų stalo. Liberalai, pamatę, kad opozicija yra puiki vieta ateinančiam politiniam laikotarpiui (plius, per gyvenimo skubą ten vis dar moka po €106k paskolų, ar ne?), nusprendė nestatyti iš savęs cielkos, kuri išties kamasutrą žino iš profesinės pusės, bet prieš rinkimus kunigėlio žiedo bučiavimas suteikė indulgenciją davatkėlių akyse.

Va tą nujausdamas, priminsiu, raginau arba visai nebalsuoti, jei negalite pirmi mesti akmenio į paleistuves, arba balsuoti už liberalus (nors jie dar nuo savivaldos rinkimų man kotletą skolingi – bet žinote, kokia gyvenimo skuba).

O už TS-LKD aš nusprendžiau nebalsuoti dar 2012 metais, kada surinkę daugiausiai balsų kartu su liberalais ir turėdami pašonėje nekviestą palaikantį jaunimą Nepriklausomybės aikštėje, jie nenuėjo pas kišeninę ekselenciją pirmiau durnelio su dioptrijomis, sukalusio per tą laiką ir pasyvumą savo gaują iš visokių padugnių ir pašlemėkų. Mažumos vyriausybė su Grybcės patvirtinimu ir Kirkės palaikymu (ką tas gavo iš Kubiliaus iki 2012 metų rinkimų) būtų suteikusi Lietuvai daugiau demokratijos, atgyjančią respubliką ir negrįžtamas reformų permainas. Ar už tą atimtą viltį turėčiau jau atleisti, ar eina jie visi žygio maršu į Peru?

Negalėjo, sakote? Šitie nevykėliai net per 4 metus nesugebėjo jokios interpeliacijos Liolekui surengti!

Jie čia dar nuo ruskio ginsis, aha.

Gal todėl nestebina ir jų “lyderis“ Landsbergiukas, kurį eteryje suvarto pasičepsėdamas tiek Ramūnas ”Ramsė II-asis“ Karbauskis, po to haifaivinantis su savo Sauliumi “Molotkovu“ Skverneliu ir besijuokiantis iš to “entelegencijos“ (arba minkštakiaušiškumo, paprasto žmogaus terminais), tiek Kauno meras Visvaldas “Krabas“ Matijošaitis, suorganizavęs patriotinio (!) ir konservatyvizmo bastionu laikyto Kauno išvalymą nuo TS-LKD, ir ilgiems laikams, panašu. Miestui, carėjančiam po AMB vardo HES spūsku, tai reikš politinio balbieriškio ateitį, bet Balbieriškio gyventojai gal irgi įsižeistų, nes kokiuose Bezdonyse, sakytų, gal blogiau.

Ir tas feisbukinis savipatenkinimo cyrcle jerk tėra tik porno cirkas, o ne faktinis balsavimas, kuris jus, deja, bet nuvils savo finaliniu rezultatų suvedimu.

Čia jau sunku ką dar bepridurti, ar ne?

Nebent, kad konsultantu TS-LKD derėjo pasiimti “konservų ruporą“ šimašoidą™ (nes Šimo baro patronas) Audrių Bačiulį, o ne kokį primadoną “šimc lėtūvos“ logotipų savi-promouterį, konsultavusį draugiškai ir vėl prašovusį pro šalį (tai viskas, ką jums reikia žinoti apie ekspertus Lietuvoje).

Palaukime naujos Vyriausybės.

Gražu žiūrėti, kaip dvarponis, išėjęs iš pavieto seimelio į Seimą magnatu, dabar erzina kaip cypiančius seilėtekiu dėl valdžiukės apsiputojusius šunyčius krikdemus, paskirdamas deryboms konservatorių nekentėją Urbšį, o Prietaisėlio šlapukams šlapiu skuduru per snukučius tranko Jakeliūno kandidatūra (ir už Darbo Kodeksą).

LSD pirmiau savo partijoje išsiaiškinti reikia, ką po skudurinės onutės Jono vardu Algirdas patraukimo reiks daryti, bet realiausiai jie naudingiausi tiems Naisių morons koalicijoje: jie turi realiai užvaldę ne tik valstybės viešąsias struktūras ir valstybės įmones, bet ir prichvatizuotą kapitalą.

O old money “socdemai“ (sic!) su “nuvorišais“, kad ir iš Nice kaimo dabar, kaip iš vikondų su rubikonais ir kontrabandiniais baronais Komskiais prieš tai, susitars nesunkiai – abipusis interesas akivaizdus, kada idėjinius sysus patrauks nuo kliedesėlių apie ministrų portfelių skaičiaus būtinumą. Žydrasis Albinas išvis tiek metų be jokio portfelio pavaldė – ir Ramsė II-aisis gal tik frankcijos vadovu taps, palikęs Skvernelį spykeriu, kad po ranka tas būtų ir neišbujotų, o praimu gausite kokį patampioną runkelį, pardon, Ropę.

Aš manau, kad pataikiau bent 80 proc. savo prognozėje, bet bijau, jei pataikiau daugiau.

Pataikiau bemaž 100 procentų – tik neskaitant Darbo partijos staigmenos visiems. Tad eikite, mišios baigėsi.

Nes jau 4 metai taškymosi ištekliais pro šalį iki Krizės; 4 metai Krizės; dabar praėję jau 4 metai stagnacijos; dar laukia prieš akis 4 metai voliuntarizmo, o tada baigsis ES dotacijos, laikančios trečdalį Lietuvos ūkio, ir bus dar 4 metai pareinančios Graikijos ant Lietuvos.

Jei dar neišvažiavote prie “socdemų“, ką aš sakiau apie beprasmybę investuoti vos atėjus Butkei, tai nesuprantu, ko dar laukiate ir ko vis tikitės? Kad kai galvą nupjaus, tai kurį laiką irgi bus galima pagyventi iki lietaus, kuris į skrandį prilytų galvos neturint?

Visame pasaulyje vyksta savi Brexit bei Trumpo Sienų statybos. Pasaulis užsidarinėja, nes pavargo visi tie balso teises turintys “paprasti žmonės“ nuo didėjančios ne tik liumpenproletarų, bet ir liumpenburžua (čia aš su savo trimis verslais Lietuvoje iki emigracijos toks buvau) ir liumpenaristokratų minios (beje, seni geri Karl Marx terminai, kaip ir pridėtinė vertė, nors dabar dar lenda korektiškasis prekariatas tarp hipsteriukų) ir chaotiško neapibrėžtumo, nepaliekančio vilties tapti naujaisiais sorošais ar brensonais, o gaunančiais į dantis tik sąnaudų mažėjimo labui iš korporacijų tuos nulinių valandų kontraktus, kas iš esmės yra samdoma neo-vergijos forma (o nexum dar patys romėnai buvo užsidraudę).

Net jei esate dabar IT specialistas, o ne IT planktonas, tai Londonas vis dar laukia jūsų (net musulmonas meras programas skatina dėl trūkumo!), ir jums čia pas mane seksis daug geriau nei man be mano talentų ir įgūdžių.

Arba išties mokykitės eiti paskui arklio pasturgalį, įsikibę plūgo rankenas, kai Graikija ant Lietuvos pareis – dėl subjektyvių naujos valdžios veiksmų ar objektyvių dėl būtinybės keisti visą socialinį bei ekonominį Lietuvos modelį, kol dar yra ES dotacija tam reikalui, tačiau to nepadarius ir gavus finale neišvengiamą defoltą.

Tikrai nesidžiaugiu pataikęs prognoze, ir liūdna, kad pastaroji prognozė irgi gali visai realiai jums išsipildyti. Jums,  nebe man gi.

Arba kaip sako Ingrida Šimonytė: esu optimistė – tikiu, kad blogiau dar bus.

* * *

Mano facebook paskyroje publikuota:

12 pastarųjų metų buvo šikna, o grumpy dzūkas™ Romas Sadauskas prognozuoja, kokia šikna laukia per ateinančius 4, o po to per dar 4 pareis Graikija, tai mes tą jau matėme, kokia tai šikna, tik graikams šiluma nekainuoja.

O jei manote, kad nors po to pailsėsite, tai ko nepadarė Zaščiurinskas, tą padarys Jakeliūnas, nusavindamas netgi privačią pensiją, o Kuodis jums paaiškins, kad 12 metų jūs vogėte iš valstybės ir pensininkų.

20 metų yra vienos kartos darbingiausias aukso amžius. Bet jūs laikykitės ten ©, aha.

Mano karalystė vis dar laukia tų, kuriems 20 gyvenimo metų vien vilties dėl pagerėjimo yra truputį per ilgai.